Warto kupować zestaw gier piranha bytes na steam za 25 funtów? Głównie chciałem zagrać w gothics ale 20 funtów dupy nie ma tylko wolałbym grać w tę gry po polsku a z tego co widzę gothici nie mają tej opcji. Będę mógł jakoś wgrać spolszczenie czy #!$%@?ć to całkiem i szukać na necie? Mam już tę grę legalnie na płycie z cdaction ale nie mam napędu xD #gothic #steam #grykomputerowe
strasznie mi scina gothic ostatnio, nie wiem czym jest to spowodowane, bo przeciez ta gra wymagan nie ma wcale, teraz juz w menu nawet scina.
Zainstalowane mam tylko playerkit, systempack i mod swiat skazancow, ale ten mod zadnych zmian w grafice nie wprowadza, też zainstalowałem 4gb patch.
Gra nie zużywa nawet dużo zasobów więc nie wiem czym te ścinki są spowodowane.
#gothic
@theporndog: A tak fanowskich. Nazywajmy rzeczy po imieniu, grupka fanów zaczęła kombinować i rzucać pomysły jaką by tu modyfikacje do Gothica zrobić, z czasem grupka fanów przerodziła się w grupę profesjonalistów którzy pracują nad rozwojem modyfikacji po godzinach swoich normalnych prac, zgodnie z tym co przedstawili nam we filmikach. Opieranie modyfikacji na zamyśle "Non-Profit" był ogromnym błędem a założenie, że ludzie będą wpłacać dobrowolnie pieniądze mija się lekko z celem puki
Jakie mody polecacie do #skyrim na 1 przejście? Chodzi mi o coś w stylu content moda i quest packa do #gothic 3 lub returninga do G2 itp. czyli mody rozszerzające( a nie totalna konwersja) fabułę, nowe questy, itemki itd, bo jeśli chodzi o mody graficzne, optymalizujące czy unowocześniajace rozgrywkę to już wiem co i jak mniej więcej.
#skyrim #gry
lub returninga do G2


@Vechie: W stylu returninga oraz innych szampanskich modow to bedzie:
- dark brotherhood ressuraction
-Vilja
-Dragon Break
-The False One Rises
-Descent into Madness
-Asgard - Kingdom of the Gods
-The Sands of Elsweyr

Tyle ci narazie wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vechie: Na pierwsze przejście? Raczej żadne. W podstawowej wersji gry + obydwu oficjalnych rozszerzeniach jest wystarczająco dużo zawartości. Do tego Skyrim to nie Gothic, gdzie każdy mod jest w zasadzie osobną grą odpalaną na poziomie launchera ze swoimi własnymi zapisami. Więc zawsze można coś dorzucić później* jak już nie będziesz miał co robić.

* Chociaż z tym trzeba trochę uważać, bo w zależności od moda mogą się pojawiać jakieś bugi lub
Czemu Mroczne Tajemnice są uznawane za kultową modyfikacje do Gothica? Z całym szacunkiem do twórców, ale mod wygląda jakby został wyklepany na kolanie, dialogi pisane chyba przez gimnazjalistę typu ,,Która godzina? Twoja ostatnia"
Oczywiście nasrane stworzeniami i innymi kreaturami, wszystko się buguje, bryłki rudy walają się w setkach tysięcy itd.
Zupełnie zniszczyli balans tej gry.

#gothic #gry #heheszki
Pobierz Glimpse0fTheFuture - Czemu Mroczne Tajemnice są uznawane za kultową modyfikacje do Go...
źródło: comment_1608741081I31hPRGXu5lVHStAgiM38K.jpg
na poziomie wczesnego gimnazjum.


@Wedarn: I pewnie właśnie dlatego kultowy. Gimbusy jarały się gimbusiarskimi dialogami i gimbusiarskim humorem, połączonym z kilkoma całkiem ciekawymi elementami, jak chociażby obóz przed kopalnią.

Te same gimbusy mają teraz między 20-30 lat i wspominają ten mod całkiem przyjemnie.

A przynajmniej tak jest w moim przypadku.

To były też czasy przeróbek z Ivoną i wszelkiej maści "sklejanek". z czego prym wiodła "Prawdziwa Historia". Więc dialogi i humor
Przypominam,ze zlo-dziejom khorinis pozostal dokladnie 1 dzien,zeby opublikowac swoj raport z postepow.

Wiec napewno filmik o niedobrym covidzie podcinajacym skrzydla naszym orlom zobaczymy dzisiaj. Prawda? Prawda?..
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale jak ktos napisal im pewnie nie chodzilo o swieta bozego narodzenia tylko jakies inne. Albo