#gielda jesteście uzależni od tagu ? Gdzie pracujecie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

sforce
- 0
pepedros
via Wykop- 26
@sforce: my w Intelu
wypok_user_321
via iOS- 11
@sforce: ja w intelu a ty?
- 8
źródło: Fq01BRZaIAMr94j
Pobierz- 0
@Guezeman: nie wiem, ale im bardziej buja tym lepiej dla xtb
@StitchandLilo: to chyba nie do końca tak działa, XTB lubi długi trend a potem wyleszczenie, tak jak było na złocie, długo rosło, większość gra przeciwko trendowi (czyli grają eski)
Miał ktos moze taki problem ze nie przychodzil kod od xtb na smsa do zalogowania ?
Pierwszy raz mam taki problem
#gielda
Pierwszy raz mam taki problem
#gielda
@DamnSon155: @coldsurgeon25 itsover, pożegnajcie swoje pieniądze, szczur ucieka do Izraela. Wiedziałem że coś z tą hossą nie tak!
- 2
UWAGA! NAGANIAM NA MICRONA (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Dane. Jest 10 firm technologicznych siedzących w AI, które mają zysk ponad 100mld dolarów rocznie. M.in. apple, alphabet, nvidia, meta etc. W tym roku do tych firm dołączy Micron, bazując na predykcjach, które z pewnością przebije, bo są bardzo ostrożne i przebijał je w poprzednich kwartałach znacząco.
Zgadnijcie która z nich ma kapitalizacje poniżej 1 biliona dolarów? Żadna. (nie licząc foxconn i alibaba,
Dane. Jest 10 firm technologicznych siedzących w AI, które mają zysk ponad 100mld dolarów rocznie. M.in. apple, alphabet, nvidia, meta etc. W tym roku do tych firm dołączy Micron, bazując na predykcjach, które z pewnością przebije, bo są bardzo ostrożne i przebijał je w poprzednich kwartałach znacząco.
Zgadnijcie która z nich ma kapitalizacje poniżej 1 biliona dolarów? Żadna. (nie licząc foxconn i alibaba,
źródło: image
Pobierz- 5
@HAMSKLOSS89: technologicznych. To że wallmart ma 500mld przychodu to nikogo nie interesuje.
@ja_tu_tylko_na_moment: Za 8 miesięcy (30/12/2026, 09:56:48 CET) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu
Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz
Więcej info | Feedback
Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz
Więcej info | Feedback
- 0
#gielda
który etf na semiprzewodniki najlepszy?
który etf na semiprzewodniki najlepszy?
- 4
#msw sprzedane 3,60 -> 5,15
https://wykop.pl/wpis/85999425/gielda-zobaczymy-czy-bede-usrednial-w-gore-czy-w-d
#gielda
https://wykop.pl/wpis/85999425/gielda-zobaczymy-czy-bede-usrednial-w-gore-czy-w-d
#gielda
Krach & Śmieciuch Index - stan na 07.05.2026, 09:00
85/100 🔥 (wczoraj: 89)
Na tagu panuje atmosfera euforii przemieszanej z lekkim niepokojem przed nadchodzącą korektą. Użytkownicy chwalą się potężnymi zyskami, co widać po ironicznych komentarzach o 'osobach zamożnych' i planowaniu 'śmieciuch meetu'. Główne tematy to wyniki spółki Asbis (+414% zysku netto r/r), nowa strategia i emisja akcji Creotech oraz niekończąca się 'pompa' na amerykańskich spółkach technologicznych (Intel, AMD). Mimo przewagi nastrojów byczych, pojawiają się
85/100 🔥 (wczoraj: 89)
Na tagu panuje atmosfera euforii przemieszanej z lekkim niepokojem przed nadchodzącą korektą. Użytkownicy chwalą się potężnymi zyskami, co widać po ironicznych komentarzach o 'osobach zamożnych' i planowaniu 'śmieciuch meetu'. Główne tematy to wyniki spółki Asbis (+414% zysku netto r/r), nowa strategia i emisja akcji Creotech oraz niekończąca się 'pompa' na amerykańskich spółkach technologicznych (Intel, AMD). Mimo przewagi nastrojów byczych, pojawiają się
źródło: view
Pobierz
- 4
Zaplusuj ten komentarz jeżeli chcesz być wołany do przyszłych wpisów. Jeżeli nie chcesz już być wołany, dodaj komentarz o treści: "@KrachSmieciuchIndex: nie wołaj".
- 0
Treść została ukryta...
- 0
#gielda jak obstawiacie na otwarciu semiconductory? korekta na otwarciu? wzrost i korekta po południu?
Jakie ETFy wariacie?
#gielda
#gielda
@evan_wykop: koreaaaa
@evan_wykop: ja mam msci south korea cfd z lewarem x5, jestem +75% w tydzień ale OSTROŻNIE bo może wykipieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobra dawajcie swoje typy na nastepny SanDisk. Moga byc tez takie co zrobia tylko 500% w ciagu roku (waszym zdaniem) #gielda
@BrakWolnegoLoginu: Figma.
@BrakWolnegoLoginu: https://www.fool.com/investing/2026/05/06/prediction-sandisk-stock-is-going-to-4000-in-1-yea/ możliwe że sandisk zrobi 300% w tym roku. po co szukać nowego?
Pamiętam jak w 2018r na tagu było świętowanie, że Apple jako pierwsza firma przebiła kapitalizację 1 Triliona dolarów.
A w ostatnim czasie Nvidia przebiła 5 trilionów dolarów.
Bogaci się bogacą w zatrważającym tępie, jak nigdy wcześniej. Rozumiem że od 2018r zarabiacie 5x więcej, prawda, prawda?
#gospodarka #gielda #przemyslenia
A w ostatnim czasie Nvidia przebiła 5 trilionów dolarów.
Bogaci się bogacą w zatrważającym tępie, jak nigdy wcześniej. Rozumiem że od 2018r zarabiacie 5x więcej, prawda, prawda?
#gospodarka #gielda #przemyslenia
źródło: image
Pobierzim bardziej bogaci się bogacą, tym biedni bardziej biednieją
@Griev: przepaść między jednymi a drugimi się zwiększa, to oczywiste, ale czy naprawdę "biedni biednieją"?
Jeszcze sto lat temu biedny siedział w czynszowej kamienicy w ścisku z wielopokoleniową rodziną, albo zasuwał w polu od rana do nocy, byleby ledwie na chleb starczyło. A dzisiaj? Biedny ma 26 dni płatnego urlopu w ciągu roku, opiekę zdrowotną, 15-letni samochód i bez większego wysiłku
Ale zmieszałeś kilka aspektów:
@Griev: wiesz, prawda jest taka, że możemy cały dzień przerzucać się argumentami i nie dojdziemy do konsensusu. Temat jest zwyczajnie zbyt rozległy, a obaj na każdy argument znajdziemy trafny kontrargument :)
Odniosłem się stricte do tego, że "biedni biednieją". Nie mówiłem o klasie średniej, to zupełnie inna liga, niż "biedni". Ale to właśnie ci "biedni" żyją dzisiaj, jak klasa średnia 20 lat temu. I nie mówię tylko o
- 3
@widmo82: Nie zawsze jest to zła wiadomość. Jezeli ta kasa idzie w dobre rzeczy może spowodować wzrost w dluzszym terminie. Krótkoterminowo pewnie cos tam zleci.
Jeszcze zalezy z jakim tempem to wykonaja.
Na rocket labie przy kursie 70 usd dali 1mld usd w akcjach , kurs miesiac/dwa stał i potem urósł.
Jeszcze zalezy z jakim tempem to wykonaja.
Na rocket labie przy kursie 70 usd dali 1mld usd w akcjach , kurs miesiac/dwa stał i potem urósł.
- 1
@milpl: akurat w przypadku CRI to mam dobre myśli w dalszej perspektywie. co innego gdyby to jakiś smieciuch typu TXT lub columbus chciał zrobic taki dodruk
0
Dokąd zmierza WIG20? Czerwony maj po spadkowej serii?

Po długiej spadkowej serii z końcówki kwietnia WIG20 wyraźnie zazielenił się na początku maja. Jednakże statystyka jest
z- 0
- #
- #
- #
- #
✨️ Jak podnieść jakość życia przy wysokich dochodach? Ⓘ
Cześć, mam pytanie o Wasze pomysły na podniesienie jakości życia.
Załóżmy, że zarabiasz od 15 000 do 30 000 PLN netto msc.
Koszty życia zamykają się w 6 000 PLN netto.
40% z reszty trafia na oszczędności lub #gielda. Resztę przeznaczasz na coś, co podnosi Wasze życie.
Poza tym masz dużo wolnego czasu. Macie ok. 30 - 35 lat. Żyjesz jako singiel w
Cześć, mam pytanie o Wasze pomysły na podniesienie jakości życia.
Załóżmy, że zarabiasz od 15 000 do 30 000 PLN netto msc.
Koszty życia zamykają się w 6 000 PLN netto.
40% z reszty trafia na oszczędności lub #gielda. Resztę przeznaczasz na coś, co podnosi Wasze życie.
Poza tym masz dużo wolnego czasu. Macie ok. 30 - 35 lat. Żyjesz jako singiel w
@mirko_anonim: polecam zainteresowac sie simracingiem, a jak masz wiecej kabzy to motorsportem.
W wieku 30-35 lat wielu osobom jeszcze przychodzi do lba, ze zostana kolarzami i pajacuja na rowerku karbonowym o wartosci samochodu.
Z reszta, nie szukalbym poprawy komfortu zycia w rzeczach materialnych jako takich - wyzszy komfort zycia, to coraz mniej stresu dzieki nagromadzonym aktywom, ktore zapewniaja spokojna przyszlosc.
Jak pewnego dnia sobie pomyslisz, ze pierdzielisz kolchoz i masz
W wieku 30-35 lat wielu osobom jeszcze przychodzi do lba, ze zostana kolarzami i pajacuja na rowerku karbonowym o wartosci samochodu.
Z reszta, nie szukalbym poprawy komfortu zycia w rzeczach materialnych jako takich - wyzszy komfort zycia, to coraz mniej stresu dzieki nagromadzonym aktywom, ktore zapewniaja spokojna przyszlosc.
Jak pewnego dnia sobie pomyslisz, ze pierdzielisz kolchoz i masz
- 3
skrupulatny-filozof-38: Załóż rodzinę. Nic lepszego tutaj nie przeczytasz.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
3
Wiceminister sprawiedliwości podał liczby ws. Zondacrypto. "Tylu poszkodowanych"

Wiceminister sprawiedliwości Arkadiusz Myrcha przedstawił 'kompleksową informację' nt. afery Zondacrypto. Wiemy, ilu jest poszkodowanych
z- 2
- #
- #
- #
- 1
Nowa strategia Creotechu i emisja dodatkowych akcji
https://www.pb.pl/creotech-oglosil-nowa-strategie-rozwoju-do-2029-r-na-jej-realizacje-chce-zdobyc-kapital-z-emisji-akcji-1260780
Aby ominąć paywal:
Firefox: F9
Chrome: prawy klik -> otwórz w trybie czytania
https://www.pb.pl/creotech-oglosil-nowa-strategie-rozwoju-do-2029-r-na-jej-realizacje-chce-zdobyc-kapital-z-emisji-akcji-1260780
Aby ominąć paywal:
Firefox: F9
Chrome: prawy klik -> otwórz w trybie czytania























