Jakim cudem, gdy Bezimienny w intro G1 dostaje list i wpada z nim do wody ten list się nie rozwala, nie rozmacza ani nawet pieczęć nie zostaje zerwana od uderzenia o wodę? Tym bardziej że bohater z tego co pamiętam, cały czas trzymał list w dłoni. Taka niespójność już w pierwszych sekundach gry, ehh
#gothic
@JestemStudentemPrawa: Ten quest dla mnie zawsze był bez sensu, ten limit załogi... Kto to wymyślił w ten sposób, przecież ten statek jest ogromny i zabrał na pokład z 10 razy więcej paladynów, niż my możemy zabrać naszej załogi. Pewnie poszli na łatwiznę, i nie chciało im się pisać dialogów żeby można było wziąć więcej postaci na pokład.
#gothic śniący przegnany! Super, wyjaśniło się dużo spraw których nie znałem jak grałem w gothic 2. Teraz się zabieram za gothic 2 nic kruka! Szkoda ze tylko tyle jest do zaoferowania jeśli o gothic chodzi, mogliby zrobić dalsze części. O 3 części obecnej nic nie mówię bo to gówno
@Prysznicov no była fajna, trochę inna niż w poprzednich częściach ale nadal spoko. Podobno mają być jakieś remaki czy coś takiego, ale też podobno już nie ma tego zespołu który robił 2 pierwsze części?
@KK44: też o tym myślałem, ale jak oglądałem strima StrzałaXgaming to on sobie normalnie popłynął na dno do tych zwłok i ten amulet zabrał bez żadnego cudowania. Ech już miesiąc nie mogę tego przejść xD
@Pethaf: myślę, że fabuła jest ciekawa, bo jest to coś nowego, a nie rozszerzona podstawka gothica. sam jeszcze nie grałem to ciężko coś powiedzieć. wiem tyle, że mod jest dość długi na 200 godzin nawet. taki niemiecki returning, ale nie aż tak nastawiony na walkę i bossy
Doba to teraz jest moment ostatecznej porażki chyba. Nie mogę się dostać do orka niewolnika który ma mi zrobić ulumulu. Siedzi na takiej platformie na którą się nie da wskoczyć. #gothic
18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.