a wiecie jak on to robi, że tak młodo wygląda? Przecież CFD to stres to wtf


@ajonku: To jest cholernie dobre pytanie i było zadawane lata temu często: on jest frontem, on ma wyglądać, tak został wybrany, tak samo charyzma itd
  • Odpowiedz
@ajonku: dziękuję, że przypomniałeś o wynikach. Aktualnie mam 35% i się zastanawiam, czy nie sprzedać i znowu odkupić. Ostatnio po wynikach była pompa i sobie też małe kółeczko zrobiłem.
  • Odpowiedz
@nabla-delta: była, ogólnie poleciałem na ich plan tj, wyszukiwanie produktow do kupienia przez szukanie obrazem, ale póki co jak patrzę na apkę nie jestem zadowolony z progresu w tym kierunku, daję im jeszcze rok i zobaczę czy idą w dobrym kierunku. Może mogliby też jak reddit troche zarobić sprzedając dane do treningów llmów
  • Odpowiedz
Wyniki kwartalne - 04.05.2026
Wszystkie wyniki z ostatnich 90 dni dostępne na stronie.

EPS na podstawie danych GAAP.

PLTR (Palantir Technologies

Czy igrzyska śmierci były dziś dla ciebie łaskawe?

  • Tak, jest w pyte 32.8% (21)
  • Nie, isover 31.3% (20)
  • Moje śmieciuchy miały dzisiaj wolne 35.9% (23)

Oddanych głosów: 64

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grupa Wirtualna Polska Holding szacuje, że w I kwartale 2026 r. osiągnęła przychody gotówkowe ze sprzedaży na poziomie 543,3 mln zł, co oznacza wzrost o 48 proc. rdr, a skoryg. EBITDA wyniosła 97,8 mln zł, rosnąc 14 proc. rdr - poinformowała spółka w komunikacie.

Czyżby g---o miało ożyć?
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fajne marże
i najważniejsze guidance na cały 2026 po raz kolejny podniesiony
ledwo po 3,5 roku będą siedzieć już na $4,5mld FCF nie mając żadnego długu xD

#gielda #pltr
levzor - fajne marże
i najważniejsze guidance na cały 2026 po raz kolejny podniesiony...

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Glupiii: Tam co wyniki jakis "madry" z zarzadu p--------e cos glupiego :

"We are making long-term bets, and the returns on the investments we’re making are going to be 2027 and beyond," CFO Gillian Munson told Reuters.
  • Odpowiedz
A może by tak sprzedać Amazona i załadować full w zieloną królową? Smutno mi się robi, że od ponad pół roku żadnej pompy dla niej, a Amazon za to dał zarobić xD
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 111
@bar125: chcesz powiedzieć, że ja kupuję jakieś Microsofty, Mety i inne Oracle żeby wisieć na haku od pół roku, a mógłem wejść all in w wodę kokosową i zrobić 5x?
  • Odpowiedz