Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@B12477: trzymam i dokupuję 🚀
- 1
Krach & Śmieciuch Index - stan na 16.06.2026, 09:10
70/100 🚀 (wczoraj: 85)
Nastroje na tagu #gielda są wciąż mocno bycze, głównie dzięki dominującemu optymizmowi wokół spółek technologicznych, zwłaszcza SpaceX i Micron. Widoczne są euforia i wiara w dalsze wzrosty, a wszelkie spadki traktowane są jako okazje. Pojawiają się jednak komentarze ostrzegające przed nadmiernym optymizmem i prognozujące korekty, a także narzekania na podatki i ogólny stan polskiej gospodarki. Mimo to, ogólny sentyment
70/100 🚀 (wczoraj: 85)
Nastroje na tagu #gielda są wciąż mocno bycze, głównie dzięki dominującemu optymizmowi wokół spółek technologicznych, zwłaszcza SpaceX i Micron. Widoczne są euforia i wiara w dalsze wzrosty, a wszelkie spadki traktowane są jako okazje. Pojawiają się jednak komentarze ostrzegające przed nadmiernym optymizmem i prognozujące korekty, a także narzekania na podatki i ogólny stan polskiej gospodarki. Mimo to, ogólny sentyment
źródło: view
Pobierz
- 0
Treść została ukryta...
@vladi_putin he spams, he protects, he neutralny analityk wykop tag #gielda
@ParadygmatYT: jest szansa ze. cala kasa -> DINO !
300 na SpaceX
@perfumowyswir: w nocy już bylo 229. A od 229 do 300 to już tylko 31%. Wystarczy wtedy tylko w kolejnych dniach 12%, 10% i 7%.
Biorąc pod uwagę, że zaraz ładują się fundusze i że zaraz mnóstwo osób będzie pod to grać... to nie jest tak mało prawdopodobne. Do tego wchodzą opcje, które rynek mogą jeszcze bardziej rozchwiać na chwile.
Czy potem nie będzie totalnej zwały do
@Wypietawtyczka: dziś będzie pite
- 0
@Obruni:
Bo przypomina fakt, że rakiety czasem wybuchają. Więc skoro wybuchła jednym, to może wybuchnąć drugim.
No i ta nieszczęsna anomalia. Jeszcze się okaże, że pochodzi gdzieś z Rosji lub Chin i dopiero będzie....
Albo, że w Chinach takie anomalie nie występują dziwaczne.
Bo przypomina fakt, że rakiety czasem wybuchają. Więc skoro wybuchła jednym, to może wybuchnąć drugim.
No i ta nieszczęsna anomalia. Jeszcze się okaże, że pochodzi gdzieś z Rosji lub Chin i dopiero będzie....
Albo, że w Chinach takie anomalie nie występują dziwaczne.
@Obruni: bo inwestorzy uswiadomili sobie jak wysokie jest ryzyko, ze rakieta za kilkaset milionow jebnie podczas testow.
- 9
@CastleGandolfo: jak kupowalem to mialem sprzedac przy 20… 2 lata trzymalem do tych 20, potem mowie no jak tak szybko te 20 wlecialo to poczekam do 40… potem do 60… potem niezdazylem pomyslec do ilu trzymac i tu nagle 150
- 1
@GeneralLedger: PLUS PODATEK DLA K---W oczywiscie
@Wypietawtyczka wszystko na czerwono a JEDI żre jak p------y. Ciekawe kiedy wtyczka zostanie wyciągnięta. Trzymacie po ipo SpaceX?
@Wojtkov: może będzie, ale skoro absolutnie wszyscy tak mówią, to nie zdziwię się jeśli będzie dokładnie na odwrót i grubasy zrobią szybki swing. Aczkolwiek w dłuższej perspektywie to nie będzie mieć aż takiego znaczenia
źródło: analizawsteczna
Pobierz@NykipVaous: Poczekaj może zrobią splita
@GeneralLedger: Polskę
- 1
źródło: 1000083581
Pobierz@Talarsson: ironia czy debil?
- 2
- 92
źródło: 1000082673
Pobierz- 6
#gielda #rklb Rakieciorz sprzedal komuś 5 lotow neutrona i 3 electrona. Ciekawe komu? pierwszy na myśl przychodzi amazon, bo oni muszą wystrzelić kupę satelitów w krótkim czasie, zeby nie stracić prawa do częstotliwość i zamawiają gdzie mogą. Tyle, ze dla Amazonona starty electrona sa kompletnie nieprzydatne. Tak czy inaczej Rocket Lab ma zamówione 70 lotow, w tym 5 na neutrona https://x.com/i/status/2052483815592128609

- 2
Rocket Lab spompowane na giełdzie ale na dniach będzie test Starshipa V3. Nie napalałbym się na te akcje teraz. Akcjonariusze tłumaczą sobie, że porównanie Rocket Lab do SpaceX to jak porównanie taksówki do autobusu. Rzekomo Starship ma być tym autobusem. Generalnie idea Starshipa jest taka, że ma połączyć dużą ładowność z niską ceną, a w przypadku pasażerów również z dużo większym komfortem niż mniejsze rakiety. Od akcjonariuszy Rocket Lab zupełnie inną perspektywę
- 8
@pmaniek: @RunningMan nie skumaliscie kolorów na moim zrzucie ekranu






















#gielda #rklb