Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Astralis

Astralis

Dołączył 7 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6361
  • Znaleziska 1049
  • Mikroblog 5312
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 13
jmuhha
jmuhha
11.06.2026, 05:08:45
  • 776
Wytłumaczy mi ktoś po co?
jmuhha - Wytłumaczy mi ktoś po co?

źródło: 1000008417

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Astralis
Astralis 11.06.2026, 09:03:57 via Wykop
  • 0
@jmuhha: to jest nielegalne całkowicie, zjazd z drogi publicznej ma określone parametry techniczne, nie można takiego gowna robić, przecież jak dostanie karę to się nie pozbiera xd
  • Odpowiedz
szychun
szychun
10.06.2026, 16:22:18
  • 649
#polityka #bekazpisu chyba pierwszy raz w życiu zgodzę się z Dobskim
szychun - #polityka #bekazpisu chyba pierwszy raz w życiu zgodzę się z Dobskim

źródło: 1000019283

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Astralis
Astralis 11.06.2026, 09:02:05 via Wykop
  • 0
@szychun: że mu nie było wstyd pokazać się z tym oszołomem Mejza
  • Odpowiedz
brzusio
brzusio
09.06.2026, 08:14:37
  • 580
#heheszki #glupiewykopowezabawy
brzusio - #heheszki #glupiewykopowezabawy

źródło: image

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Astralis
Astralis 09.06.2026, 19:11:55 via Wykop
  • 1
@brzusio: system of a normal
  • Odpowiedz
Astralis
Astralis 08.06.2026, 12:05:57
  • 13
#pasta #polityka
Nap***dalanie w Ukraińców stało się w #polska modne jak klapki z futerkiem do dresowych spodni.

Spotkałem wczoraj jedną z moich dalszych znajomych i ona sama, niepytana zaczęła:

„A bo oni (Ukraińcy) panoszą się tak jakby tutaj była Ukraina. Do sklepów (sic!) chodzą. Gdzie się nie obejrzysz to ich jest pełno. Polskiego języka już nie słyszysz, tylko ten ukraiński.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
08.06.2026, 12:12:28 via iOS
  • 5
@Astralis: niestety ale samo ma to zapracowali nasi wschodni sąsiedzi
  • Odpowiedz
Jariii
Jariii
08.06.2026, 12:17:00 via Wykop
  • 11
@Astralis: Taka propaganda trafia głównie do najgłupszych jednostek i pasożytów społecznych. Ziobro zdziwienia.
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
02.06.2026, 08:34:49
  • 390
To niezle wydarzenia dla #rozowepaski - malowanie gołego Modela i upijanie się winem w między czasie xD

Niech otworzą odwrotne wydarzenie - browary i goła laska, ciekawe co by pisali.

#logikarozowychpaskow #wroclaw #niebieskiepaski #zwiazki
sprynek - To niezle wydarzenia dla #rozowepaski - malowanie gołego   Modela i upijani...

źródło: IMG_6434

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Astralis
Astralis 02.06.2026, 19:32:41 via Wykop
  • 0
@patryk-wuwuw: co ten sakiewicz? XD
  • Odpowiedz
OlafCrystal
OlafCrystal
02.06.2026, 04:57:32
  • 101
xD na rynku bez zmian? #przegryw #pieklomezczyzn #rozowypasek
OlafCrystal - xD na rynku bez zmian? #przegryw #pieklomezczyzn #rozowypasek

źródło: IMG_3283

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Astralis
Astralis 02.06.2026, 10:09:44 via Wykop
  • 7
@Lotarientroll: połowa 26 roku,a wykopki dalej wierzą w gownobajty generowane przez ai
  • Odpowiedz
L.....a
L.....a
konto usunięte 01.06.2026, 17:14:15
  • 104
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Astralis
Astralis 02.06.2026, 04:48:55 via Wykop
  • 1
@Landryna_ze_Slaska: to jest ta influencerka nieuczesana?
  • Odpowiedz
Astralis
Astralis 01.06.2026, 19:19:48
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blahajo
blahajo
01.06.2026, 19:45:21 via Wykop
  • 2
@Astralis: michaś wie co ci siedzi w głowie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz

324

Ogromny kryzys w branży transportowej! Firmy padają jak muchy

Ogromny kryzys w branży transportowej! Firmy padają jak muchy

Kryzys w branży transportowej pogłębia się z miesiąca na miesiąc. W ciągu zaledwie kwartału działalność zakończyło niemal tyle firm, ile przez cały poprzedni rok.

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 28.05.2026, 06:43:01
  • 154
  • #
    bekaztransa
  • #
    zycietruckera
  • #
    transport
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    ciezarowki
Astralis
Astralis 28.05.2026, 21:38:32 via Wykop
  • -1
@potezny_polak: zapomniałeś tagu #ets2

1957

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Tanie bilety kuszą niską ceną, ale każda dodatkowa usługa oznacza kolejne opłaty. Szczególnie dotyczy to bagażu. Teraz jednak pojawiło się rozwiązanie, które może mocno namieszać na rynku podróży.

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 27.05.2026, 11:14:10
  • 445
  • #
    inpost
  • #
    paczkomaty
  • #
    podroze
  • #
    lotnictwo
  • #
    ryanair
  • #
    podrozujzwykopem
Astralis
Astralis 28.05.2026, 10:14:12 via Wykop
  • 0
@HabaHabaZutZut: nawet jeśli to co Ci z--------a? Co najwyżej jakieś ciuchy bo nic więcej się nie daje do cabin bag
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
28.05.2026, 05:10:39
  • 349
Dla prawicowca i wolnosciowca budowa infrastruktury miejskiej to utrudnianie zycia ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
BrakWolnegoLoginu - Dla prawicowca i wolnosciowca budowa infrastruktury miejskiej to ...

źródło: Screenshot_2026-05-28-07-07-25-796-edit_com.android.chrome

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Astralis
Astralis 28.05.2026, 07:46:56 via Wykop
  • 1
@BrakWolnegoLoginu: a czym to się rozni faktycznie? Bo na wiązce pomalowali trochę przejścia i tyle xD za 18 baniek?
  • Odpowiedz
Astralis
Astralis 28.05.2026, 08:20:00 via Wykop
  • 0
@brainac: no właśnie bawię się w znajdź różnicę i niczym się to nie różni pod kątem funkcjonalności xD
  • Odpowiedz
sneez_33
sneez_33
27.05.2026, 20:25:04
  • 33
Tagowa kontrola biletów
Sprawdzam reakcje

#przegryw
sneez_33 - Tagowa kontrola biletów 
Sprawdzam reakcje 

#przegryw

źródło: 1000006344

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Astralis
Astralis 28.05.2026, 08:07:41 via Wykop
  • 0
@sneez_33: moja reakcja jest silna erekcja
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
28.05.2026, 03:37:47
  • 102
Jak mogę zutylizować a-----l?
Mam w mieszkaniu ze 30litrów różnych w----y, wódek, win itp itd, które się uzbierało przez kilka lat z prezentów, a tego nie pije
Wylać raczej takiej ilości do kanalizacji nie można, więc do jakiś baniaków i na pszok?
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Astralis
Astralis 28.05.2026, 07:42:09 via Wykop
  • 0
@Qurvinox: oddaj studentom, ucieszą się
  • Odpowiedz
max-mmax-m
max-mmax-m
max-mmax-m
27.05.2026, 05:32:08
  • 251
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#p0lka #blackpill #michaeljackson
max-mmax-m - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#p0lka #blackpill #michaeljackson

źródło: 1000016694

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Astralis
Astralis 27.05.2026, 13:49:47 via Wykop
  • 0
@max-mmax-m: jakby nie powiedziała że to ktoś inny, pomyślałbym że to Michael Jackson
  • Odpowiedz
andrzejpodloga
andrzejpodloga
25.05.2026, 20:33:02
  • 31
Ten tag już mi całkiem zrył banie. Dzisiaj kupowałem gacie w sklepie i się zastanawiałem czy od razu wziąć dwie paki. Ale przyszło mi do głowy, że może cena spadnie więc lepiej uśredniać XD
#gielda #heheszki
andrzejpodloga - Ten tag już mi całkiem zrył banie. Dzisiaj kupowałem gacie w sklepie...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Astralis
Astralis 26.05.2026, 16:45:36 via Wykop
  • 1
@andrzejpodloga: jako współwłaściciel firmy dziękuję za zakupy w imieniu zarządu
  • Odpowiedz
ZukColorado
ZukColorado
24.05.2026, 06:54:41
  • 212
Na gazeta.pl nie ma obecnie ANI JEDNEJ wzmianki o referendum, na tvn24.pl jest jeden tekstowy odnośnik po przewinięciu 11 wysokości ekranu.
#krakow
ZukColorado - Na gazeta.pl nie ma obecnie ANI JEDNEJ wzmianki o referendum, na tvn24....

źródło: Screenshot 2026-05-24 at 08-49-42 Gazeta.pl - Polska i świat - wiadomości informacje wydarzenia

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Astralis
Astralis 24.05.2026, 13:04:55 via Wykop
  • 0
@MandarynWspanialy: pisowiec czy konfederusek kłamie, nowe, nie znałem
  • Odpowiedz
adi0
adi0
19.05.2026, 12:32:42
  • 154
#bekazpisu #bekazprawakow #polska
adi0 - #bekazpisu #bekazprawakow #polska

źródło: 1000075467

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Astralis
Astralis 19.05.2026, 16:07:20 via Wykop
  • 149
@Nolimit: wyobrażasz sobie Trzaskowskiego, czy kogokolwiek poważnego fotografującego się z tym bydłem? XD
  • Odpowiedz
Sultan_Heheszkuw
Sultan_Heheszkuw
19.05.2026, 07:18:53
  • 973
انظروا!

هناك رجل يرتكب إثماً مع النساء على برج المسجد!

(Minaret meczetu Al-Masdżid al-Haram, 2027, bobkoizowane)

#heheszki
Sultan_Heheszkuw - انظروا!

هناك رجل يرتكب إثماً مع النساء على برج المسجد!

(Minaret ...

źródło: 1000046839

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Astralis
Astralis 19.05.2026, 09:47:49 via Wykop
  • 7
@Sultan_Heheszkuw: Abdul na pewno tak się tańczy baciate?
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
18.05.2026, 04:22:32
  • 921
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mistrzostwa Polski Heroes of Might and Magic III 2026, zapisy do 31 maja 2026 ! -> https://heroes.net.pl/nowina/3894

#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 7502

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Astralis
Astralis 18.05.2026, 05:32:36 via Wykop
  • 1
@Berkas: w-----c tego śmiesznego Jebusa, tylko xl+u - nosta, 6lm, 8xm, sapphire. Dobrze że firewalka nie ma
  • Odpowiedz
Astralis
Astralis 18.05.2026, 13:37:51 via Wykop
  • 0
@Attacarte: nie udajemy, tylko nie są, kogo interesuje one hiro - nikogo. Tylko xl + u
  • Odpowiedz
dididoox
dididoox
dididoox
17.05.2026, 21:28:04
  • 76
W 2008 roku jako młody chłopak spotkałem go w jednym z poznańskich centrów handlowych, stał przede mną w kolejce do kasy, jeszcze jako świeżak w Lechu. Będąc o połowę głowy wyższy od niego powiedziałem sobie w myślach, że powinien teraz zapieprzać na treningu, a nie bujać się po sklepach he he. Dziś on jest legendą światowej piłki, a ja siedzę tu z Wami. #mecz #lewandowski #truestory
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Astralis
Astralis 18.05.2026, 05:52:47 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.10.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.08.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking