Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

kaczoki
- 48

AtlantyQ
via Android- 5
@kaczoki Cieszę się bardzo że paczka się podoba (i dotarła jeszcze w tym roku (✌ ゚ ∀ ゚)☞). Miłej zabawy z Monopoly podczas zabawy sylwestrowej (⌒(oo)⌒) Pozdrawiam cieplutko!

QUANTUM-DICK
via Wykop- 3
@kaczoki: świetna paczka! Nie wiem czy mi się najbardziej nie podoba z całej tegorocznej edycji. Wszystko mi się podoba.
źródło: temp_file6537868863851274428
Pobierz@Towarzysz_Pawulon: no napisane że wydano do doręczenia, powinno dojść
@Towarzysz_Pawulon dojdzie do 20 na luzie
- 5
@Kibic_eklapy: @Ademu @mariuszzmariuszowa właśnie zmieniła status na wydana do doręczenia. To jest nadfirma
konto usunięte via Wykop
- 2
@BedeKsiedzemJakMojTata: wymodliłeś. Koło 12 max miałem jeszcze zmiany statusu na doręczenie, a tu 15 już. Elegancko.
@leonzawodowiecc: U mnie tak samo wydana od 8 i cisza
@Dimitriew3123: na spokojnie do 16 mają czas, dziś raczej dojdzie
@abumeyangi przecież jutro jest normalny dzień roboczy
@abumeyangi: u mnie tak samo status wygląda, myślę że na luzie dostaniemy paki, w nocy pewnie dojedzie do oddziału a rano będzie wydana do doręczenia
Czy incoiny w #inpost się kasują na koniec roku? Nie chce mi się otworzyć regulamin.
#inpost
#paczkomaty
#pytanie
#polska
dawno nic nie wysyłałem ale inpost moglby to bardziej dopracować, chce nadac paczke kurierską wkładając ją do paczkomatu inpost
#paczkomaty
#pytanie
#polska
dawno nic nie wysyłałem ale inpost moglby to bardziej dopracować, chce nadac paczke kurierską wkładając ją do paczkomatu inpost
@IksdeHeheh: O! Panie...
1) Jazda po przejściu dla pieszych,
2) Jazda po ścieżce rowerowej,
3) Parkowanie bezpośrednio przed przejściem dla pieszych,
Ile to będzie punktów i PLN mandatu?
1) Jazda po przejściu dla pieszych,
2) Jazda po ścieżce rowerowej,
3) Parkowanie bezpośrednio przed przejściem dla pieszych,
Ile to będzie punktów i PLN mandatu?
@IksdeHeheh wyślij nagranie na skrzynkę "stop agresji drogowej" wskazując jasno wykroczenie z Art. 26 3.3. jazda wzdłuż po przejściu dla pieszych. Dostał pouczenie za złe parkowanie, czas na 1500 za jazdę po przejściu 😎
@leonzawodowiecc
Bo był weekend, a w weekend oddziały nie pracują tak jak w dni robocze. Do tego mamy okres poświąteczny.
Bo był weekend, a w weekend oddziały nie pracują tak jak w dni robocze. Do tego mamy okres poświąteczny.
- 0
@pcela: Dobra zmieniła status na "w trasie" wiec git
Ile najdłużej siedziała wam paczka w centrum logistycznym?
#inpost
#inpost
@leonzawodowiecc: Ostatnio jakiś mirek pisał że 3 miesiące.
- 0
Dziala wam apka #inpost ?
- 0
Teraz już nie drukuje się żadnej etykiety przy nadawaniu przez paczkomat #inpost ? W apce mam tylko kod QR do otworzenia paczkomatu nadawcy i numer przesyłki.
@Ranger: jak przez aplikacje to nie
@ToNeMojeParanoje do 5 dni roboczych
@ToNeMojeParanoje do tygodnia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
@DevSharingan: https://t.me/MysterCoco jak ktos chce cos sobie ogarnac to podsylam tu ten kontakt , ogarniam u niego do tej pory i jestem zadowolony polecam
@leonzawodowiecc możesz
@Ziom166
Sortownia centralna Inpostu znajduje się w Woli Bykowskiej koło Piotrkowa Trybunalskiego. Przez nią przechodzi większość paczek, które obsługuje Inpost.
Jest też druga sortowania w podwarszawskim Mszczonowie.
Poza tym Inpost czasem korzysta też z sieci logistycznej Poczty Polskiej (głowie jest to sortowanie przesyłek).
Sortownia centralna Inpostu znajduje się w Woli Bykowskiej koło Piotrkowa Trybunalskiego. Przez nią przechodzi większość paczek, które obsługuje Inpost.
Jest też druga sortowania w podwarszawskim Mszczonowie.
Poza tym Inpost czasem korzysta też z sieci logistycznej Poczty Polskiej (głowie jest to sortowanie przesyłek).
Po jakim czasie przeważnie paczki są zwracane z paczkomatu? Nie spodziewałem się, że w sobotę dostarcza mi paczkę i mam czas na odbiór do poniedziałku do 15, a ja najwcześniej mogę ją odebrać przed północą i nie wiem, czy powinienem wykupić przedłużenie czy oni raczej zabierają takie rzeczy w kolejnym dniu
#inpost #paczkomaty
#inpost #paczkomaty
@mateo2111 moj kumpel wykupil przedluzenie za 8zl zupelnie niepotrzebie i pozniej juz sie nie podniosl finansowo po tym, musial sprzedac dom i zona go zostawila.
@mateo2111: jeżeli masz do 15 a kurier przyjedzie wkładać paczki o 16 to ja zabierze na zwrot
Więc kupiłbym przedłużenie odbioru
Więc kupiłbym przedłużenie odbioru
- 0
źródło: temp_file6408544344500587360
Pobierz@0caffe mam dokładnie tak samo jak ty, właśnie też czekam czy dziś będzie doręczona czy dopiero w poniedziałek:c
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@FeniFikerr widzę że zamawiałeś z allegro, za przesyłkę InPost odpowiada wobec nadawcy. Sprzedawca z allegro (jeśli to firma) odpowiada wobec Ciebie, w takim przypadku to problem sklepu, a nie Twój.
Na Twoim miejscu nie traciłbym czasu na pisanie z InPostem, tylko pisałbym do sprzedawcy.
Na Twoim miejscu nie traciłbym czasu na pisanie z InPostem, tylko pisałbym do sprzedawcy.
- 0
@Andczej: dobra już rozumiem. Dzieki
16
Paczkomatoza zniknie z ulic? Wrocław mówi dość dewastacjom miasta

Coraz częściej mówi się w Polsce o zjawisku zwanym "paczkomatozą". Automaty do odbioru przesyłek, choć przydatne, często są stawiane bez ładu i składu. Wrocław jest pierwszym miastem, które chce wprowadzić regulacje odnośnie stawiania paczkomatów.
z- 29
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Dziś to #inpost ma jakieś wolne czy co? Bo rano nadane paczki w #paczkomaty nadal nie odebrane
- 0
@itsuuzumaki: A jest wydana do doręczenia? Przed świętami normalnie przychodziły w soboty
@Neobychno no właśnie nie, jest w moim mieście w CL, tylko że ostatnio jak zamawiałam paczki to o 18 około dawali dopiero do doręczenia, czytałam też na wykopie że w soboty często jest tak, że po prostu pomijają to „wydana do doręczenia” i od razu już jest potem do odbioru ale szczerze mówiąc to już wątpię że będzie dziś























