Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko100
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SieNieZnamToBredze

SieNieZnamToBredze

Dołączył 3 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 604
  • Znaleziska 85
  • Mikroblog 519
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 5
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
10.06.2026, 11:47:17
  • 9
#heheszki #tusk #polityka #humorobrazkowy #sloik
ZarodziecMalaryczny997 - #heheszki #tusk #polityka #humorobrazkowy #sloik

źródło: 1000018412

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze przedwczoraj, 10:38:31 via Wykop
  • 1
@To_ja_moze_pozamiatam: Zapiekło, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To_ja_moze_pozamiatam
To_ja_moze_pozamiatam
25.05.2026, 06:30:10
  • 2
#heheszki #ai
Tojamoze_pozamiatam - #heheszki #ai

źródło: HI6OGEwWIAAFhoH

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 25.05.2026, 14:04:31 via Wykop
  • 1
@To_ja_moze_pozamiatam @5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: XD Działa jak się wejdzie w tryb AI (nie mam AI overview bo zablokowałem)
SieNieZnamToBredze - @Tojamoze_pozamiatam @5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: XD Dział...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
itzan92
itzan92
15.04.2026, 13:20:30
  • 0
Postanowiłem zakończyć spór jako że nie jjem majonezu, mój test i decyzja będzie ostateczna, a może wszyscy nie macie racji- więc kupiłem trzeci dla testu:
#majonez #heheszki

itzan92 - Postanowiłem zakończyć spór jako że nie jjem majonezu, mój test i decyzja b...

źródło: 1000001028

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 15.04.2026, 13:50:00 via Wykop
  • 2
@itzan92: @Zaklad_Gospodarki_Odpadami Winiary jak najbardziej do kanapki, a Kielecki do w-------a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
23.03.2026, 06:30:21
  • 24
#heheszki #kiedystobylo
Afrobiker - #heheszki #kiedystobylo

źródło: 1000005206

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 23.03.2026, 11:42:17 via Wykop
  • 0
SieNieZnamToBredze

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

341

Facebook zabija Metaverse

Facebook zabija Metaverse

Zuckerberg wydał na Metaverse kilkadziesiąt miliardów dolarów, zmienił nawet nazwę firmy z FB na Meta. Miała być nowa jakość social mediów, miliardy użytkowników i wielkie plany. Wszystko padło i 31 marca zostanie wyłączone

zmarnowany_czas
z
theshortcut.com
dodany: 18.03.2026, 18:42:22
  • 151
  • #
    facebook
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    metaverse
  • #
    zuckerberg
SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 19.03.2026, 12:27:52 via Wykop
  • 3
@Sztywnesutkiszatana: Bardzo dużo ludzi korzysta z tego do kontaktu z innymi, takie platformy jak VRChat czy Resonite mają się bardzo dobrze, różnica jest jednak w podejściu do budowania platformy, bo VRChat oraz Resonite są praktycznie w całości zbudowane przez graczy
LordDarthVader
LordDarthVader
16.03.2026, 07:23:14
  • 2
#firefox #internet #komputery #pcmasterrace #polska #heheszki

Firefox w słowniku sprawdzającym błędy, nie podkreśla Polski i Polaka jako błąd napisany z małej litery:

Przypadek? ( ͡° ͜ʖ
LordDarthVader - #firefox #internet #komputery #pcmasterrace #polska #heheszki

Firef...

źródło: pl

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 16.03.2026, 11:12:40 via Wykop
  • 1
Miałeś na myśli polski czopku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


https://polszczyzna.pl/polak-czy-polak-duza-czy-mala-litera/


Nazwy państw, tak jak Polska, i nazwy ich mieszkańców, czyli Polak, zawsze zapisujemy wielką literą. Natomiast pochodzące od nich przymiotniki – polski język – czy przysłówki – po polsku – zaczynamy małą literą

@LordDarthVader: Przecież dobrze napisał, nie może podkreślać "polska" bo to przymiotnik czopku.
Ja wiem że polska trudna język, ale mamy coś takiego jak
  • Odpowiedz
SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 17.03.2026, 07:44:42 via Wykop
  • 0
Przecież jak piszesz to inne kraje podkreśla


@LordDarthVader: bo słowo "Niemcy" nie może byś przymiotnikiem (musiało by byś "niemiecka"), a słowo "polska" nim jest i pisze się wtedy z małej litery, algorytm który podkreśla te błędy nie widzi kontekstu tylko sprawdza pojedyncze słowa w słowniku, a w tym znajduje się zarówno "Polska" jak i "polska".

W takich epitetach jak np. polska kuchnia, polska narodowość, czy właśnie polska literatura, z którą wciąż zachęcam
  • Odpowiedz
InnyWymiar90
InnyWymiar90
09.03.2026, 20:51:09
  • 86
#heheszki #humorobrazkowy
InnyWymiar90 - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: temp_file33106441610538690

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 10.03.2026, 13:27:11 via Wykop
  • 2
@InnyWymiar90: Zdania ekspertów są podzielone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SieNieZnamToBredze - @InnyWymiar90: Zdania ekspertów są podzielone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
PaczeIokinka
PaczeIokinka
03.03.2026, 15:10:54
  • 15
#heheszki #humorobrazkowy
PaczeIokinka - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: adb5c5fb4d8666efa0c1314d9fa4da23bc04a196ed4a675ecd4d7b259b699c76,w800

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 04.03.2026, 12:46:17 via Wykop
  • 2
SieNieZnamToBredze

źródło: 941a6228d729fc17ae6f1bdf725b1cded00af6ce44eda99e975199595a7fb1dd

Pobierz
  • Odpowiedz
Deren
Deren
Deren
01.03.2026, 17:38:35
  • 1
#janpawel2 #jp2 #heheszki

Otwieram margarynę, a tam takie coś.
Deren - #janpawel2 #jp2 #heheszki 

Otwieram margarynę, a tam takie coś.

źródło: 1000078717

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 03.03.2026, 12:35:11 via Wykop
  • 0
@Deren: Za mało żółty
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
23.02.2026, 07:19:24
  • 406
#heheszki #humorobrazkowy #humor #podrywajzwykopem #jezykpolski
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #humor #podrywajzwykopem #jezykpolski

źródło: temp_file5129846871214705414

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 23.02.2026, 07:35:46 via Wykop
  • 114
@Sonny86: Czyli gość nie jest dobrym kandydatem do tej roli, bo tylko przez 6 przypadków odmienił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
heniek_8
heniek_8
04.02.2026, 21:00:09
  • 10
#pracbaza #kolchoz #heheszki
heniek_8 - #pracbaza #kolchoz #heheszki

źródło: kac_w_pracy_memy

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 05.02.2026, 11:00:44 via Wykop
  • 1
@heniek_8: Dobre, aczkolwiek może być ciężko wyjaśnić czemu się chrapało będąc nieprzytomnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chrystus
Chrystus
29.01.2026, 13:19:39
  • 339
#majonez #wujekdobrarada #heheszki #humorobrazkowy
Chrystus - #majonez #wujekdobrarada #heheszki #humorobrazkowy

źródło: main_14powinna_to_wiedzie_ka_da_pani_domu

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 29.01.2026, 13:28:12 via Wykop
  • 140
@Chrystus: Każdy majonez nadaje się do czego innego, winiary nadaje się do jajek albo sałatek, a kielecki do w-------a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 29.01.2026, 14:42:06 via Wykop
  • 94
luksusowych dań


@23kulpamens: luksusowe dania wg fanów kieleckiego:
SieNieZnamToBredze - >luksusowych dań

@23kulpamens: luksusowe dania wg fanów kieleck...

źródło: hf94j5h2QBT9zWi2jR7vaiQAm7cQVSCt

Pobierz
  • Odpowiedz
SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 29.01.2026, 15:01:38 via Wykop
  • 1
@23kulpamens: Zdjęcie spoko, ale zdjęcia nie da się posmarować majonezem, to na monitorze wyświetlają, fotografie z menu też smarujesz majonezem? xD
Twoja logika... szach mat i po makale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 30.01.2026, 08:01:28 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
a.....x
konto usunięte 22.01.2026, 01:16:17
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 26.01.2026, 09:01:17 via Wykop
  • 0
SieNieZnamToBredze

źródło: SBGAME

Pobierz
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
28.11.2025, 09:46:24
  • 131
Wpadłem na genialny pomysł. Na kranach można montować małe turbinki spięte z generatorem (a najlepiej jeszcze z jakąś baterią).

Darmowy prąd.

Gdzie to się zgłasza do tego całego urzędu patentowego i jaki kolor Lambo wybrać? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#chwalesie #ciekawostki #heheszki #technologia #elektronika
Atreyu - Wpadłem na genialny pomysł. Na kranach można montować małe turbinki spięte z...

źródło: Zrzut ekranu 2025-11-28 104346

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 28.11.2025, 10:08:43 via Wykop
  • 24
@Atreyu: Ty, a jakby tak napędzać taką turbinę parą wodną, powstałą w procesie jej ogrzewania? Można by taką wodę podgrzewać np. węglem, parę przepuszczać przez turbiny i generować prąd. Nawet można by było zrobić mniejszą, "mobilną" wersję i montować ją we wszelakiej maści maszynach i pojazdach, aby same mogły sobie generować energię do jazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
26.11.2025, 11:44:19
  • 3
Cholercia, znowu jestem slepy jak kret (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#bekazokularnika #zalesie #heheszki
Rad-X - Cholercia, znowu jestem slepy jak kret (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#bekazokularnika #zalesie...

źródło: 1477433593_1pgp27_600

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 26.11.2025, 12:06:08 via Wykop
  • 0
@Rad-X: Polecam kupić dobre szkła, niezmiernie rzadko zdarza się żeby mi okulary od temperatury zaparowały
  • Odpowiedz
JacekPiekar
JacekPiekar
25.11.2025, 19:30:14
  • 3
#heheszki
JacekPiekar - #heheszki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 26.11.2025, 11:10:52 via Wykop
  • 0
@JacekPiekar: Ja wiem że zostanę teraz panem marudą, ale akurat złoto w porównaniu do innych/powszechnych metali jest akurat miękkie i dość plastyczne. I to na tyle że gryząc złoto zostawicie na nim ślady zębów. Dlatego należy stosować stopy złota z innymi metalami.
  • Odpowiedz
poprosze_drozdzowke_z_moczem
poprosze_drozdzowke_z_moczem
24.11.2025, 11:28:36
  • 30
#heheszki #humorobrazkowy
poproszedrozdzowkez_moczem - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: TgrfLa7TQrQa09bB8EfURym9JnS1nQ8F

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 25.11.2025, 09:30:01 via Wykop
  • 0
@poprosze_drozdzowke_z_moczem:
"Najgorsza randka? Najpierw zatkała toaletę, potem utknęła w oknie. Nie uwierzysz dlaczego":
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/najgorsza-randka-najpierw-zatkala-toalete-potem-utknela-w-oknie-nie-uwierzysz/2dj2zty
  • Odpowiedz
Chrystus
Chrystus
22.11.2025, 08:48:04
  • 9
#humorobrazkowy #heheszki
Chrystus - #humorobrazkowy #heheszki

źródło: pot_pourri14

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 24.11.2025, 14:02:09 via Wykop
  • 1
@TypowyDaltonista: Znalazłem
SieNieZnamToBredze - @TypowyDaltonista: Znalazłem

źródło: 1d02ace8c7b4c8b8163dfe84d856cd218db2e54c9764a3e971b5ce5f7da236f1

Pobierz
  • Odpowiedz
g0blacK
g0blacK
23.11.2025, 19:41:17
  • 11
#heheszki #bosnia #pranie
g0blacK - #heheszki #bosnia #pranie

źródło: 481057025_965027139051004_1535824082965965515_n

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 24.11.2025, 07:59:22 via Wykop
  • 0
@g0blacK: Ja to znałem pod nazwą "Studenckie pranie na sucho"
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
24.11.2025, 06:19:51
  • 730
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: temp_file7397491538834815474

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SieNieZnamToBredze
SieNieZnamToBredze 24.11.2025, 07:42:23 via Wykop
  • 0
@anoysath:
SieNieZnamToBredze - @anoysath:

źródło: 581163ea1bb58c7341a31832a7aefe6cf6feeac99539f2e3986ca3ae153bc35f

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 27.06.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 31.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking