Poprzedni wpis mi ucięło, więc wklejam jeszcze raz tym razem całość. @Whiteman991 @KosmicznyPolityk

TL;DR


Mireczki z #gdansk #gdynia #csiwykop potrzebuję drobnego wsparcia detektywistycznego.
Od kilku lat z przyrodnim bratem mam sprawę sądową o podział spadku. Sprawa toczy się już 7 lat, po drodze było kilka ciekawych epizodów jak znikający spisany testament ustny, zmieniający się świadkowie testamentu, kara więzienia w zawiasach za przywłaszczenie i finalnie odrzucenie przez sąd testamentu jako niewiarygodnego.

Finalnie ostatnim
#gdynia
Pracuj 4 dni po naście godzin żeby wszyscy mogli pochwalić, że są na Openerze.
Postanów zostać ze znajomymi w Gdyni do poniedziałku.
Jest 7 rano, zjadłeś śniadanie, mieszkanie odbieramy dopiero o 14.
Co można zrobić ciekawego w tym mieście?
@Dayvid: kolego. Gdynia to młode miasto, mega zabytków to tu nie ma. Ale jest to piękne miasto i ciężko jest się tu nudzić. Jeśli masz się szlajać do 14:00 to polecam ci takie miejsca (W zaleznosci gdzie sie teraz znajdujesz): Skwer Kosciuszki z Molem Poludniowym, mozna ze skweru przejsc przez marinę do bulwaru nadmorskiego, spacer bulwarek do konca, tam niedaleko jest Polanka Redłowska - mozna sobie zrobic grilal (zabki otwarte), z
Cześć Mirki, zastanawiam się czy ktoś spod tagu #gdynia gra na gitarze akustycznej w domowym zaciszu i chciałby (tak jak ja) zacząć ćwiczyć z drugą osobą, może nawet kiedyś pograć przed znajomymi jakieś covery lub własną twórczość. Mam na myśli raczej luźną grę, bo sam jestem raczej przeciętny i nie znam teorii muzyki, bardziej tu chodzi o zabawę i dzielenie wspólnie pasji do muzyki gitarowej :)
#gdynia #gitara #trojmiasto