Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Hej #trojmiasto #gdansk #gdynia i #sopot
Chciałem Wam tylko napisać że byłem tam wczoraj u Was i aż czuję delikatną zazdrość, bo macie piękną aglomerację, blisko do morza, Gdańsk jest magiczny, SKM to wprost genialne rozwiązanie (choć tabor taki sobie ale pewnie sukcesywnie będzie się zmieniał) no i generalnie to ale bym tam mieszkał (ʘʘ)
  • 19
@morskie_szepty: @FreeRiderr: @Issac:
zacząłem tak myśleć całkiem na poważnie i postanowiłem że będę do tego dążył, żeby w przyszłym roku się wynieść.
Serio, #poznan w porownaniu z Trójmiastem to wiocha z tramwajami
@DarkZizi: czemu?
@marek-witman: to podobno tak działa, że jak się mieszka nad morzem, to się wcale nie chodzi na plażę. Mam rodzinę mieszkającą w innej, mniejszej miejscowości na wybrzeżu i mówią, że od kilkunastu lat
@doskonale_sobie_radzisz: po prostu chodzi o to,ze nad to morze to wycieczka co najmniej pol godziny w jedną stronę (chyba, że mieszkasz .. nad morzem). Tramwaje co chwile wyskakuja z szyn, czestotliwosc i jakosc komunikacji jest kiepska, szczególnie poza centrum. Cenowo bilety są ok, ale SKM to osobna firma i jak chcesz ruszac sie po Trojmiescie a nie tylko Gdańsku to nie jest juz tak tanio. Aha i wieje, a temperatura latem
@doskonale_sobie_radzisz Mieszkałem wiele lat za granicą w kilku krajach i miastach. Wróciłem do Polski i tak się życie potoczyło, że udało się przeprowadzić i zamieszkać w GD. I powiem Ci, że ja się stąd nie ruszam. Zapraszam i polecam. Gdybyś potrzebował w czymś pomocy to pisz do mnie.
@doskonale_sobie_radzisz: Gdańsk jest fajny, ale tez moim zdaniem na tle innych miast troche przereklamowany. Miasto ma fajny vibe, który łączy się z tym ze tu zaczęly się te przemiany ustrojowe (serio jest to odczuwalne). Natomiast jako miasto jest zwyczajnie brzydkie, pełne dziwnych pustych dziur. Fajne jest tylko srodmiescie i wrzeszcz a reszta? No cóz. No ale w porównaniu np z Gdynią czy Sopotem jest po prostu inaczej - nie tak nudno
Gdańsk jest magiczny


@doskonale_sobie_radzisz: jak przyjeżdżasz 2x do roku to tak, jest super
jak się mieszka to wycieczka nad morze nie jest niczym już szczególnym na Stare Miasto idziesz raz na miesiąc a na co dzień jednak #!$%@? cię pogoda i słaba komunikacja

no ale w sumie czemu nie, mieszka sie przyjemnie - ważne żeby plusów dodatnich było więcej niż tych ujemnych
@doskonale_sobie_radzisz: Mieszkam od października w Gdańsku po przeprowadzce z centrum Polski i jak dla mnie jest super! Zawsze chciałem przenieść się do Warszawy, po kilku miesiącach w Gdańsku stwierdzam jednak że tu jest fajniej. Zawsze są jakieś plusy i minusy, ale Gdańsk ode mnie jednak zbiera w dużej mierze pozytywne opinie.