Wpis z mikrobloga

@jakeperalta: jesli nigdy nie grales w nic returningowego spod szyldu ruskiej mysli modderskiej zapnij pasy synek bo cie #!$%@? z kapci, ale nowych mechanik gry czy walki, gildii, klas postaci, tryliarda questow i nowych lokacji na pewno nie ma wiecej w zadnym innym modzie niz new balance
https://www.sefaris.eu/new-balance
na domyslnym poziomie trudnosci raczej taka noc kruka, moze nawet troche latwiejsza (pod wzgledem walki)
@jakeperalta: ogrywam teraz Gothic 2 Plus. Tarcze, pancerze z trójki, przejście bez gildii z nauką magii u magów wody, nowe rzemiosła, mało przedmiotów porozrzucanych po mapie, zmodyfikowany schemat rozwoju, opcjonalni bossowie. Nie wiem czy polecam, bo nadal się zastanawiam u kogo być czeladnikiem, a bez tego nie mogę rozpocząć drugiego rozdziału bez gildii
Imperator_Wladek - @jakeperalta: ogrywam teraz Gothic 2 Plus. Tarcze, pancerze z trój...
@Antorus: widzę, że jest wiemy team starego, dobrego returninga. Próbowałem ogrywać przeznaczenie, ale nawet na kodach zadania są zyebane i taki quest klucz Hagena tylko wnerwia. Za dwa miechy wracam do rebalance, grając nekromantą
@Jarkendarion: nowy Returning (New Balance) to zasadniczo "wizja" jednego przychlasta co się zwie Likier, a który w owej wizji ma głównie ilość nad jakością. I wpieprza tam co kilka miesięcy kolejną lokację i kolejną klasę #!$%@?ą z innej gry. Bronie mają tekstury z obliviona, zbroje ze skyrima xD Najnowszy wynalazek Likiera to klasa "Łowca Demonów" czyli build pod kuszę. I to kusze jako main spec, a nie jako narzędzie do ściągania