#gothic #gothicremake
Usłyszałem kawałek recenzji jakiegoś muła chyba z muriki, no że gra spoko, ALE NIE WIESZ, CO MASZ ROBIĆ, BO NIE PODPOWIADA i od razu załamałem ręce. Ich trzeba prowadzić jak małe dzieci za rączkę, bo sobie nie poradzą z eksploracją xD
Usłyszałem kawałek recenzji jakiegoś muła chyba z muriki, no że gra spoko, ALE NIE WIESZ, CO MASZ ROBIĆ, BO NIE PODPOWIADA i od razu załamałem ręce. Ich trzeba prowadzić jak małe dzieci za rączkę, bo sobie nie poradzą z eksploracją xD














W sumie Gothic remake pokazuje jak ludzie ideologiczni się wybijają XD jakbym miał stworzyć opinie na postawie komentarzy z YouTube to powiedziałbym, że jest to najgorsza gra dekady a wchodzę na steam i 88% opinii pozytywnych. Powodem jest pewnie to, że każdy normalny sobie zagrał, bawił się dobrze i nie miał potrzeby pluć jadem jak psychofan.
Bardzo pozytywne(80%+ pozytywnych opinii) więc raczej ludzie po prostu dobrze oceniają grę@paluszki_rybne czyli patrząc na normalną skalę ocen, dobra gierka, nie wybitna