Mirki z Gdańska! Jest jakieś takie miejsce na luźny spacer w Gdańsku, które przypomina mniej więcej Świętojańską z #gdynia lub Monciak z Sopotu? Oprócz Starego Miasta z pomnikiem Neptuna #gdansk
Mirki, co to się dzieje z wynajmem w Trójmieście (od Wrzeszcza po Gdynię główną)? Szukam od kilku miesięcy lepszej oferty od mojej obecnej (ok. 1700 zł za wszystko - kawalerka w bardzo średnim stanie) i kompletnie nic.
Jak pojawi się coś lepszego to ludzie po kilku godzinach od wystawienia już mają najemców...
Ceny rosną tak, że za totalne PRLe liczą sobie po 1700 zł samego najmu ( ͡°ʖ̯͡
@NaczelnyWoody: jezeli nie znasz trojmiasta to nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz. W godzinie szczytu przejechanie z wrzeszcza np do moreny (7km) zajmuje ok 40 min. Oczywiscie mowie o godzinach szczytu.
Co ja widzę. W pociągach trójmiejskiej SKM walają się ulotki „szturmowców” ostrzegających przed... sprowadzaniem kierowców z Indii i Bangladeszu. Najpierw Uber Eats, teraz komunikacja miejska, a już jutro PKP i LOT. Polska stracona.
Oczywiście, jak na zwierzęta przystało, niechlujnie rzucone ulotki walają się po całym przedziale, świetnie komponując się z odciskami butów i piachem.
To PKP intercity to jakiś #!$%@? żart, już pomijam fakt kawy z pieprzem. Kupuję bilet z #gdynia do #rzeszow z jedną przesiadką - miejscówek brak na trasie no #!$%@? trudno. Zajmuję randomowe miejsce i nikt mnie nie przegania przez całą trasę, mało tego, w wagonie widzę jeszcze kilka takich miejsc, #!$%@?ć to, przesiadka we #wroclaw, znów analogiczna sytuacja ale tym razem wagon z przedziałami, na całym wagon tylko jedna dziewczyna ma
@41B937B ta I "kto pierwszy ten lepszy" znaczy mniej więcej tyle, że jak wsiadasz gdzieś w środku trasy to masz stać XD nie mówiąc o pójściu do kibla, w trakcie którego ktoś może cię posiąść XD
Cały myk polega na tym, że pkp dostawia wagony w zależności od obłożenia i możliwości. Koniec końców kupiłeś bilet w ostatniej chwili, powinieneś stać a jednak siedziałemmś i jeszcze masz o to pretensje. Gratulacje, łap Order
@Zkropkao_Na: Bo tak z ankiety wyszło. Chociaż pewnie i tak głosowały bulwy, które nie przyjdą. ( ͡°͜ʖ͡°) W sobotę u Szkota też można. ( ͡º͜ʖ͡º) Ewentualnie jechać do openeromirków do Gdyni koło południa a potem do Szkota.
#sopot #gdansk #gdynia Witam, Czy ludzie z miast jak powyżej, byłi by tak uprzejmi powiedzieć gdzie warto wybrać się i co zobaczyć w ich miastach lub gdzie niedaleko można pojechać na rowerze? Wybieram się z żoną nad morze, bierzemy ze sobą rowery. Żeby się nie zmęczyć to dystanse do 50 km w jedną stronę maksymalne (fajne trasy rowerowe mile widziane)
Mireczki z #trojmiasto ! Załóżmy, że potrzebuję przez tydzień dojeżdżać z okolic Jabłoniowej w #gdansk na skwer Kościuszki w #gdynia i być tam przed 7:30... Gugl pokazuje mi czas dojazdu między 30 a 60 minut (przez AK i obwodnicę). Jak to w praktyce wygląda? Przed 7 rano już takie korki tam? Nigdy nie jechałam tak wcześnie i nie wiem jak to zorganizować, a może ktoś z was jeździ podobnie... ( ͡°
@spokoromek: Fajne yolo, ale okupione krwią i potem. Teraz już jest stabilnie, biznes kwitnie, więc tylko się dokształcają. Czemu ja nie mam takiego łba do interesów jak on? xD Z jednej matki i jednego ojca, a ja mu nawet do pięt nie dorastam (╯°□°)╯︵┻━┻ To chociaż pobyt chcę mu komfortowy zapewnić ᕙ(✿͟ʖ✿)ᕗ
Ludzi od #!$%@? w tym roku na #opener #gdynia więc kombinują jak mogą by zapewnić transport wygodnickim koncertowiczom. Nawet zabytkowy Ikarus poszedł w ruch. #autobusy
To malo jadles