Wpis z mikrobloga

Mirabelka @IdzDoAptekiPoLeki wrzuciła taki oto wpis:

Jak ja nienawidzę jak jakiś Mirek czy Mirabelka taguje #rozowepaski czy #niebieskiepaski wolając przy tym caly wypok tylko po to żeby dowiedzieć się czy w jakimś #szczecin czy innym #krakow dostaną sypane herbatki czy inne suszarki, kabelki.


Apeluje do was, nie tagujcie dużego tagu jak interesuje was tylko lokalny odzew () Mimo ze obserwuje tag #rozowepaski to nie pomogę wam ze znalezieniem idealnego miejsca na randkę we #wroclaw

#gdansk #warszawa #gdynia #rzeszow #katowice #lodz #opole #poznan #bydgoszcz #bialystok #kielce #lublin #koszalin #olsztyn #zielonagora czy innej miejscowości.


I przy okazji sama zrobiła to, co krytykuje xD co te różowe paski mają w głowach

#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rybsonk: kopiuje swój komentarz stamtąd

prowokacja. Jeżeli biorąc za przykład jednego z mirkow wyrzucanie śmieci tylko po to żeby wzbudzić w ludziach emocje i zwrócić uwagę ze to złe zachowanie, ale potem idzie je i zbiera to dlaczego nie? Jeżeli ma to otworzyć ludziom oczy, pokazać jak wiele osób reaguje na to, to każda próba jest słuszna.
Tutaj jest tylko post żeby właśnie wzbudzić emocje i zobaczyć czy tylko mi to
@IdzDoAptekiPoLeki: W życiu nie czytałem bardziej idiotycznego uzasadnienia. Jeśli uważasz, że zachowując się jak hipokryta przekonasz kogoś do słuszności swojej swojej tezy, to pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że nie stanie się to w tym wrzechświecie.
@IdzDoAptekiPoLeki: Nie dziwi mnie, że masz problem z rozumieniem słowa pisanego. Przy okazji dałaś się wciągnąć moją prowokację, która miała na celu zwrócenie uwagi na powstanie coraz większej ilości bezsensownych prowokacji. Dzięki temu, że nazwałem swoje komentarze prowokacją mogę dodawać jeszcze więcej głupich komentarzy i ciągnąć tę, od samego początku, denną akcję w nieskończoność.