No to co, wesołych świąt Mirki i Mirabelki, smacznego kompotu i barszczyku (。◕‿‿◕。). A sobie i szanownemu gronu z #gothic życzę kolejnego takiego dobrego moda. Wspaniały to był mod, nie zapomnę go nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°). A i specjalnie dla Ciebie @okuratnynarkotykarz świąteczna kartka z Gothica.
#swieta #bozenarodzenie
#swieta #bozenarodzenie






























#kronikimyrtany #gothic #gry