Hej #programista15k mam pytanko. Jak pomocny jest #gpt i #deepseek w inżynierii wstecznej oprogramowania? Czy potencjalnie większość apek łamie się już w 5 min? Rozumiem, że można by to wykorzystać do modowania aplikacji czy usuwania reklam, ale potencjalnie najpierw chyba jest to wykorzystywane do pozyskania danych, haseł i.t.d..
Czy #spaghetticode jest najlepszym zabezpieczeniem?( ͡º ͜ʖ͡º)
Czy #spaghetticode jest najlepszym zabezpieczeniem?( ͡º ͜ʖ͡º)






























#ai #openai #chatgpt #gpt #sztucznainteligencja
Są jakieś działające aktualnie sposoby jailbreakingu modelu gpt4(o)? Wszystko z r/ChatGPTJailbreak nie działa ( ͡°︵ ͡°)
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz