Wpis z mikrobloga

@sebinko: Beka trochę, ale muszę przyznać szczerze, że przez p------e wpisy starego trumpiska na truth i tomka gnortsa tutaj, nie zarobiłem jakichś 15k usd, bo się wydygałem. Teraz yolo, parafrazując klasyka "wsiąść do pociągu, byle jakiego" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz