@ossprime: to ciekawe co trumpik zrobi, robi laske korporacjom a te zwalniają pracowników i niszczą jego biutiful job market. Wkurzeni wyborcy wybierą za kilka lat takiego mamdaniego na prezydenta, to wytnie w pień te korporacje i się skończy eldorado
  • Odpowiedz
@SilesianPill: Tak całkiem poważnie - skala zwijania prowincji dotrze do nas dopiero za 10-15 lat. To już nawet nie tylko domy na wsiach, ale w miasteczkach powiatowych mnóstwo mieszkań zajmuje samotna kobieta w wieku emerytalnym. Tam bal na Titanicu kręci się nawet mocniej niż w top5. Gmina straciła od 1989 roku 30% mieszkańców? Nie szkodzi - wybudujmy lodowisko, pięć tężni solankowych, aquapark. Najlepsze są szkoły, które utraciły po 60-70% uczniów,
  • Odpowiedz
Wpadłem na genialny pomysł co zrobić z górnikami. Zbudować kilka wielkich pradnic z wielką wajchą z przełożeniami i zatrudnić tych górników do kręcenia tymi wami wajchami w celu produkcji energii. #energetyka #klimat #wegiel #gospodarka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@steppenwolf12: no o ile zgadzam się że nie jesteśmy bogatym państwem wzgledem reszty panstw ogolnie pojetego zachodu to statystyka oszczednosci mowi nam co najwyzej o nierownosciach albo o kulturze, a nie o ogolnej sytuacji gospodarczej. W USA tez blisko polowa ludnosci nie ma zadnych lub ma znikome oszczednosci, a panstwo jest bardzo bogate i na razie dominuje nad resztą państw swiata
  • Odpowiedz