@puciohenzap: jak masz obawy to sprzedaj tylko część, ale po co sprzedawać zwycięzców? Ai się kręci, ludzie się bogacą i kupują elektronikę, ZEA zaraz się otworzy na full.
  • Odpowiedz
#gielda elon pierwszy bilioner na świecie? Jak dla mnie to pewne granice zostały dzisiaj przekroczone.

ja jakimś komunistą czy czymś takim nie jestem, ale na świecie gdzie setki milionów ludzi regularnie głoduje nie powinno być miejsca na gościa z TYSIĄCEM miliardów dolarów
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach