Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO

SEGATASANSHIRO

Dołączył 3 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4207
  • Znaleziska 1623
  • Mikroblog 2584
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2

19

Popularna aplikacja Microsoftu pozwoli szefowi podglądać, skąd się logujesz

Popularna aplikacja Microsoftu pozwoli szefowi podglądać, skąd się logujesz

Gigant z Redmond zapowiedział wprowadzenie kontrowersyjnej funkcji "Workplace Check-in via Wi-Fi" dla aplikacji Microsoft Teams oraz Places.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
geekweek.interia.pl
dodany: 23.06.2026, 06:52:13
  • 11
  • #
    pracazdalna
  • #
    pracazagranica
  • #
    praca
  • #
    programista15k
  • #
    programowanie
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 24.06.2026, 08:36:35 via Wykop
  • 5
@BlackpillMonster: sami na siebie kręcą bata, to jest chyba jedyna grupa zawodowa która robi wszystko żeby sobie jak najbardziej d---------ć.
KIaudik
KIaudik
22.06.2026, 20:17:07
  • 136
No to niezla wspolpraca, najpierw mowi o wspolpracy a potem zrobil afere razem z swoim sztabem prawakoidow o glupia nazwe jednostki. xD
Ludzie tam w setkach tysiecy gina na wojnie, a nawrocki i prawaczki zesraly sie o pare literek na kartce, ktora wybrali sobie sami zolnierze.

Glowne problemy w tym kraju to nie korupcja, sabotaze rosji, atakowanie granicy.
Najwiekszym problemem jest to, ze sobie sasiad nazwal cos glupio, bo wolyn. A no i
KIaudik - No to niezla wspolpraca, najpierw mowi o wspolpracy a potem zrobil afere ra...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 22.06.2026, 20:27:07 via Wykop
  • 20
@KIaudik: tego nie przeskoczysz równie dobrze mogli by nazwać ta jednostkę bohaterów SS galizien. Zełeński o-----ł i takie są konsekwencje calej sytuacji.
  • Odpowiedz
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 23.06.2026, 19:35:55 via Wykop
  • 1
@glassmice: pracuje nad twoja starą. @KIaudik to "jak chcą" to nazwanie jednostki imieniem podludzi którzy szlachtowali kobiety, dzieci i starców, i to w tak niewyobrażalnie zezwierzęcony sposób że jest nie do opisania, to jest proste jak j-----e, startej @glassmice tyle w temacie.
  • Odpowiedz
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 23.06.2026, 20:00:56 via Wykop
  • 1
@KIaudik: no i c--j ci na imię.
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
23.06.2026, 17:42:41
  • 52
Po Jakim mamy drugiego Kirka z temu

Prawacy tak uwielbiają naśladować USA że jak by mogli to by Nawrockiego na pomarańczowo pomalowali żeby tylko do Trumpa upodobnić

#heheszki #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #wybory #usa #polityka
ProstyKrzywy - Po Jakim mamy drugiego Kirka z temu

Prawacy tak uwielbiają naśladować...

źródło: 1000136922

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 23.06.2026, 19:44:13 via Wykop
  • 2
@ProstyKrzywy: miejsce gdzie można spotkać największe s---------y w Warszawie, nienawidzę tamtędy chodzić zawsze tam pełno p-----w.
  • Odpowiedz
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 18.06.2026, 08:34:38
  • 14
Na co mnie były te komputerki i studiowanie #informatyka #programista15k trzeba było iść na #medycyna #lekarz100k Przy lekarzu to jak cieć z budki na parkingu i jeszcze w korpo projekt managerowie po zarządzaniu informacją traktują jak g---o. A Pan Doktór jak bóg w szpitalu z pocałowaniem w rękę.
SEGATASANSHIRO - Na co mnie były te komputerki i studiowanie #informatyka #programist...

źródło: lekarz100k

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
Autor
18.06.2026, 13:14:42 via Wykop
  • 0
@Nighthuntero: Masz racje. Jest się nikim a myślało się że jest się kimś.
  • Odpowiedz
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 17.06.2026, 19:55:17
  • 64
Masakra XDD bączkiewicz się zejszczął ze strachu XDD #bekazpisu
SEGATASANSHIRO - Masakra XDD bączkiewicz się zejszczął ze strachu XDD #bekazpisu

źródło: zejszczałsię

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
Autor
17.06.2026, 20:10:43 via Wykop
  • 1
@zjadlbym_kebaba: pietrusiński jest
  • Odpowiedz
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
Autor
17.06.2026, 20:11:09 via Wykop
  • 2
@konserwix: a co ty tak bączkiewiczka bronisz
  • Odpowiedz
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
Autor
17.06.2026, 20:23:01 via Wykop
  • 0
@moj_wykopowy_login: nie sądzę wydaje mi się ze on pietrusiński jest i tylko zgrywa twardego.
  • Odpowiedz
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 17.06.2026, 07:02:30
  • 3
Pierwszy raz w życiu poczułem sympatie do niemców #oswiadczenie #bekazpisu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 17.06.2026, 07:01:04
  • 1
Czy cysiu juz cos nagral o pobiciu bączkiewicza czy nadal robi damage control po chłoście urzedniczki? #pytaniedoeksperta #kanalzero
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boguslaw_licencyjny
boguslaw_licencyjny
17.06.2026, 07:54:12 via Android
  • 0
@SEGATASANSHIRO: nie ma juz update żadnego w temacie kasy dla artystów a babka z kasu sie wycofała. Nie ma innego tematu zeby przykryc
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
16.06.2026, 19:07:04
  • 43
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi

( ͡° ͜ʖ ͡°)
straszny_cham - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi

( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_7735

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 17.06.2026, 06:59:29 via Wykop
  • 1
@straszny_cham: szkoda ze tak słabo go n----------i :(
  • Odpowiedz

658

Dronowanie terrorystów z IDF

Dronowanie terrorystów z IDF

Libański ruch oporu przyjął taktykę z frontu Ukraińskiego. Kompilacja z 1,5 miesiąca. Enjoy :)

renegatt
z
x.com
dodany: 10.06.2026, 06:49:12
  • 160
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    zydzi
  • #
    wojna
  • #
    zbrodniarzewojny
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 11.06.2026, 08:27:52 via Wykop
  • 0
No proszę k---y z idf co starta k---a jest, mocni tylko jak się strzela do cywili.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 11.06.2026, 08:28:34 via Wykop
  • 0
@jast: na cywili taka strategia wystarcza.

338

Wysyp e-melin w Warszawie po prohobicji

W ciągu tygodnia od wprowadzenia w całej Warszawie nocnej prohibicji sieć zasypały oferty, sprzedaży alkoholu z dowozem

andbatros
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 09.06.2026, 08:27:23
  • 170
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    prohibicja
  • #
    alkohol
  • #
    trzaskowski
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 10.06.2026, 06:16:44 via Wykop
  • 0
Lepszy dowóz niż darcie mordy n------------o patusa na kolejnej wycieczce do nocnego. Plus ceny odstraszają obszczymurów.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 10.06.2026, 06:18:29 via Wykop
  • 60
@sandal: nie pójdą, bo jedyne co ich motywuje do wysiłku wyjścia to wóda. Jak się n--------ą to zalegną w swoich gniazdach.
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 10.06.2026, 06:34:05 via Wykop
  • 6
@m_ney: Źle trafiłeś, Kolega mieszka obok monopola i dokładnie widziałem po co, kto przychodził i darł mordę, A od wprowadzenia zakazu sprzedaży w nocy alko jest cisza jak na wsi. A na alko tak dobrze się znam ze skutkiem tego jest od kilku lat abstynencja z wiadomego powodu.
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 10.06.2026, 06:35:48 via Wykop
  • 0
@winsxspl: nie masz pojęcia o czym piszesz
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 10.06.2026, 07:46:26 via Wykop
  • 2
@winsxspl: Ja pisze o Warszawie a nie białej podlaskiej, była i jest, mieszkam z jednej z dzielnic w których wprowadzono pilotażowo i widzę jaka jest zmiana, koniec zasranych i zażyganych bram w okolicy monopola, darcie mordy konczy sie o 22 a nie o 4 rano. Jak widac trzeba brac pod uwage specyfike miasta. Dla mnie zmiana na plus co w statystykach tez jest widoczne https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2026-02-13/nocna-prohibicja-w-warszawie-prezydent-pokazal-pierwsze-statystyki, i jeszcze mi jakies gowno
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 10.06.2026, 07:50:44 via Wykop
  • -1
@m_ney: o to widze mamy kolejnego wykopka imbecylka co porownuje sranie na ulicy do lotniska XD
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 10.06.2026, 14:36:46 via Wykop
  • 0
@m_ney: precyzując, to monopol zamieszkał obok mnie, powtarzam to nie lotnisko czy stacja kolejowa chłopski rozumku.

668

Kibole wparowali na mecz dzieci. 10-latek ma złamaną rękę

Kibole wparowali na mecz dzieci. 10-latek ma złamaną rękę

Skandaliczne sceny na sobotnim meczu juniorów rocznika 2011 Broń Radom - Radomiak. Na stadion wtargnęli pseudokibice i doszło do bójki. Najbardziej ucierpiał 10-letni chłopiec kibicujący Radomiakowi. Ma złamaną rękę. Policja zabezpiecza nagrania i szuka sprawców.

motvik
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 02.06.2026, 09:16:52
  • 145
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    patologia
  • #
    sport
  • #
    polska
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 03.06.2026, 06:57:09 via Wykop
  • 6
Był też batyr? Przecież on się lubuje w tego typu rozrywce.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1309

Chwilówki Błaszczaka

Chwilówki Błaszczaka

Kredyty na zakup broni za równowartość prawie 200 miliardów złotych w obcej walucie, w większości w euro i w dodatku zaciągnięte w europejskich bankach. To warunki na których PiS, kilka lat temu kupował sprzęt wojskowy!

xsi1
z
youtube.com
dodany: 01.06.2026, 16:40:47
  • 244
  • #
    bekazpisu
  • #
    pis
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 02.06.2026, 08:44:59 via Wykop
  • 15
pisuary to k---y nie ludzie i tyle w temacie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lewoprawo
lewoprawo
01.06.2026, 18:38:12
  • 406
Błażej Poboży (doradca Nawrockiego) przed chwilą na Polsacie:

Wszyscy widzą, że kohabitacja szkodzi Polsce, dlatego trzeba zrobić wszystko, żeby w przyszłym roku wygrały środowiska patriotyczne bliskie prezydentowi.


Już się zaczyna odwracanie o 180 stopni narracji z poprzedniej kampanii, że prezydent i premier nie powinni być z jednej opcji politycznej.

#polityka #bekazpisu
lewoprawo - Błażej Poboży (doradca Nawrockiego) przed chwilą na Polsacie:  
Wszyscy w...

źródło: images

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 02.06.2026, 05:56:47 via Wykop
  • 1
@zjadlbym_kebaba: nie może, tylko to że batyr wygrał wybory to tragedia narodu polskiego.
  • Odpowiedz

924

Bezos głosi erę dobrobytu przez AI. Pytanie: skąd te 16 000 zwolnień w Amazonie?

Bezos głosi erę dobrobytu przez AI. Pytanie: skąd te 16 000 zwolnień w Amazonie?

Jeff Bezos w wywiadzie dla CNBC ogłosił, że AI sprawi, że domy i jedzenie będą tańsze, a bezrobocia nie ma się co bać. W tym samym czasie Amazon zwalnia 16 000 pracowników, a Bezos prowadzi własny startup AI wart już 10 miliardów dolarów.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 01.06.2026, 05:20:54
  • 256
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    amazon
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    biznes
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 02.06.2026, 05:52:30 via Wykop
  • 1
To ma być jego dobrobyt
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

381

Musk i Altman chcą przebudować gatunek ludzki. Nikt cię nie pytał

Musk i Altman chcą przebudować gatunek ludzki. Nikt cię nie pytał

Elon Musk napisał wprost, że ludzkość to tylko "biologiczny program rozruchowy" dla AI, a Sam Altman już zapisał się do startupu obiecującego upload świadomości do chmury. Decyzje o przyszłości miliardów ludzi podejmuje garstka miliarderów z Doliny Krzemowej, bez żadnego demokratycznego mandatu.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 01.06.2026, 05:24:32
  • 189
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 02.06.2026, 05:51:38 via Wykop
  • 1
P------i się w głowach od nadmiaru pieniążków
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2363

Polska firma wyrzucona z inwestycji we Lwowie. "To kradzież w biały dzień"

Miasto Lwów wyrzuciło polskiego wykonawcę Control Process z budowy, choć ten robił wszystko zgodnie z kontraktem i wygrał wszystkie sprawy przed międzynarodowymi sądami. Miasto nie dopuszcza go nawet do pozostawionego na terenie budowy sprzętu o wartości prawie 10 mln euro

ScypioAfricanus
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.06.2026, 20:45:31
  • 288
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    afera
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 02.06.2026, 05:47:54 via Wykop
  • 1
K---a co jest z nimi nie tak?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wshk
wshk
wshk
27.05.2026, 04:46:49
  • 294
#ukraina #rosja #polskieonuce
wshk - #ukraina #rosja #polskieonuce

źródło: 29072

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 27.05.2026, 07:53:33 via Wykop
  • 1
@wshk: dobrze ze sie dokumentuja latwiej bedzie ich zlapac gdby ruscy tu przyszli. Jak to krzyczy braunikso śmierć wrogą ojczyzny?
  • Odpowiedz

530

Afgańczyk napadł 11 latke w toalecie szkolnej

W Niemczech zatrzymano Afgańczyka podejrzanego o seksualne wykorzystanie 11 latki. Do ataku miało dojść 28 kwietnia w toalecie szkoły im. Hansa Zulligera w Koblencji. Śledczy sprawdzają też wątek możliwego wspólnika i kolejne zgłoszenie dotyczące innej dziewczynki.

raszko754
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 26.05.2026, 12:59:35
  • 62
  • #
    niemcy
  • #
    swiat
  • #
    imigranci
  • #
    4konserwy
  • #
    europa
  • #
    policja
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 27.05.2026, 07:35:08 via Wykop
  • 1
Gdyby to była moja córka afgańczyk byłyby r-------y.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
25.05.2026, 14:25:13
  • 338
#bekazpisu #polityka
Ale cysiu zakolski próbuje wykręcić spin z odwoływaniem Kierwińskiego, ile on tych wpisów i filmików o tym wysrał XDDDDDD
zjadlbym_kebaba - #bekazpisu #polityka
Ale cysiu zakolski próbuje wykręcić spin z odw...

źródło: 1000053911

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 25.05.2026, 20:39:03 via Wykop
  • 0
@zjadlbym_kebaba: przecież on z batyrem liżą sią po chujach od początku kampanii to czego się spodziewałeś?
  • Odpowiedz

3170

W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.

W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.

Pójdzie na to ponad 320 mln zł

ZAWADIAK
z
x.com
dodany: 25.05.2026, 10:16:17
  • 415
  • #
    4konserwy
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    antyneuropa
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO 25.05.2026, 20:03:30 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 26.10.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.05.2023

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 08.10.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking