noooo, potwierdzam, mi też. pamiętaj żeby iść do jednego gościa na prawo od wejścia i dać mu w ryj za to, że ciągle młotkiem napieprza ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@consummatumest: swoją drogą Fellan w dodatku Velaya ma obszerniejszy wątek.
"Na basenie z kolegami"

Dzień XI/XII

No cóż. 3. rozdział wita. I cholernie mocni poszukiwacze.

Zeksplorowałem sporo GD, zebrałem 3 z 4 sfer żywiołów, wybiłem pierdyliard smoczych zębaczy i razem z Diego pohasaliśmy na orkowych imprezach.

W returningu co do GD jest sporo nowinek - duch Gomeza, sfery żywiołów, chromanin, dostęp do wszelakich kopalni, tereny za palisadą, wrzód pilnujący rudy, milion orków w nowych zgrupowaniach, Baal Netbek jako pan i władca, stary
źródło: comment_0mzJrrCj6EBjPnBRoFsLUD2YR9Jgr3ZR.jpg
Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Zawalenie się mojej Starej Kopalni to jest jakaś porażka, ja myślę że ci magowie, #!$%@? magowie ognia, ta #!$%@? banda imbecyli która mnie nie popierała tylko tych #!$%@?ów karakanów z Nowego obozu to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją
źródło: comment_gN0XlodYSqWRnxD0OnkKPdoLHW04Us1M.jpg
DZIEŃ IX/X

1. Uwielbiam Jarka. Tyle expa. Idziesz jak burza. Tyle trofeów, błyskotek, misji. W returnie motyw Jarka nieznacznie się różni od podstawki więc jest relatywnie błahy. Właściwie poza misją Abigail i Artefaktami Starożytności nie ma w zasadzie nic nowego.

Poza #!$%@?ącymi trutniami, które trzeba załatwiać na dystans bo ich opar permanentnie truje. Także przed Jarosławem w Returnie należy zebrać druż.. wróć, należy wykuć albo jakiś czar albo łuka/kuszę.

2. Złotooooo. Wchodząc
źródło: comment_X7i9Mrh2mGsmbzQIx44HtgLzvUZZyII9.jpg
Ale Beliar nie znosił widoku światła i niszczył wszystko, co Innos stworzył. Ujrzał wtedy Adanos, że w ten sposób nic nie może istnieć na świecie: ani jasność, ani mrok. Stanął więc między swymi braćmi i próbował pojednać ich ze sobą. Jednakże bez skutku. Ale tam, gdzie stanął Adanos, ani Innos, ani Beliar nie mieli żadnej władzy. W miejscu tym ład i chaos współistniały w harmonii. Tak oto powstało morze, a z morza
1. Usłysz od różowej "Widziałam na necie taki wpis, chłopak dał dziewczynie bukiet zawierający jedną sztuczną różę i powiedział, że odejdzie od niej, gdy ostatni kwiat z bukietu zwiędnie".
2. Następnego dnia wybierz się do kwiaciarni, w międzyczasie dzwoni różowa i dostaje orgazmu, gdy słyszy w jakim miejscu się znajdujesz.
3. Wieczorem tego samego dnia wręcz jej bukiet sztucznych kwiatów mówiąc "Dostaniesz następny, gdy ten zwiędnie".
4. Miej ciche dni od tygodnia.
źródło: comment_kg0l3HnV5BnW2Q3q4Qw9Pm2wm0bJ8Uac.jpg
@laress: Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Zawalenie się mojej Starej Kopalni to jest jakaś porażka, ja myślę że ci magowie, #!$%@? magowie ognia, ta #!$%@? banda imbecyli która mnie nie popierała tylko tych #!$%@?ów karakanów z Nowego obozu to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie
Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Zawalenie się mojej Starej Kopalni to jest jakaś porażka, ja myślę że ci magowie, #!$%@? magowie ognia, ta #!$%@? banda imbecyli która mnie nie popierała tylko tych #!$%@?ów karakanów z Nowego obozu to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją
źródło: comment_GeUkjAjd4Rz5IINZTqm1NoXb2T5mKjrU.jpg
Dzień VII/VIII

Wreszcie ogarnąłem się jako pełnoprawny satanista i mogłem wejść do Jarka.

Zbieranie tego 100 many i 40 inteligencji to najgorsza część grania jako nekromanta.

Oczywiście do 3-4 rozdziału nadal mamy słabe czary itp., ale teraz już będzie łatwiej.

Wyczyściłem całe Khorinis z tego co dało się wyczyścić.

Szukanie grzybków czy tabliczek lub zbieranie expa na naukę po jakimś czasie bywa nużące.

Gdy znalazłem ostatnie 2 brakujące grzyby, to akurat wśród
źródło: comment_q0yfuuu8CyqpIVvZ9sKWs3Y7CErlzQhn.jpg
Ale Beliar nie znosił widoku światła i niszczył wszystko, co Innos stworzył. Ujrzał wtedy Adanos, że w ten sposób nic nie może istnieć na świecie - ani jasność, ani mrok. Stanął więc między swymi braćmi i próbował pojednać ich między sobą… jednakże bez skutku. Ale tam, gdzie stanął Adanos, ani Innos, ani Beliar nie mieli żadnej władzy. W miejscu tym ład i chaos współistniały w harmonii - Tak o to powstało morze.
@Jerry664: no to sry ale to nie wygląda lepiej niż lhvier, same budynki to nie wszystko, cała reszta świata ma nadal tyle samo tri, ale tutaj masz wszystkie modele zmienione xD
Dzień IV/V

Dwa najważniejsze:

- zostałem nowicjuszem mroku, potem będę nekromantą, myślałem o kręgu ognia, ale raz, że on ma łatwo tylko do 3 rozdziału, dwa nekromanta to chyba jedyna frakcja, która pozwala nauczyć się wszystkich fajnych rzeczy, np. demonologii czy sakta nomen. Dodatkowo nekruś jak ogarnie pierwsze 2 rozdziały to potem wymiata. Jedynie szkoda podpalającego kostura, no ale..

- zostałem myśliwym, jest to spore osiągnięcie, gdyż żeby zostać przyjętym trzeba ubić
źródło: comment_FKiaLBtUAB2EoE6u7VvsMo3eDqAvfsoQ.jpg
Taki Gothic z grafiką z Wiedźmina to byłoby coś.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takie mnie naszły przemyślenia po kilku godzinach gry. Wiedźmin jest świetny, wspaniały klimat... Ale sam świat który 'żyje' był już o wiele, wiele lat wcześniej. Niesamowite, że nawet grając we współczesne produkcje, docenia się to, jak doskonała była gra, która jest obecnie już tak stara... :)))

#wiedzmin3 #gothic #nostalgia #