Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Gdzie dostanę dobrego burgera w #gdynia?
@KotyczCzis: McDonald's
@KotyczCzis: Carmnik Kantyna, ludzie polecają też Śródmieście. No i SurfBurger, ale on ma tu hejterów. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
- 1
@rev_emEm Poławiacze pereł w bałtyckiej - przepiękne!
Seks dla opornych w teatrze wybrzeże, klasyka gatunku
Seks dla opornych w teatrze wybrzeże, klasyka gatunku
Siemanko Mirki i Mirabelki z #gdynia. Jakieś dobre jedzonko w dobrej cenie w okolicy dworca Gdynia główna?
Taguje jeszcze #opener #opener2018 bo może ktoś coś znalazł
Taguje jeszcze #opener #opener2018 bo może ktoś coś znalazł
- 2
@tyratroon: Ziom, 3 godziny temu, raptem poprzedni wpis w tagu...
https://www.wykop.pl/wpis/33399351/gdynia-gdzie-na-sniadanie-w-okolicy-gdyni-glownej-/
https://www.wykop.pl/wpis/33399351/gdynia-gdzie-na-sniadanie-w-okolicy-gdyni-glownej-/
#gdynia
Gdzie na śniadanie w okolicy Gdyni Głównej w okolicach 10.30-11? Tak, żeby nie było zbyt dużych kolejek bo z głodu umrę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Gdzie na śniadanie w okolicy Gdyni Głównej w okolicach 10.30-11? Tak, żeby nie było zbyt dużych kolejek bo z głodu umrę ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 2
@Nobuhiko
@Pelleus
@pytlar
@Sikorka2017
@ecco skończyłem w końcu na Skwerze Kościuszki i czekam na swoją jajecznice na boczku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przy stacji PKP sporo osób z opaskami się kręcilo to udałem się do jedynego zagłębia knajp, które znam. No i tu jest luzno (ʘ‿ʘ)
@Pelleus
@pytlar
@Sikorka2017
@ecco skończyłem w końcu na Skwerze Kościuszki i czekam na swoją jajecznice na boczku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przy stacji PKP sporo osób z opaskami się kręcilo to udałem się do jedynego zagłębia knajp, które znam. No i tu jest luzno (ʘ‿ʘ)
- 2
Mirki z #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto kojarzy może ktoś miejsce z tego zdjęcia? Na zdjęciu jestem ja z siostrą jakieś ~20 lat temu. Jest to ulubione zdjęcie mojej mamy. Chcieliśmy z siostrą odnaleźć to miejsce i zrobić sobie takie samo obecnie. Później oprawić w ramkę oba zdjęcia i dać mamie na urodziny.
Jeśli ktoś coś kojarzy to proszę o pomoc ;)
Jeśli ktoś coś kojarzy to proszę o pomoc ;)
@Nakata obstawiam że mariacka. Jeśli to bursztyn w gablocie to duże szanse że tak jest, ale czy gablota obecnie stoi to wątpię
@Nakata mariacka. I gablota stoi ;)
- goromadska
- Laaq
- l0h-s
- Nie_znany
- superblee66
- +9 innych
#ewakuacjaboners #gdynia ul. Bosmańska 51
- SynGromu
- konto usunięte
- mudkipz
- ish_waw
- muzayka
- +19 innych
- 5
Zdaję sobie sprawę z tego, że w godzinach szczytu są korki a ludzie starają się je omijać... No ale tych idiotów na rejestracjach GWE to po prostu wystrzelać. Jadę sobie spokojnie rowerem BO MOGĘ a na tym odcinku drogi mija mnie około 30 pojazdów, jeszcze gdyby jechali powiedzmy 50-60 km/h ale nie, trzeba #!$%@?ć bo prosta droga. Żeby nie było, trafił się jeden pojazd na GA który akurat sobie spokojnie jechał (
- 1
@pavlo92: Pamiętam jak raz na wyjeździe do Rumi stała policja i zatrzymywała każdego po kolei do kontroli i wtedy wszyscy nerwowo uciekali w tą boczną uliczkę do stadniny koni XDDD
- 5
Ej, szybka ankieta, bo trochę za dużo opcji się porobiło.
Za i przeciw każdej opcji są oczywiste, to nie czeba opisywać.
[ #gdansk #gdynia #sopot #trojmiejskiewykopiwo ]
Za i przeciw każdej opcji są oczywiste, to nie czeba opisywać.
[ #gdansk #gdynia #sopot #trojmiejskiewykopiwo ]
Wykopiwo
- Pjontek / Gdańsk 31.8% (14)
- Pjontek / Gdynia 13.6% (6)
- Sobota / Gdańsk 18.2% (8)
- Sobota / Gdynia 36.4% (16)
- 3
@PanKtos: O wuj, takich opcji to się nie spodziewałem. :)
- 0
@MaxiimumR: Rok temu Masterpass normlanie działał z visą polecam w #!$%@?
Wszystko hula na visa
- 1
Hej mirki, jeśli ktoś miałby albo znałby kogoś kto ma karnet 4 lub 2 dni na sprzedaż to proszę piszcie do mnie, nie spodziewałem się że zostaną całkowicie wyprzedane (╥﹏╥)
#trojmiasto #gdynia #opener
#trojmiasto #gdynia #opener
Mirki i mirabelki, jeśli bawicie się na Openerze, nie zapomnijcie do nas zajrzeć. Jesteśmy w dużym białym namiocie strefy NGO. Można z nami pogadać na nasz ulubiony temat, czyli o informacji publicznej, skorzystać z porady prawnej, dorzucić swoją stronę do festiwalowej gazety, zmierzyć się z testem na rozpoznawanie fake newsa i ogólnie przybić piątkę.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli zaś wybieracie na Pol'and'Rock (d.Przystanek Woodstock), czy też Slot Art
Jeśli zaś wybieracie na Pol'and'Rock (d.Przystanek Woodstock), czy też Slot Art
- Xianist
- Kempes
- gybefan
- karczochh
- kolegapiotrek
- +23 innych
Zaczęło się ( ͡° ʖ̯ ͡°) #skm #opener #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot dla niektórych #heheszki dla mnie #gorzkiezale
- lenovo99
- CapriStreet
- AgentGecko
- bartosz-bartosz
- Chicane
- +42 innych
@marcineq jak to się czyta do cholery
- uabit
- konto usunięte
- konto usunięte
- the_one001
- Justaman
- +88 innych
@syn_proboszcza: sródmieście/ogniem i piecem/czerwony piec/mąka i kawa/pasta miasta
- 0
@pytlar: no wlasnie nie wiem gdzie jest dobre, tam bylo srednie raczej
Mirki z #gdynia
Tłoczno na dworcu i na mieście, wybieram sie dzis w nocy pociagiem do #wladyslawowo i wlasnie zauważyłem że opener sie zaczyna. Tłocz no jest u Was ?
Tłoczno na dworcu i na mieście, wybieram sie dzis w nocy pociagiem do #wladyslawowo i wlasnie zauważyłem że opener sie zaczyna. Tłocz no jest u Was ?
@Czarna_Eminencja: Gdynia. Na plaży człowiek na człowieku, na mieście człowiek na człowieku, połowa ludzi z opaskami
@Czarna_Eminencja: dramat w Gdyni
Hej Miraski, gdzie w okolicy Gdyni (do 30km) można znaleźć fajne miejsce na biwak (spanie w samochodzie + ognisko), najlepiej nad wodą , możliwie bez ludzi i bez przypału z policją? #gdynia #trojmiasto #biwak
- 1
@barbieturan: https://www.google.com/maps/place/Pla%C5%BCa+przy+jeziorze+Borowo/@54.5421209,18.2642185,16.25z/data=!4m13!1m7!3m6!1s0x46fdbca17718a74f:0x1504f7b7fc41d8df!2sNowy+Dw%C3%B3r+Wejherowski!3b1!8m2!3d54.542075!4d18.2866285!3m4!1s0x46fdbc846dd04929:0x7b7bf06e276adc!8m2!3d54.5420286!4d18.2658783
A dlaczego miałby być przypał za spanie w samochodzie? Jest jakiś zakaz spania poza domem? :)
Jakby ktoś z #gdynia czy #trojmiasto i okolice szukał pracy w branży gier, to PUP Gdynia poszukuje testera gier Nintendo Switch: http://pupgdynia.pl/?c=mdPUP-oferta-21960-189
P.S. Jak się dostaniecie to dajcie znać, jestem bardzo ciekaw jak to wygląda! :)
#nintendoswitch #konsole
P.S. Jak się dostaniecie to dajcie znać, jestem bardzo ciekaw jak to wygląda! :)
#nintendoswitch #konsole
- GrandLM
- HarleyQuinn
- konto usunięte
- muy_bien
- mq1
- +1 innych
Komentarz usunięty przez autora
@AgentGecko fajnie że gamdev w Polsce się rozwija, szkoda tylko że z januszowym podejściem do pracownika
konto usunięte via Android
- 3
Mireczki ma ktoś na sprzedaż dwa bilety na #opener na czwartek na Depeche Mode? Rodzice chcą iść, a zorientowali się za późno... #opener2018 #bilety #gdynia #sopot #gdansk #trojmiasto






















A dla chętnych poprawka w sobotę w Gdyniowie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gdansk #gdynia #sopot #trojmiejskiewykopiwo
Nie. Ale bywają walki @bartoszp vs menel. ¯\_(ツ)_/¯