Wpis z mikrobloga

Gracze #gothic !!

Po przejściu #kronikimyrtany postanowiłem wrócić do młodości i mam cel, żeby przejść starego, dobrego Gothica.

Właśnie ukończyłem #gothic1 z modem #swiatskazancow i powiem Wam, że bawiłem się super!

Chcąc czerpać jak najwięcej przyjemności, mam do Was pytanie... Jaki mod polecacie do #gothic2nk który umililby mi rozgrywkę?

Szukam czegoś co dodaje content, ale nie przewraca wszystkiego do góry nogami. Returning więc odpada xD Chcę też koniecznie jakiś modzik, bo pomimo, że ostatni raz grałem dobre 10 lat temu, to pamiętam Gothica dość dokładnie.

Mam też mały cel - zawsze chciałem przejść grę łucznikiem.

Podoba mi się #bandaquentina i #edycjarozszerzona.

Instalować? Na co zwrócić uwagę? Który z nich wybrać? Może znacie też jakieś inne, ciekawe?
Czlowiek_Sweter - Gracze #gothic !! 

Po przejściu #kronikimyrtany postanowiłem wróci...

źródło: comment_1672690819jtM14cEIt79PPYKTDOAosD.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Sweter: lhivery (jest ich kilka), nostalgic edition, atariar edition, varus biker edition

Wszystkie mają swoje plusy i minusy i w ostateczności nie mogę jednoznacznie polecić żadnego. No i to są te, które minimalnie zmieniają świat gry, nie mam porównania ze światem skazańców jak to tam wyglądało
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Sweter: nostalgic edition, nie dodaje questów, ale sporo dodaje do tego świat za palisadą (obóz na bagnanie i tak dalej)

Masa poprawek błędów z podstawki (Fizzbans Scriptpatch, Lord Sargons Scriptpatch itd.)
Możliwość „bezgildyjnego” przejścia gry
Możliwość usmażenia wszystkich kawałków mięsa naraz
Możliwość użycia od razu bonusów do statystyk postaci
Naprawa tysięcy wadliwych obiektów
Nowe animacje, bronie, pancerze, potwory, przedmioty, umiejętności, zaklęcia itd.
Nowe dialogi
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Sweter: jak gram w noc kruka to tylko z tym, masz normalne przejście za palisadę, nie trzeba skakać xD, jest jedno udziwnienie w postaci broni palnej (muszkiet), ale to przeboleje, na nowych (stary terenach za palisadą nie ma questów, są jakieś przedmioty w postaci roślinek i orki do rozwalenia, podoba mi się to nic nie miesza w fabule
  • Odpowiedz
  • 1
@nightrain Właśnie coś takiego szukałem. Bardzo Ci dziękuję. Mam tylko jedno pytanie - tych opcjonalnych towarzyszy mogę zmieniać w każdym momencie? ...Np. na początku mam Wrzoda, a potem znajduje Velaye i czy mogę zmienić na nią, a potem znowu zmienić to? (Mam słabość do niej, kiedyś grałem Velaya historia wojowniczki) xDD
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Sweter: tak, mówisz wrzodowi "zostań tutaj" i bierzesz sobie Valeye, tylko wiadomo że nie masz ich wszystkich na początku, musisz ich znaleźć, jedna z postaci jest właśnie w dodanym obozie na bagnie, normalnie je levelujesz, dajesz broń czy zbroje, tyl;ko nie pamiętam dokładnie bo dawno nie grałem, chyba jest tak że jak grasz z wrzodem czy kimś innym to tak jakbyś grał ze wszystkimi, czyli, level rośnie każdej postaci
  • Odpowiedz
  • 0
@nightrain Wychodzi na to, że mnie przekonałeś. Pójdzie instalka:) Mam jeszcze jedno pytani. Jest sens grania łucznikiem pod zręczność? Czy teoretycznie mogę mieć ze zręczności miecz jednoręczny, a do tego tarcze i łuk?
  • Odpowiedz