Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mikszu

mikszu

Dołączył 3 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 700
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 694
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 21
Adolf_Hejter6000
Adolf_Hejter6000
Adolf_Hejter6000
9 godz. i 9 min temu
  • 51
Kurde przypau ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#konowalposting #lekarz100k #polska #zdrowie
Adolf_Hejter6000 - Kurde przypau ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#konowalposting #lekarz100k #polska #zd...

źródło: IMG_4168

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikszu
mikszu 6 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 6
@Adolf_Hejter6000: a co to za problem, robiłem 2 dyżury w tej samej chwili, SOR i oddział xD
  • Odpowiedz
mikszu
mikszu wczoraj, 17:48:46
  • 3
#steam machine
rozumiem słabsza grafa, ujdzie jakimś upscalerem + frame gen
Procek, ok rozumiem gry aż tyle nie żrą z procesora.
Ale kurde 16GB RAMU to już przesada, przecież to jest PC z nakładką steam na archa i gierki odpalane przez protona... przecież to nie ma sensu. Już by dali 32GB DDR4 3200 z CL14-16 i by lepiej to wyglądało a kosztowo podobnie jak nie identycznie.
Jeszcze do tego producenci
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saly
Saly
7 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
16GB ramu to akurat najmniejszy problem, gdzie generalnie największym problemem jest GPU i VRAM

16GB to ok wartość nawet na windowsie, gdzie steam os wypada dużo lepiej
Do tego gry są projektowane pod PS5, gdzie współdzielony RAM/VRAM to też 16GB, gdzie większość oczywiście jest używana przez VRAM
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
wczoraj, 14:11:50
  • 1
#gielda To jest ten "krach" i "wyleszczenie" tak?
Ryzcel - #gielda To jest ten "krach" i "wyleszczenie" tak?

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikszu
mikszu wczoraj, 14:19:55 via Wykop
  • 4
@Ryzcel: tak
mikszu - @Ryzcel: tak

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
mikszu
mikszu wczoraj, 14:18:37
  • 1
#gielda Dzień dobry, czym spowodowany dzisiejszy krach na Nvideo?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikszu
mikszu wczoraj, 07:29:42
  • 5
#gielda Syn2bio jesteś piękny
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andrewdontbemad
Andrewdontbemad
wczoraj, 07:30:57 via Wykop
  • 4
@mikszu: podał się do ojca
  • Odpowiedz
mikszu
mikszu 16.06.2026, 14:00:10
  • 3
#gielda miłego, ja mikroinwestorek wychodzę z melona, życzę samych wzrostow
mikszu - #gielda miłego, ja mikroinwestorek wychodzę z melona, życzę samych wzrostow

źródło: 1000006101

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikszu
mikszu 16.06.2026, 13:16:01
  • 1
#gielda bullish? czy kibel?
mikszu - #gielda bullish? czy kibel?

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl
16.06.2026, 13:16:34 via Wykop
  • 2
@mikszu: firma od rakiet kupuje ( o ile nie fejk) startup AI, jak myslisz?
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
16.06.2026, 13:23:35 via Wykop
  • 0
@mikszu: gdyby to był dobry biznes już dawno nvidia by go przejęła, bo jensen mówił że każdy z jego pracowników używa kursora
  • Odpowiedz
mikszu
mikszu 16.06.2026, 10:01:38
  • 2
#gielda Panie Piżmowy Melon, rośnij duży
mikszu - #gielda Panie Piżmowy Melon, rośnij duży

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikszu
mikszu
Autor
16.06.2026, 10:11:10 via Wykop
  • 0
@davidero69: przepraszam, to moja wina, mogłem nie robić screena :(
  • Odpowiedz
mikszu
mikszu 12.06.2026, 13:49:01
  • 11
#gielda ten rakiecorz od piżmowego tak wystartował, że aż meta się zesrała i messenger nie działa xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KjatanSveisson
KjatanSveisson
08.06.2026, 07:43:20
  • 13
#gothic #gry

W sumie Gothic remake pokazuje jak ludzie ideologiczni się wybijają XD jakbym miał stworzyć opinie na postawie komentarzy z YouTube to powiedziałbym, że jest to najgorsza gra dekady a wchodzę na steam i 88% opinii pozytywnych. Powodem jest pewnie to, że każdy normalny sobie zagrał, bawił się dobrze i nie miał potrzeby pluć jadem jak psychofan.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikszu
mikszu 08.06.2026, 15:55:33 via Wykop
  • 2
@dzwoni_kuzyn: no nie do końca, po polsku jest ~700 opinii na ~7 tyś., więc ok 10%, a nadal gra ma opinie Bardzo pozytywne (80%+ pozytywnych opinii) więc raczej ludzie po prostu dobrze oceniają grę

@paluszki_rybne czyli patrząc na normalną skalę ocen, dobra gierka, nie wybitna
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
05.06.2026, 22:27:51
  • 103
#gothic #gothicremake
Usłyszałem kawałek recenzji jakiegoś muła chyba z muriki, no że gra spoko, ALE NIE WIESZ, CO MASZ ROBIĆ, BO NIE PODPOWIADA i od razu załamałem ręce. Ich trzeba prowadzić jak małe dzieci za rączkę, bo sobie nie poradzą z eksploracją xD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikszu
mikszu 06.06.2026, 10:44:40 via Wykop
  • 1
@SobanDELUX: nie no Zelda BOTW i TOTK pokazuje CI na mapie, idź tu, zrób to, jak nie wiesz co masz robić, do tego jest po prostu łatwą gierką, może nie odkrywa wszystkiego, ale przejście gry to jednak jak po sznurku
  • Odpowiedz
miji1000
miji1000
miji1000
01.06.2026, 05:31:42
  • 73
#gielda dobra, wyskakalem się na CFD, czas na smieciuchy, to co zarobiłem w 2 tygodnie to straciłem w dwa dni...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikszu
mikszu 01.06.2026, 13:33:42 via Wykop
  • 0
@miji1000: mam nadzieję, że na XTB
  • Odpowiedz
squanchySquanch
squanchySquanch
01.06.2026, 06:47:04
  • 130
Omar spójrz Akcjomariuszowi prosto w oczy i powiedz że ty byś nie zrobił ze zdeponowanymi wolnymi środkami tego co te zbóje z Cinkciarza, Zondacrypto i Amber Gold, prawda?

#gielda #meczennicyxtb
squanchySquanch - Omar spójrz Akcjomariuszowi prosto w oczy i powiedz że ty byś nie z...

źródło: omar

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikszu
mikszu 01.06.2026, 13:27:25 via Wykop
  • 0
@squanchySquanch: a w sumie to co by się stało jakby tak XTB upadło, a masz kupionych np. 100 akcji okniorza u nich, albo olejorza, jak to wtedy ma niby przejść na Ciebie?
  • Odpowiedz

437

GitHub zbanował wściekłego hakera. Z zemsty wyszukuje dziury w Windows

GitHub zbanował wściekłego hakera. Z zemsty wyszukuje dziury w Windows

Internetowa wojna między Microsoftem a anonimowym badaczem bezpieczeństwa właśnie weszła na nowy poziom.

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 25.05.2026, 19:27:34
  • 56
  • #
    windows
  • #
    microsoft
  • #
    bezpiecze
  • #
    it
  • #
    komputer
  • #
    hacking
mikszu
mikszu 26.05.2026, 11:18:51 via Wykop
  • 2
@dzyndzla: Proszę daj mi teraz darmową i lepszą alternatywę, która działa bez zarzutu, a jak powiesz Linux to rozbiegnij się i jebnij łbem w ściane, próbowałem, zawsze jakieś problemy, a to UI źle skalowało (GW2), w Divinity nie pokazywało labelek itemków na ziemi. A na windzie, instaluje i gram i nie muszę się p-------ć z ustawieniami albo szukać pierdół na necie.
Windows po prostu działa dla przeciętnego usera, który chce
mikszu
mikszu 24.05.2026, 21:58:38
  • 16
#krakow #referendum tak sobie myślę, i ta kampania aby olać referendum to w sumie idiotyzm, bo jak potrzeba tam ~27% frekwencji, to Ci co są za Tobą nie pójdą na referendum, przez co opozycja ma większą szansę na odwołanie, ponieważ Ci co pójdą zagłosować, oddadzą głoś za odwołaniem, dzięki czemu nawet mniejszość może odwołać prezydenta xD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

printf
printf
24.05.2026, 22:03:34 via Android
  • 34
@mikszu: namawianie na to aby olac swieto demokracji to cynizm w najczystszej postaci i nikt by tego nie robil prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
antykwa
antykwa
antykwa
24.05.2026, 22:20:48 via Wykop
  • 4
@mikszu: Śmieszniej jest jak porówna się z frekwencją z 2024 w Krakowie, oznacza to że odwołali go prawie wszyscy co poszli na wybory w 2024.
  • Odpowiedz
mikszu
mikszu 24.05.2026, 21:48:09
  • 9
#gielda od jutra, tankuje tylko na orlenie, buty tylko z CCC, zakupy tylko w DiNO
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
24.05.2026, 21:49:20 via Wykop
  • 6
@mikszu: Zima idzie a ja w starych adidasach już miałem dziurę taką, że można było 2 palce wsadzić więc po miesiącu wyrzeczeń dzięki którym zaoszczędziłem pieniądze, poszedłem wczoraj do galerii handlowej kupić sobie porządne buty na zimę. W sklepie CCC znalazłem pic rel. Solidne wykonanie, przystępna cena, modny wygląd- nie zastanawiałem się długo. Wróciłem z butami do domu, pochodziłem w nich po pokoju, poprzeglądałem się w lustrze i czułem dobrze.
  • Odpowiedz
a.....u
a.....u
konto usunięte 24.05.2026, 23:10:24 via Wykop
  • 1
@Skipi1111: xdddddddddd
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
20.05.2026, 06:53:15
  • 27
Nie wiem co ten gość p------i. Ja czytam tag, kupuje polecane tu spółki i jestem już prawie na zero

#gielda
breakdown1 - Nie wiem co ten gość p------i. Ja czytam tag, kupuje polecane tu spółki ...

źródło: image_picker_891A4FE5-5546-4389-B63D-AAC4D5466F0A-82345-000020F17621DC35

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikszu
mikszu 20.05.2026, 12:29:53 via Wykop
  • 0
@m0rdeczka: już było, na walnym szczura
  • Odpowiedz
mikszu
mikszu 19.05.2026, 07:42:18
  • 22
#gielda teoretycznie jak włoże po 1000 zł w 10 śmieciuchów, to jak jeden chociaż zrobi 1000% to jestem na 0, przecież to nie może się nie udać
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikszu
mikszu
Autor
19.05.2026, 07:47:37 via Wykop
  • 2
@vladi_putin: na tzw. chłopski rozum
  • Odpowiedz
mikszu
mikszu 18.05.2026, 09:50:52
  • 7
#gielda Panowie, kręcąc się po kanałach z kolegą znaleźliśmy szczura, niestety sprawa nie wygląda dobrze
mikszu - #gielda Panowie, kręcąc się po kanałach z kolegą znaleźliśmy szczura, nieste...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
18.05.2026, 10:00:10 via Wykop
  • 1
@mikszu: Uważaj potem na krachowe "żaby", tną portfolio o połowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mikszu
mikszu 16.05.2026, 22:27:30
  • 17
#eurowizja dzisiaj pierwszy raz się wstydzę że jestem polakiem, jprdl ale żeby pejsatym?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

mik szu

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.06.2024

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking