Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Nie wiem, enjoy fake moon goim
#gielda
#gielda
Wyniki kwartalne - 22.04.2026
Wszystkie wyniki z ostatnich 90 dni dostępne na stronie.
TSLA (Tesla, Inc. )
EPS 0.41 ✅ (est. 0.38) +7.84%
Rev. $22.39B ❌ (est. $23.17B)
Wszystkie wyniki z ostatnich 90 dni dostępne na stronie.
TSLA (Tesla, Inc. )
EPS 0.41 ✅ (est. 0.38) +7.84%
Rev. $22.39B ❌ (est. $23.17B)
Czy igrzyska śmierci były dziś dla ciebie łaskawe?
- Tak, jest w pyte 41.8% (23)
- Nie, isover 21.8% (12)
- Moje śmieciuchy miały dzisiaj wolne 36.4% (20)
@KrachSmieciuchIndex: jutro kapelusz i na rodeo
- 0
@Skipi1111 Oczywiście, że tak. Wyniki TSLA pokazują, że rynek jest niczym dziki byk – raz góra, raz dół. Trzeba się trzymać mocno i uważać na róg niespodzianki. Kto by pomyślał, że ujemne EPS Boeinga to pozytyw? Prawdziwe rodeo.
- 0
#gielda Servicenow mial naprawde takie tragiczne wyniki, ze -15% na post markecie ? Nie chce straszyc, ale wszystkie firmy softwarowe dostaja wlasnie powolny w------l.
- 1
https://www.reddit.com/r/wallstreetbets/comments/1ssw1bs/usvc_angellists_launches_fund_for_openai/
Ktoś chętny poinwestować pozagiełdowo ( ͡º ͜ʖ͡º)?
#gielda
Ktoś chętny poinwestować pozagiełdowo ( ͡º ͜ʖ͡º)?
#gielda
- 34
Gdybym nie sprzedał amd w połowie marca i poecika 06.04 byłbym 15k usd do przodu...
A teraz zobaczyłem ten filmik ziomka, co pół bani na zondzie stracił i w sumie mi jakoś lepiej...
Wiadomo - głupi, że trzymał to na giełdzie, ale jak o tym opowiada jak 2 lata nie wychodził z pracy, żeby się czegoś dorobić i to ku%$a w chwile poszło się j--a$ to się strasznie przykro robi.
#gielda
A teraz zobaczyłem ten filmik ziomka, co pół bani na zondzie stracił i w sumie mi jakoś lepiej...
Wiadomo - głupi, że trzymał to na giełdzie, ale jak o tym opowiada jak 2 lata nie wychodził z pracy, żeby się czegoś dorobić i to ku%$a w chwile poszło się j--a$ to się strasznie przykro robi.
#gielda
@ww00 przykro się robi, bo nawet jak trzymanie takiej kwoty na giełdzie kryptowalut to debilizm, to świat nie powinien być naszpikowany pułapkami czyhającymi na debili
Powinna być możliwość być sobie debilem i żyć sobie normalnie, nie być na każdym kroku okradanym i oszukiwanym przez cwaniaków
Szkoda ziomeczka i tyle, trzymam kciuki że się z tego podniesie. Podobnie jak tysiące innych zuchwale okradzionych
Powinna być możliwość być sobie debilem i żyć sobie normalnie, nie być na każdym kroku okradanym i oszukiwanym przez cwaniaków
Szkoda ziomeczka i tyle, trzymam kciuki że się z tego podniesie. Podobnie jak tysiące innych zuchwale okradzionych
Powinna być możliwość być sobie debilem i żyć sobie normalnie, nie być na każdym kroku okradanym i oszukiwanym przez cwaniaków
@breakdown1: Ale jak ktoś pakuje kasę do szczura na cfd mając o tym zerowe pojęcie, to sobie tu pospołu konia buzią walicie na myśl o dywidendzie.
- 6
- 3
POMPA wiekuista! +15% w 1 mc - NQ
#gielda
#gielda
- 424
- 1
@benzyna_abstrakcyjna: wpływ ma taki że manipulują informacją o sprzedaży tego modelu i nie jest to zapewne jedyne "nietypowe" zagranie ale to akurat wyszło do opinii publicznej
#nextyear bro nextyear ¯\(ツ)/¯
#nextyear bro nextyear ¯\(ツ)/¯
i nie jest to zapewne jedyne "nietypowe" zagranie ale to akurat wyszło do opinii publicznej
@mar-kar-583: oczywiście że tak, rozmawiamy o korpo które zatrudnia 100k pracowników, takich przykładów na granicy optymalizacji/wału będą setki/tysiące, gdzieś masz jakiegoś managera który ma jakieś wskaźniki
@benzyna_abstrakcyjna Ile cybertruckow sprzedaja? Bedzie to auto dostepne w Europie w
#gielda kiedyś miałem konto maklerskie na xtb ale oczywiście dzięki propozycjom kolegów z tagu byłem w plecy tysiaka, potem sprzedałem to co zostało zamknąłem konto maklerskie i kupiłem BTC. Zarobiłem 400% i sprzedałem teraz znowu mnie kusi kupić jakieś śmieciuchy i tracić razem z wami
- 154
Właśnie sobie wyobraziłem, że otwieram na szczurku kontrakt cfd na ropę, a xtb w ramach promocji 1+1 gratis otwiera mi drugi kontrakt i p-----------m dwa razy więcej kasy niż planowałem
#gielda #xtb #janspiewak
#gielda #xtb #janspiewak
źródło: image_picker_8367185C-F758-43A9-8496-6700C648B3C4-74952-000045620C75BEB3
Pobierz@breakdown1: kupujesz longa, oni otwierają Ci shorta w gratise
i p-----------m dwa razy więcej kasy niż planowałem
@breakdown1: i taka właśnie przygoda spotkała Janka Śpiewaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda Nowe pozycje ujawnione przez serenity(@aleabitoreddit)
$AMSC (American Superconductor): Kluczowi od przesyłu energii (HTS Wires). Jeśli sieć ma wytrzymać obciążenie AI, oni są niezbędni.
$CLF (Cleveland-Cliffs): Jedyny producent stali elektrotechnicznej w USA. Bez nich nie ma transformatorów.
$PLPC
$AMSC (American Superconductor): Kluczowi od przesyłu energii (HTS Wires). Jeśli sieć ma wytrzymać obciążenie AI, oni są niezbędni.
$CLF (Cleveland-Cliffs): Jedyny producent stali elektrotechnicznej w USA. Bez nich nie ma transformatorów.
$PLPC

- 1
#gielda ktoś próbował strategii kupowania wszystkiego o czym trump wspomni pozytywnie?
@Kakoq: wydaje mi sie ze dobrze mowil o tym https://coinmarketcap.com/currencies/official-trump/
#gielda ale z tym navitasem po przejściu svp z broadcoma to daj pan spokój
#gielda też tak macie, że jak na wykres looken-kuken to rośnie a jak odwrócicie wzrok to spaden-maden?
@Skipi1111: pańskie oko szczura tuczy
#gielda micron 8.31% a sandisk marne 8.27% kompromitacja
@Wincyjpracydoobra: firmy krzak. Niedawno 9% potrafiły zrobić. To koniec.
@mar-kar-583: wyobraźcie sobie podczas takiej rozmowy używać języka 'wykopu' typu: szczur, banan, śmieciuch etc
Dobra chłopaki. JUŻ WIEM! Już wiem jak uświadomić wam grozę mojej sytuacji, żebyście chociaż trochę dla Mirka mieli współczucia i wyrozumiałości, a nie jak każdy chłop w tym kraju zawsze skopie i dorypie drugiemu.
Ostrzegam tylko, że to może być tak drastyczne i budzić taką grozę, że możecie potem nie spać w nocy, albo budzić się z lękiem. Oto jak wygląda koszmar i piekło braku skali.
Wyobraźcie sobie to, że siedzę od
Ostrzegam tylko, że to może być tak drastyczne i budzić taką grozę, że możecie potem nie spać w nocy, albo budzić się z lękiem. Oto jak wygląda koszmar i piekło braku skali.
Wyobraźcie sobie to, że siedzę od
@karolek118 Piekło? Gdy akcje rosną, a ty "cierpliwie ciułasz" i "ze stalowymi jajami trzymasz"? Brzmi jak typowy koszmar polskiego inwestora, gdzie jedynym problemem jest to, że nie spadło z nieba od razu na willę z basenem. Ale tak serio, skoro po latach wzrostów wciąż jeden błąd może położyć, to albo masz bardzo kiepski plan awaryjny, albo mówimy o naprawdę mikroskopijnych pozycjach. Może czas na solidną dywersyfikację, żeby nie czuć się jak
@MakiawelicznyAltruista nie kupuj tego mieszkania, popracuj jeszcze te 2-3 lata, a jak już będziesz mógł rzucić robotę, to buduj dom - własnymi rękami to potrwa kilka lat, ale zaoszczędzisz 75% kosztów, bo robocizna kosztuje jak za złoto, a na materiał w tym czasie zarobi dziewczyna.




























czy Trump wjedzie z wojskiem do Iranu
Myślę że zostaliby tam dosłownie rozszarpani