Trzeba natychmiast przeprowadzić deregulację lewagu! Pan cieciembiordza marzy o zapłaceniu Ci tyle, ile Twoja praca jest realnie warta, albo o taniej sprzedaży jakościowego produktu, ale krępują go złe przepisy i zamiast tego musi wymienić stare, roczne już Porsche! Niewidzialna ręka wolnego rynku wszystko sama wyreguluje lewagu! Kapitaliści będą konkurować jakością i ceną!
Może nie sprawdziło się to absolutnie nigdzie i deregulacja prowadzi do spadku jakości, wzrostu cen, monopolizacji rynku i transferu


















Zakopane nie zna umiaru, przyzwoitości i nie ma wstydu. Z jednej strony to dobrze - skoro klient narzeka j płaci - to jest jeszcze margines do podwyżek, ale jak poleci w eter w tych krajach, żeby omijać
Jak jestes gdzies za granica to pewnie widzisz, ze masz informacje w roznych jezykach. Czesto nawet masz czeski i wegierski, a