Ten cały #inpost to jest g---o. Utworzyłem paczkę w apce i w apce mam kod nadania w 9ciu cyfrach i to samo w kodzie QR. Na mailu jest to powtórzone i jest też numer 24 cyfrowy jaki będzie miała paczka. Paczka ciężka bo 10 kg i w dużym kartonie a ja z buta więc postanowiłem że pójdę do POPu bo najbliżej i nie ma problemu braku skrytek. Nie wiedziałem czy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@JaktologinniepoprawnyWTF: po cholerę wymyślasz koło na nowo zamiast podać tej kobiecie ciąg cyfr. Nadałbyś tę paczkę w minutę.
- 0
@dzien_dobry_22: tak to wyglądało w apce i tego nie była w stanie terminalem odczytać a chyba powinno. W paczkomacie złapało bez problemu.
źródło: 2160
Pobierz- 10
a jak niby chcesz to zrobić "za darmo" i dlaczego miałbyś dostać to za darmo?
@Simfecstio: jak zdązysz przed kurierem to będziesz mial za darmo :P
a i za coiny chyba są kupony na 50% na pzredłuzenie
a i za coiny chyba są kupony na 50% na pzredłuzenie
-Zamówienie powyżej 50 pln (przed kosztami dostawy)
-Od jednego sprzedawcy
-Opcja smart dostępna na aukcji
-Smart aktywny na koncie
Wszystkie opcje dostawy w ramach smarta dostępne za 0zł, a paczkomat inpost płatny O.o
-Od jednego sprzedawcy
-Opcja smart dostępna na aukcji
-Smart aktywny na koncie
Wszystkie opcje dostawy w ramach smarta dostępne za 0zł, a paczkomat inpost płatny O.o
@hellsmash86: @MisterMinister To jest problem na lini InPost Allegro właśnie. Za każdą opcję dostawy Smart, sprzedawca płaci do Allegro jakąś kwotę. Od jakiegoś czasu InPost jest najdrożej wycenianą forma dostawy Smart. Niektórzy sprzedający rezygnują, bo po co mają płacić więcej, jak inne paczkomaty są pod ręką, a Smart i tak jest w ich ofertach.
@hellsmash86: sprzedawcy wyłączają inpost w smart bo dopłaty za niego są dwa razy wyższe w porównaniu do allegro one. Lepiej zapłacić prowizję od wysyłki
Wie ktoś co się stanie jak nie odbiorę paczki z paczkomatu przez 48h. Czy wtedy od razu blokuje się możliwość odbioru paczki, czy mam czas dopóki kurier jej nie odbierze?
#inpost #paczkomaty
#inpost #paczkomaty
@jedrek1212: Masz czas, nie zablokuje.
@presburger: @jedrek1212: nie raz i nie dwa odbierałem po 48h np. w niedzielę po upływie terminu o 18 w sobotę i nic się nie blokowało. ¯\(ツ)/¯
642
Poczta Polska chce przekazać obsługę KEP (paczek) firmom zewnętrznym XD

Jedna z nielicznych rzeczy, która przynosi dochód a wartość rynku rośnie, czyli obsługa paczek kurierskich według planów zarządu ma być przekazana firmom zewnętrznym takim jak InPost, DPD, DHL itd. toż to jakiś żart? To niech od razu sprzedadzą pocztę i tyle
z- 109
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- 0
#inpost #paczkomaty #kurier
o ktorej najpozniej mieliscie status paczki do wydania, jest szansa ze dzisiaj dojdzie? zawsze dostawalem z rana przesylke do doreczenia a dzisiaj taki c--j aby sie w------m bo sie nastawilem na dzisiaj.
o ktorej najpozniej mieliscie status paczki do wydania, jest szansa ze dzisiaj dojdzie? zawsze dostawalem z rana przesylke do doreczenia a dzisiaj taki c--j aby sie w------m bo sie nastawilem na dzisiaj.
źródło: 64536456
Pobierz@j0shva: wątpliwe bo kurierzy i tak z------i po dach są paczkami
@j0shva:
Inpost oficjalnie deklaruje dwa dni robocze na doręczenie przesyłki, a gwarantuje że trafi do wybranego Paczkomatu w ciągu 7 dni roboczych (dopiero od 8 dnia jest ona opóźniona).
Natomiast w przypadku usługi Allegro Paczkomat Inpost, Inpost deklaruje doręczenie na drugi dzień roboczy, ala nie gwarantuje terminu doręczenia (nie ma więc tu więc czegoś takiego jak opóźnienie w doręczeniu przesyłki).
Pamiętaj. Paczkomat i Allegro Paczkomat to dwie różne usługi świadczone
Inpost oficjalnie deklaruje dwa dni robocze na doręczenie przesyłki, a gwarantuje że trafi do wybranego Paczkomatu w ciągu 7 dni roboczych (dopiero od 8 dnia jest ona opóźniona).
Natomiast w przypadku usługi Allegro Paczkomat Inpost, Inpost deklaruje doręczenie na drugi dzień roboczy, ala nie gwarantuje terminu doręczenia (nie ma więc tu więc czegoś takiego jak opóźnienie w doręczeniu przesyłki).
Pamiętaj. Paczkomat i Allegro Paczkomat to dwie różne usługi świadczone
@NiezlyJestes: tak to nie jest święto państwowe przecież
- 2
źródło: InPost_VonHalski_1-scaled
Pobierz@adamlang: testuję to i serio nie da się tego używać, jak nie wprowadzą namiastki normalnej wyszukiwarki, sortowania itd to będzie klapa
- 0
#inpost jak nie podawać e-maila podczas weryfikacji sms w apce? Ma kto sposób?
bo te uje żądają mojego maila!!!! nr tel to za mało
bo te uje żądają mojego maila!!!! nr tel to za mało
@Emulsja powiem Ci, że ten mail to jest akurat przydatny dla użytkownika. Ostatnio kupiłem coś w sieci i wkradł się błąd, który zauważyłem dopiero przy paczkomacie - mój numer tel był źle wpisany. Nie wiem czy to ja zawiniłem czy nadawca się machnął.
Paczki nie dało się odebrać przez apkę, a smsa z kodem odbioru nie dostałem. Całe szczęście właśnie na maila przychodzą szczegóły doręczenia, bo inaczej musiałbym wydzwaniać pod ten
Paczki nie dało się odebrać przez apkę, a smsa z kodem odbioru nie dostałem. Całe szczęście właśnie na maila przychodzą szczegóły doręczenia, bo inaczej musiałbym wydzwaniać pod ten
- 0
@corsa900: no jak zamawiam przez allegro to maja moj mail
No i zaczęło się - InPost sprzedany miesiąc temu i już pierwsza paczka, którą od tego czasu zamówiłem, zaliczyła opóźnienie. Zamiast zostać wydana kurierowi do dostarczenia, leży sobie nieniepokojona w centrum logistycznym. Zupełnie tak, jakby funduszom inwestycyjnym, do których obecnie należy InPost, zależało na kasie od ludzi, a nie oferowaniu dobrej usługi jak dotychczas.
#inpost #gorzkiezale
#inpost #gorzkiezale
@IrracjonalnaProweniencja: Praktycznie codziennie zamawiam coś do paczkomatu, nie tylko sobie ale i matce i ogólnie na handel kupuje jakieś okazje z OLX i InPost chyba ani razu nie dał d--y od co najmniej kilku lat, powiem więcej, coraz częściej nawet przesyłki z chin wrzucają i w soboty do paczkomatu
I nie został sprzedany, nic się nie zmieniło poza formalnościami
I nie został sprzedany, nic się nie zmieniło poza formalnościami
@IrracjonalnaProweniencja: Ale Ty wiesz, że zmiany w tak dużej spółce nie następują z dnia na dzień? Kiedyś robiłem u giganta technologicznego który został wykupiony za kilkaset miliardów usd. Pierwsze zmiany pojawił się po ponad roku.
- 0
@Emulsja: czasem niektorzy sprzedawcy nie oferują inposta
- 0
@Ksemidesdelos: pogrzebałam głębiej i wszyscy sprzedawcy mieli inpost.
Opcja ich wyboru zostala ukryta na mapie, ale tez trzeba bylo mocno pozoomowac zeby punkty byly widoczne. Tak to zapomnij.
Na web i w appce.
Opcja ich wyboru zostala ukryta na mapie, ale tez trzeba bylo mocno pozoomowac zeby punkty byly widoczne. Tak to zapomnij.
Na web i w appce.
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@tomasz-jedon: masz na 1 ekranie ale scroll dalej jest bo nie zmieścili xDD
@Reepo: jak ja szczerze nienawidzę tego kafelkowego designu, wszystko zaprojektowane jak dla dziadka lat 80 co ledwo cokolwiek widzi, z youtube czy spotify tak samo zrobili, wszędzie te kafelki jak dla niepełnosprawnych umysłowo xD pamiętam jak się otwierało tę apkę inpostu i domyślnie otwierało się na "paczki w drodze", nie było żadnego menu do przeklikiwania (╯︵╰,)
- 0
#vinted #inpost Hej, czy ktoś z was zamawiał z Rumunii? Moja paczka została wysłana firmą sameday i według ich strony ze śledzeniem 20 marca przekazali ją przewoźnikowi pośredniemu. Kolejny nowy status dostałam od vinted, że 27 marca paczka jest w sortowni ale to nie jest Polska sortownia bo apka inpost pokazuje, że paczki jeszcze nie mają. Czy to normalne? Czy ta paczka opuściła już Rumunię? Nie dostałam żadnego
@lucy-red: tak, normalne, pewnie jest w Czechach albo Słowacji i niedługo będzie przekazana InPost w Polsce
@lucy-red: Jak zamawiałem z Rumunii to przesyłka wisiała 2tyg jako nadana, na stronie rumuńskiego przewoźnika. Dopiero jak InPost dostał pakę to zmienił się status. Paczka doszła i wszystko było git
#inpost
Załapałem się do testowania allegro Via InPost. Zobaczymy czy jest sens.
Załapałem się do testowania allegro Via InPost. Zobaczymy czy jest sens.
@rewasek1374: no ja też, ale nie widzę nic nowego w apce
@rewasek1374: dobra mam
źródło: 2880
Pobierz- 0
#vinted #inpost Kiedyś nadawałem paczkę sprzedaną przez vinted nie drukując etykiety, pisałem tylko kod nadania markerem na paczce i wpisywałem go też w paczkomacie. Teraz pobrałem etykietę z Vinted i nie widzę już tych kodów nadania. Nie da się już tak robić czy ja zdurniałem i już nie umiem tego ogarnąć?
#inpost #kiciochpyta
Czy paczka płaska, która jest szersza niż szerokość skrytki (49 cm) pójdzie inpostem, jeśli się wsadzi paczkę skośnie? Przekątna dużej skrytki to ok. 55 cm.
Czy paczka płaska, która jest szersza niż szerokość skrytki (49 cm) pójdzie inpostem, jeśli się wsadzi paczkę skośnie? Przekątna dużej skrytki to ok. 55 cm.
@PokemonowyRambo: jak się zmieści do skrytki to ją włożą
24
Holender w szoku po wizycie w Polsce: Paczkomaty stoją tu dosłownie co 10 m

Turysta z Holandii przeciera oczy ze zdumienia, widząc gęstość polskiej sieci automatów paczkowych. Podczas gdy na Zachodzie to wciąż rzadkość, u nas logistyczna wygoda stała się standardem, który wprawia obcokrajowców w osłupienie.
z- 28
- #
- #
- #
- #
- #
- #




























#inpost #poczta #logistyka #allegro #paczkomaty
źródło: 1000014081
Pobierz