Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@wkto: ciekawe, w ogole nie pokazuje mapy biegu
@GodComplex: dla pewności można porównać jeszcze rozmiar pliku, jednak skoro nie pokazuje mapy oraz dystans jest mniej dokładny niż zwykle, to prawdopodobnie nie złapał sygnału, więc trasy nie zapisał. Przybliżony dystans jest z akcelerometru.
@mirasKo-Kalwario: pro tipz jak dasz rower to nic sie nie stanie, a pozniej na stravie zmienic sobie na rolki przeciez i tak pewnie obchodzi cie tylko gps, predkosc max i tetno
konto usunięte via Wykop
- 1
- 3
Ja pierdzielę, interfejs #garmin to jest taki rak z przerzutami że chyba oni robią jakieś konkursy na najbardziej nieprzyjazny interfejs użytkownika (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Przy tworzeniu wyzwań (BTW, to że nie można zrobić wyzwania zaczynającego się np. dzień wstecz to kpina, ale jeszcze większa kpina to fakt że można to obejść zmieniając datę na kompie xD) dodawanie ludzi do wyzwania to jakaś
Przy tworzeniu wyzwań (BTW, to że nie można zrobić wyzwania zaczynającego się np. dzień wstecz to kpina, ale jeszcze większa kpina to fakt że można to obejść zmieniając datę na kompie xD) dodawanie ludzi do wyzwania to jakaś
źródło: Zrzut ekranu 2023-07-3 o 19.11.46
PobierzZe 2 lata temu wrzuciłem swój działający zegarek #garmin 3 do szafki, teraz próbuje go odpalić i nie działa, podpinam ładowarkę i nic się nie dzieje
Jakiś pomysł co mogę z tym zrobić? Ewentualnie są jakieś serwisy do których mogę to wysłać i mi odeślą naprawione? ile to może +- kosztować?
#kiciochpyta #zegarki
Jakiś pomysł co mogę z tym zrobić? Ewentualnie są jakieś serwisy do których mogę to wysłać i mi odeślą naprawione? ile to może +- kosztować?
#kiciochpyta #zegarki
152 356,20 - 21,37 = 152 334,83
Well.
Udzieliło mi się ostatnie harpagaństwo z tagu (gów*** zas za*** ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Miało być 120' spokojnego biegu. W poprzednich dniach myślałam że pewnie wpadnie mi tego dnia z 19km może z groszami. I w sumie tak było, do 15 kilometra gdzie uświadomiłam sobie że dam radę na luzie zejść poniżej 2h z połówką ( ͡° ͜ʖ ͡°) Warunki były świetne, utrzymywałam tempo
Well.
Udzieliło mi się ostatnie harpagaństwo z tagu (gów*** zas za*** ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Miało być 120' spokojnego biegu. W poprzednich dniach myślałam że pewnie wpadnie mi tego dnia z 19km może z groszami. I w sumie tak było, do 15 kilometra gdzie uświadomiłam sobie że dam radę na luzie zejść poniżej 2h z połówką ( ͡° ͜ʖ ͡°) Warunki były świetne, utrzymywałam tempo
źródło: 354139368_1452263882272562_4921125092888636569_n
Pobierz- 11
Mimo przygazowania na ostatnich km średnie tętno i tak wyszło niższe niż sądziłam ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
źródło: Papowykresy
Pobierz@enteropeptydaza: gratuluję zrobienia papatonu
152 607,67 - 9,08 = 152 598,59
Dla odmiany w sobote zamiast biegu w terenie chciałam sobie po asfalcie potuptać. 35’ spokojnego biegu plus 8 przebieżek 100metrów. Było chłodniej niż się spodziewałam, serducho super współpracowało ʕ•ᴥ•ʔ Byłam w stanie trzymać tętno w 2 strefie przy tempie poniżej 6:00 min/km. Miłego weekendu!
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem #garmin
Skrypt | Statystyki
Dla odmiany w sobote zamiast biegu w terenie chciałam sobie po asfalcie potuptać. 35’ spokojnego biegu plus 8 przebieżek 100metrów. Było chłodniej niż się spodziewałam, serducho super współpracowało ʕ•ᴥ•ʔ Byłam w stanie trzymać tętno w 2 strefie przy tempie poniżej 6:00 min/km. Miłego weekendu!
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem #garmin
Skrypt | Statystyki
źródło: 79B925ED-F1FA-4659-833A-3214EE9AB786
Pobierz- 5
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 10
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@faxepl: po prostu Everest nie jest wyzwaniem na lipiec, dołączasz kiedy chcesz i masz tyle czasu ile chcesz na ukończenie
@faxepl: w garminie też są comiesięczne czelendże. Jakiś czas temu dodali tez "ekspedycje" takie jak np. ten Everest. Czelendże bez limitu czasu a opierające się jedynie na przewyzszeniu lub dystansie pokonanym (bodajże tylko pieszo, ale nie mam pewnosci)
@chicken216 wahoo nie, tylko signal, smsy, maile, WhatsApp. Garmin chyba wszystko można skonfigurować
@chicken216: Garmin pokazuje powiadomienia nawet z yt - możesz sobie włączyć, albo wyłączyć wyświetlanie powiadomień z danej aplikacji w zależności od potrzeb
- 0
Właśnie syn uczesniczy w zawodach na orientację.
Po zawodach organizator udostępnia stronę gdzie można zgrać ślady i porównać z innymi.
I o ile ślady innych są ok i zawodnicy poruszają sie sensownie to syn a właściwie jego zegarek wariuje. W sensie że przechodzi przez budynki czy jakiejś inne skalne zbocza gdzie fizycznie nie jest to możliwe.
Miał ktoś taki problem?
Zegarek to Garmin instinct 1.
Czas
Po zawodach organizator udostępnia stronę gdzie można zgrać ślady i porównać z innymi.
I o ile ślady innych są ok i zawodnicy poruszają sie sensownie to syn a właściwie jego zegarek wariuje. W sensie że przechodzi przez budynki czy jakiejś inne skalne zbocza gdzie fizycznie nie jest to możliwe.
Miał ktoś taki problem?
Zegarek to Garmin instinct 1.
Czas
@Sl_w_k_1: wysokie budynki albo gęsty las utrudniają odczyt, niektóre zegarki informują jedynie o złapaniu sygnału, jednak nie o jego utracie, możliwe, że da się dograć aplikację pokazującą aktualny status.
Aby poprawić dokładność można spróbować włączyć różne systemy nawigacji, niektóre zegarki obsługują coś poza GPS. Oraz czasem się może się zdarzyć problem, a zwykle będzie ok.
Aby poprawić dokładność można spróbować włączyć różne systemy nawigacji, niektóre zegarki obsługują coś poza GPS. Oraz czasem się może się zdarzyć problem, a zwykle będzie ok.
- 0
@wkto: dzięki
- 0
Pacjent #garmin Fenix 6 naładowany we wtorek ok godziny 20:00 do 99%. Od tego czasu byłem raz na siłowni 1:15 godz. i 2x bieganie po 35 min. Po praktycznie 48 godzinach od naładowania na zegarku zostało 39%. Ewidentnie coś nie działa ale oprócz pulsoksymetru (wyłączony) nie wiem co sprawdzić. Macie jakiś pomysł?
152 868,71 - 10,84 = 152 857,87
Interwały w samo południe, chyba lubię żyć na krawędzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
10' spokojnego biegu; 6x 90 sekund w tempie 4:20-4:35 / 90 sekund przerwy; 3' przerwy po tym zestawie; powtórka 90 sekundówek w tej samej liczbie; 10' wyciszenia.
Patrząc na poprzednie dni myślałam że jest chłodniej ( ಠ_ಠ). Po kilku powtórzeniach zdecydowałam
Interwały w samo południe, chyba lubię żyć na krawędzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
10' spokojnego biegu; 6x 90 sekund w tempie 4:20-4:35 / 90 sekund przerwy; 3' przerwy po tym zestawie; powtórka 90 sekundówek w tej samej liczbie; 10' wyciszenia.
Patrząc na poprzednie dni myślałam że jest chłodniej ( ಠ_ಠ). Po kilku powtórzeniach zdecydowałam
źródło: 353927808_1007811380229901_3648500593234973221_n
Pobierz- 5
welcome piły
źródło: 353892278_304901845535842_1524636540949538571_n
Pobierz@enteropeptydaza: Tak trzeba zyc! Ja ostatnio tez zrezygnowalem z truchtu na rzecz marszu pomiedzy interwalami i duzo latwiej bylo utrzymac zalozone tempo. Mysle ze to dobry ruch, bo chyba najwazniejsze w interwalach jest to by dany odcinek pokonac z zalozona predkoscia. Nie jestem pewny co literatura fachowa na to...
Hej używa ktoś z Was #smartwatch #coros Apex pro?
Zastanawiam się nad zakupem nowego bo mój #suunto spartan już dogorywa i nie wytrzymuje całodniowego trekkingu, lub leci na oparach. Rozkminiam nad
*suunto Peak
*garmin forerunner 455
* #garmin fenix 6 /pro
*coros Apex
Zastanawiam się nad zakupem nowego bo mój #suunto spartan już dogorywa i nie wytrzymuje całodniowego trekkingu, lub leci na oparach. Rozkminiam nad
*suunto Peak
*garmin forerunner 455
* #garmin fenix 6 /pro
*coros Apex
@mordoczlowieku: to nie jest smartwatch, ma jeszcze mniej funkcji niz garminy.
0ytaj o co chcesz, mialem go ponad 1.5 roku i jakies pol roku temu wymienilem na garmina 955. Wymiana raczej ze wzgledow widzimisie, niz z powodu jakicha brakow itp.
Ogolnie sikor bardzo dobry, wytrzymuje dlugo na baterii, ma calkiem fajna nawigacje po tracku. Coros bardzo sie stara i co chwila dorzuca jakies funkcje. Tak bylo np z mapami, ktorych oryginalnie ten
0ytaj o co chcesz, mialem go ponad 1.5 roku i jakies pol roku temu wymienilem na garmina 955. Wymiana raczej ze wzgledow widzimisie, niz z powodu jakicha brakow itp.
Ogolnie sikor bardzo dobry, wytrzymuje dlugo na baterii, ma calkiem fajna nawigacje po tracku. Coros bardzo sie stara i co chwila dorzuca jakies funkcje. Tak bylo np z mapami, ktorych oryginalnie ten
@mordoczlowieku: brak nfc, garmin i polar maja znacznie bardziej rozwiniete systemy oceny treningu. Statystyki, porady jesli chodzi o odpoczynek, regeneracje, ewentualne treningi.
Do tego dochodza analizy tracka wgranego, mozliwosc bardzo duzej customizacji jesli chodzi o przygotowanie pod zawody.
No i mapy w corosie sa, a czy uzywalne no coz.
Ale zeby nie bylo to jest bardzo dobry zegarek. Moje wymagania spelnial w 100%, a bateria serio bardzo dobra.
Do tego dochodza analizy tracka wgranego, mozliwosc bardzo duzej customizacji jesli chodzi o przygotowanie pod zawody.
No i mapy w corosie sa, a czy uzywalne no coz.
Ale zeby nie bylo to jest bardzo dobry zegarek. Moje wymagania spelnial w 100%, a bateria serio bardzo dobra.
#garmin Cześć. Planuje zakup garmina, tylko nie wiem jakiego wybrać. Będę go używał głównie do biegania, silka oraz rower. Zależy mi żeby było można wgrać na niego muzykę i połączyć z słuchawkami. Myślałem nad venu 2 i 255 music który z tych dwóch jest lepszy bądź jeszcze jakiś inny model byście polecili? Budżet do 1500
@Hubertxd10: 245 wystarczy na cebule, 255 ma kilka funkcji wiecej i mocniejsza baterie
@Hubertxd10: sprawdz sobie tylko ile ci wytrzyma sikor z muzyka i gps, skoro planujesz aktywnosci rowerowe.
Jedi jezdza 2h inni 22h, a z muza i gps w tym drugim wypadku bedzie ciezko.
Jedi jezdza 2h inni 22h, a z muza i gps w tym drugim wypadku bedzie ciezko.
153 047,28 - 11,26 = 153 036,02
45' BS + 8x100m Podbiegi
Nadszedł dzień ochłodzenia. Lało od rana do 17, byłam ciekawa jak będzie mi się biegało w niższej temperaturze po ostatnim 1,5 miesięcznym tuptaniu w saunie. Nie zawiodłam się!
Kurcze blade! Ja utrzymywałam tempo w strefie 2 tętna o jakieś 15-20 sekund szybciej jak nie więcej (ʘ‿ʘ). Nabijałam kilometry w tempie od 5:33 do 5:53, gdzie ostatnimi tygodniami przy tym
45' BS + 8x100m Podbiegi
Nadszedł dzień ochłodzenia. Lało od rana do 17, byłam ciekawa jak będzie mi się biegało w niższej temperaturze po ostatnim 1,5 miesięcznym tuptaniu w saunie. Nie zawiodłam się!
Kurcze blade! Ja utrzymywałam tempo w strefie 2 tętna o jakieś 15-20 sekund szybciej jak nie więcej (ʘ‿ʘ). Nabijałam kilometry w tempie od 5:33 do 5:53, gdzie ostatnimi tygodniami przy tym
źródło: elo
Pobierz- 7
- 12
Jakie polecicie paski do FR265? Najlepiej NATO/velcro
Wrzucajcie foty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#garmin #zegarki #smartwatch
Wrzucajcie foty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#garmin #zegarki #smartwatch
@RozbrykanyKartofelek: nie wiem czy wykop nie wywali linka:
https://m.pl.aliexpress.com/item/1005004748688565.html
https://m.pl.aliexpress.com/item/1005004748688565.html
źródło: 20230627_193443
Pobierz@RozbrykanyKartofelek polecam yooside z Amazona.
YOOSIDE Nylonowy pasek do zegarka Fenix 6/ Fenix 5, 22 mm, ultralekki, szybkoschnący, pasek do zegarka Garmin Fenix 6 Pro/ Sapphire, Fenix 5 Plus, Forerunner 935/ 945, Instinct (ciemnozielony) https://amzn.eu/d/1HVbcUa
YOOSIDE Nylonowy pasek do zegarka Fenix 6/ Fenix 5, 22 mm, ultralekki, szybkoschnący, pasek do zegarka Garmin Fenix 6 Pro/ Sapphire, Fenix 5 Plus, Forerunner 935/ 945, Instinct (ciemnozielony) https://amzn.eu/d/1HVbcUa
153 231,32 - 17,00 = 153 214,32
Powoli zaczynają się konkretne dystanse (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Dzisiejsze 100 minut spokojnego biegu. Pierwsza godzina w pełnej nasłonecznionej betonozie, potem zrobiło się przyjemniej gdy chmury nadeszły. Nogi ciężkie, oj bardzo po wczoraj. Natomiast serducho super współpracowało!
Dziś wypróbowałam dwa żele widoczne na załączniku. Nie było potrzeby poszukiwania toalety, oba zdały test (✌ ゚ ∀ ゚)☞ High5 bardzo mnie zaskoczył jak extra wodnisty
Powoli zaczynają się konkretne dystanse (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Dzisiejsze 100 minut spokojnego biegu. Pierwsza godzina w pełnej nasłonecznionej betonozie, potem zrobiło się przyjemniej gdy chmury nadeszły. Nogi ciężkie, oj bardzo po wczoraj. Natomiast serducho super współpracowało!
Dziś wypróbowałam dwa żele widoczne na załączniku. Nie było potrzeby poszukiwania toalety, oba zdały test (✌ ゚ ∀ ゚)☞ High5 bardzo mnie zaskoczył jak extra wodnisty
źródło: 171
Pobierz- 5
@enteropeptydaza: bardzo ładnie. Te High5 bez popijania są super. To moje "go to" żele.
- 0
Mireczki orientujecie sie czy garmin robi jakies promki na swieta albo magiczny black friday? poluje na saphire 7 od czasu smierci mojego chinsklego huawei gt2 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#garmin
#garmin
@PurpleHaze żeby skorzystać ze zwrotu najpierw trzeba kupić coś na raty i później otworzyć rachunek czy odwrotnie, najpierw konto później wziąć raty?
@highjack: raty, potem mozesz otworzyc konto prze zinfokinie via telefon.
Sa tylko 2 warunki do spelnienia ktore sa wazne, wplyw na konto z konta osoby/instytucji trzeciej. Przelewanie z wlasnego konta w innym banku nie zadziala.
I bodajze jedna tra sakcja karta w miesiacu.
Sa tylko 2 warunki do spelnienia ktore sa wazne, wplyw na konto z konta osoby/instytucji trzeciej. Przelewanie z wlasnego konta w innym banku nie zadziala.
I bodajze jedna tra sakcja karta w miesiacu.
@Polski_Polak_K--s_PL: I tak i nie. Garmin i tak jest nieco zbyt optymistyczny bo maksymalny czas odpoczynku to chyba 5 dni a np. taki Daniels liczy jeden dzień bez akcentów biegowych na każde 3 km zawodów. Ja to traktuję raczej jako ciekawostkę w zegarku.
@Polski_Polak_K--s_PL: Powiedzmy, że często się pokrywają z tym jak się faktycznie czuję. Jednak nie przywiązuje do nich większej wagi ;)




















I tu zrobiliśmy błąd. Nie poczytałem i przez to nie miałem pojęcia że duża część szlaku orlich gniazd nie leci asfaltem. Ja jechałem Kolarką Triban rc 520 na oponach 25mm, Żwiry
źródło: Zrzut ekranu 2023-07-5 o 16.45.50
Pobierzźródło: Zrzut ekranu 2023-07-5 o 16.59.37
Pobierzźródło: temp_file.png616708264235867859
Pobierz