Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Dzienny update short squeeza na LFVN
Borrow fee: 195,77% (wczoraj było max 208,69%)
Short Interest % Float: 39,61% (nowe dane z NASDAQ, na dzień 29 maja)
Źródło: https://fintel.io/ss/us/lfvn
Zbliża
Borrow fee: 195,77% (wczoraj było max 208,69%)
Short Interest % Float: 39,61% (nowe dane z NASDAQ, na dzień 29 maja)
Źródło: https://fintel.io/ss/us/lfvn
Zbliża
źródło: obraz
Pobierz
Krogalik via Wykop
- 1
@IlikeTrains: kuuuurde ze człowiek nie ma już hajsu na dokupywanie jak te papierzaki ciągle sprzedają :/
Dzienny update short squeeza na LFVN
Borrow fee 208,69% (spadek z 228,62%). Wzrost ceny to trochę równoważy.
Źródło: https://fintel.io/ss/us/lfvn
BULLISH. Liczę na przebicie $11 dzisiaj.
Borrow fee 208,69% (spadek z 228,62%). Wzrost ceny to trochę równoważy.
Źródło: https://fintel.io/ss/us/lfvn
BULLISH. Liczę na przebicie $11 dzisiaj.
źródło: obraz
Pobierz
Krogalik via Wykop
- 0
@IlikeTrains: Dajesz Malina to się kameruje!
Krogalik via Wykop
- 1
Krogalik via Wykop
- 1
@IlikeTrains: Niby nie jest jakoś źle patrząc na rynek ogółem, aaaale mogło być lepiej ¯\(ツ)/¯
Stan short squeeza na LFVN:
Borrow fee 228,62%. Wzrost w porównaniu z 222,92% z piątku.
Źródło: https://fintel.io/ss/us/lfvn
BULLISH
Borrow fee 228,62%. Wzrost w porównaniu z 222,92% z piątku.
Źródło: https://fintel.io/ss/us/lfvn
BULLISH
źródło: obraz
Pobierz
Krogalik via Wykop
- 1
@IlikeTrains: nadal się utrzymuje powyżej 10.70 więc ładnie ładnie byleby tylko leszcze nie wysiadły przy 11$ ᕦ(òóˇ)ᕤ
Krogalik via Wykop
- 2
@IlikeTrains: nadal mam nadzieję na coś extra, bo dość dobrze idzie
Krogalik via Wykop
- 1
@IlikeTrains: siedzę w przedostatnim wagonie, bo późno wlazłem 130@9.33 i dzisiaj chyba ładnie to wyglądało. Jest chyba jakaś szansa ᶘᵒᴥᵒᶅ
- 1
źródło: 1000030333
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 16
#gielda ja tam jestem jakieś 650 zł na plusie
w sensie z -1650 zł teraz jest -1k więc jakby na plus!
w sensie z -1650 zł teraz jest -1k więc jakby na plus!
@Krogalik: u mnie z -7k juz -2k to w sumie zarobiona pensja dziś, żółwik
#gielda momentus jaka pompa
Krogalik via Wykop
- 0
@siodemkaxx: jeszcze trochę i będę tylko trochę na minusie
- 4
- 1
@Krogalik: rotuj kapital
- 1
#gielda Zwolnił mi się zawrotny 1k zł po sprzedaży SIVE - w co sie teraz załadować na szczurze? Mam trochę Dziewicy, a wiedzminiarza już chyba nie chce uśredniać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 9
Dobra przyznawać się, ile wrzucacie w kosmiczna dziewicę, jeśli już coś wrzucacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja myślę 500$
#gielda
Ja myślę 500$
#gielda
Krogalik via Wykop
- 7
@breakdown1: ja wrzuciłem 400 ale zł i teraz pluje se w brodę że jednak nie więcej :/
- 4
- 1
#gielda
To nie jest porada inwestycyjna.
Czytając tag mam wrażenie że sporo osób kupuje-sprzedaje-kupuje sprzedaje i tak w kółko.
Po co?
Wystarczy wejść na GPW, poszukać spółki które znasz i które wiesz że nie zbankrutują i kupować kupować kupować i nic więcej nie robić.
To nie jest porada inwestycyjna.
Czytając tag mam wrażenie że sporo osób kupuje-sprzedaje-kupuje sprzedaje i tak w kółko.
Po co?
Wystarczy wejść na GPW, poszukać spółki które znasz i które wiesz że nie zbankrutują i kupować kupować kupować i nic więcej nie robić.
W związku z postem z obrazka przypomniało mi się co o-------m, zapraszam do lektury.
Otóż jak były pierwsze spadki na firmach od technologii kwantowych to postanowiłem się lekko podładować (jakoś styczeń 2025).
QBTS +376% - no super wynik póki co.
Chciałem wtedy zdywersyfikować i kupić również Quantum Computing (myślałem jeszcze o RGTI i IONQ no ale tak zdecydowałem).
Otóż jak były pierwsze spadki na firmach od technologii kwantowych to postanowiłem się lekko podładować (jakoś styczeń 2025).
QBTS +376% - no super wynik póki co.
Chciałem wtedy zdywersyfikować i kupić również Quantum Computing (myślałem jeszcze o RGTI i IONQ no ale tak zdecydowałem).
źródło: obraz
Pobierz
Krogalik via Wykop
- 3
@NykipVaous: na Reddicie ktoś jeszcze podsunął SPX Corporation SPXC - zajmują się wentylacją i klimą ale nazwa nadal podobna
- 5
#gielda teraz Dell z Mongo będą się prześcigały na markecie, kto wykręci więcej % i oczywiście żadnego nie mam (╯︵╰,) Nadal nie rozumiem tego, że część spółek podaje wyniki to jedne -10% inne +20%¯\(ツ)/¯
Osiągnięcia
Rocznica
od 26.08.2025Rocznica Gadżeciarz
od 11.05.2017Gadżeciarz Mikroblogger
od 24.12.2019Mikroblogger













#gielda