LEWAGUUU!

DAJMY WOLNĄ RĘKĘ NIEWIDZIALNEJ RĘCE WOLNEGO RYNGU LEWAGUUU! WSZYSTKO SIĘ SAMO WYREGULUJE LEWAGUUU! KAPITALIŚCI BĘDĄ KONKUROWAĆ JAKOŚCIĄ I CENĄ Z KORZYŚCIĄ DLA KONSUMENTA LEWAGUUU!

MOŻE NIE ZADZIAŁAŁO NIGDY I NIGDZIE, ALE TYM RAZEM SIĘ UDA LEWAGUUU!

#nieruchomosci #polska #antykapitalizm #ekonomia #gospodarka #bekazkonfederacji #bekazlibka
czerwonykomuch - LEWAGUUU! 

DAJMY WOLNĄ RĘKĘ NIEWIDZIALNEJ RĘCE WOLNEGO RYNGU LEWAGU...

źródło: IMG_0271

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W obliczu coraz bardziej masowego zatrudniania nielegalnych imigrantów spoza UE przez januszexy, warto zwrócić uwagę, jak ogromne są to koszty dla społeczeństwa i jak bardzo szkodzi to normalnym Polakom:
- zaangażowanie służb w wychwytywanie takich osób,
- w przypadku umieszczenia w zamkniętych ośrodku dla nielegalnych imigrantów, opłacanie kosztów pobytu,
- koszty ewentualnej deportacji,
- koszty zmagania się z łamaniem prawa przez takich imigrantów,
- obniżenie stawek dla Polaków.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 17
@Lord-Penetrator: To prawda, przedstawiony przez Ciebie scenariusz jest dosyć powszechny. Dlatego januszexy i agencje powinny mieć obowiązek informowania służb o wygaśnięciu wizy pracowniczej.

Natomiast pierwotna nielegalność pobytu też się zdarza. Ostatnio był news o Kolumbijczykach, którzy dostali wizę do Hiszpanii i potem nielegalnie zostali zatrudnieni w Polsce.
  • Odpowiedz
@wjtk123: W punkt. To nie sam 'imigrant' jest problemem, tylko ten, kto go zatrudnia za pół darmo i potem płacze, że Polak nie chce robić za miskę ryżu. Januszexy tym same stworzyły swoje piekło byle taniej, byle szybciej, nie ważne że śmieciowo.
A państwo zamiast łapać tych, co faktycznie łamią prawo, będzie moralizować o „gościnności” i „tolerancji”.
Nie ma w tym nic ksenofobicznego, to czysta higiena gospodarcza
  • Odpowiedz
Ludzi w galeriach handlowych pełno, ubrania kupują na potęgę, w restauracjach gdzie piwko za 20 zł pełno ludzi, zakorkowane ulice nowymi samochodami, małolaty z iphone i kurtkami po 2000 zł. Gdzie ten kryzys? Rośnie bezrobocie, młodzi bez pracy, firmy się zamykają itp, ale tego nie widać na ulicach, dużych miast? Owszem jakieś mini sklepy widzę, że "do wynajmu" lokal, ale tak to gdzie ten kryzys? Może jednak to wszystko nie piehdolnie? (
Zimny-jak-lod - Ludzi w galeriach handlowych pełno, ubrania kupują na potęgę, w resta...

źródło: 362ac144-1cf6-40b5-80a4-cb5d828e48e8-eivg-3uwsaacshb

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach