No i chwalę się moją pierwszą podróżą rowerową, daleko od domu. Zaczęliśmy z Krakowa. Cała przygoda odbyła się bez większego czytania co i jak. Wczytaliśmy gpxa do #garmin fenix i siła xD Bez przygotowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tu zrobiliśmy błąd. Nie poczytałem i przez to nie miałem pojęcia że duża część szlaku orlich gniazd nie leci asfaltem. Ja jechałem Kolarką Triban rc 520 na oponach 25mm, Żwiry
gadatos - No i chwalę się moją pierwszą podróżą rowerową, daleko od domu. Zaczęliśmy ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-07-5 o 16.45.50

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GodComplex: dla pewności można porównać jeszcze rozmiar pliku, jednak skoro nie pokazuje mapy oraz dystans jest mniej dokładny niż zwykle, to prawdopodobnie nie złapał sygnału, więc trasy nie zapisał. Przybliżony dystans jest z akcelerometru.
  • Odpowiedz
Ja pierdzielę, interfejs #garmin to jest taki rak z przerzutami że chyba oni robią jakieś konkursy na najbardziej nieprzyjazny interfejs użytkownika (°°

Przy tworzeniu wyzwań (BTW, to że nie można zrobić wyzwania zaczynającego się np. dzień wstecz to kpina, ale jeszcze większa kpina to fakt że można to obejść zmieniając datę na kompie xD) dodawanie ludzi do wyzwania to jakaś
enron - Ja pierdzielę, interfejs #garmin to jest taki rak z przerzutami że chyba oni ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-07-3 o 19.11.46

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ze 2 lata temu wrzuciłem swój działający zegarek #garmin 3 do szafki, teraz próbuje go odpalić i nie działa, podpinam ładowarkę i nic się nie dzieje

Jakiś pomysł co mogę z tym zrobić? Ewentualnie są jakieś serwisy do których mogę to wysłać i mi odeślą naprawione? ile to może +- kosztować?

#kiciochpyta #zegarki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

152 356,20 - 21,37 = 152 334,83

Well.
Udzieliło mi się ostatnie harpagaństwo z tagu (gów*** zas za*** ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Miało być 120' spokojnego biegu. W poprzednich dniach myślałam że pewnie wpadnie mi tego dnia z 19km może z groszami. I w sumie tak było, do 15 kilometra gdzie uświadomiłam sobie że dam radę na luzie zejść poniżej 2h z połówką ( ͡° ͜ʖ ͡°) Warunki były świetne, utrzymywałam tempo
enteropeptydaza - 152 356,20 - 21,37 = 152 334,83

Well.
Udzieliło mi się ostatnie h...

źródło: 354139368_1452263882272562_4921125092888636569_n

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

152 607,67 - 9,08 = 152 598,59

Dla odmiany w sobote zamiast biegu w terenie chciałam sobie po asfalcie potuptać. 35’ spokojnego biegu plus 8 przebieżek 100metrów. Było chłodniej niż się spodziewałam, serducho super współpracowało ʕʔ Byłam w stanie trzymać tętno w 2 strefie przy tempie poniżej 6:00 min/km. Miłego weekendu!

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem #garmin

Skrypt | Statystyki
enteropeptydaza - 152 607,67 - 9,08 = 152 598,59

Dla odmiany w sobote zamiast biegu ...

źródło: 79B925ED-F1FA-4659-833A-3214EE9AB786

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@faxepl: w garminie też są comiesięczne czelendże. Jakiś czas temu dodali tez "ekspedycje" takie jak np. ten Everest. Czelendże bez limitu czasu a opierające się jedynie na przewyzszeniu lub dystansie pokonanym (bodajże tylko pieszo, ale nie mam pewnosci)
  • Odpowiedz
Właśnie syn uczesniczy w zawodach na orientację.
Po zawodach organizator udostępnia stronę gdzie można zgrać ślady i porównać z innymi.
I o ile ślady innych są ok i zawodnicy poruszają sie sensownie to syn a właściwie jego zegarek wariuje. W sensie że przechodzi przez budynki czy jakiejś inne skalne zbocza gdzie fizycznie nie jest to możliwe.
Miał ktoś taki problem?
Zegarek to Garmin instinct 1.

Czas
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sl_w_k_1: wysokie budynki albo gęsty las utrudniają odczyt, niektóre zegarki informują jedynie o złapaniu sygnału, jednak nie o jego utracie, możliwe, że da się dograć aplikację pokazującą aktualny status.
Aby poprawić dokładność można spróbować włączyć różne systemy nawigacji, niektóre zegarki obsługują coś poza GPS. Oraz czasem się może się zdarzyć problem, a zwykle będzie ok.
  • Odpowiedz
Pacjent #garmin Fenix 6 naładowany we wtorek ok godziny 20:00 do 99%. Od tego czasu byłem raz na siłowni 1:15 godz. i 2x bieganie po 35 min. Po praktycznie 48 godzinach od naładowania na zegarku zostało 39%. Ewidentnie coś nie działa ale oprócz pulsoksymetru (wyłączony) nie wiem co sprawdzić. Macie jakiś pomysł?
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

152 868,71 - 10,84 = 152 857,87

Interwały w samo południe, chyba lubię żyć na krawędzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
10' spokojnego biegu; 6x 90 sekund w tempie 4:20-4:35 / 90 sekund przerwy; 3' przerwy po tym zestawie; powtórka 90 sekundówek w tej samej liczbie; 10' wyciszenia.
Patrząc na poprzednie dni myślałam że jest chłodniej ( _). Po kilku powtórzeniach zdecydowałam
enteropeptydaza - 152 868,71 - 10,84 = 152 857,87

Interwały w samo południe, chyba l...

źródło: 353927808_1007811380229901_3648500593234973221_n

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enteropeptydaza: Tak trzeba zyc! Ja ostatnio tez zrezygnowalem z truchtu na rzecz marszu pomiedzy interwalami i duzo latwiej bylo utrzymac zalozone tempo. Mysle ze to dobry ruch, bo chyba najwazniejsze w interwalach jest to by dany odcinek pokonac z zalozona predkoscia. Nie jestem pewny co literatura fachowa na to...
  • Odpowiedz
Hej używa ktoś z Was #smartwatch #coros Apex pro?
Zastanawiam się nad zakupem nowego bo mój #suunto spartan już dogorywa i nie wytrzymuje całodniowego trekkingu, lub leci na oparach. Rozkminiam nad
*suunto Peak
*garmin forerunner 455
* #garmin fenix 6 /pro
*coros Apex
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mordoczlowieku: to nie jest smartwatch, ma jeszcze mniej funkcji niz garminy.

0ytaj o co chcesz, mialem go ponad 1.5 roku i jakies pol roku temu wymienilem na garmina 955. Wymiana raczej ze wzgledow widzimisie, niz z powodu jakicha brakow itp.

Ogolnie sikor bardzo dobry, wytrzymuje dlugo na baterii, ma calkiem fajna nawigacje po tracku. Coros bardzo sie stara i co chwila dorzuca jakies funkcje. Tak bylo np z mapami, ktorych oryginalnie ten
  • Odpowiedz
@mordoczlowieku: brak nfc, garmin i polar maja znacznie bardziej rozwiniete systemy oceny treningu. Statystyki, porady jesli chodzi o odpoczynek, regeneracje, ewentualne treningi.

Do tego dochodza analizy tracka wgranego, mozliwosc bardzo duzej customizacji jesli chodzi o przygotowanie pod zawody.
No i mapy w corosie sa, a czy uzywalne no coz.

Ale zeby nie bylo to jest bardzo dobry zegarek. Moje wymagania spelnial w 100%, a bateria serio bardzo dobra.
  • Odpowiedz
#garmin Cześć. Planuje zakup garmina, tylko nie wiem jakiego wybrać. Będę go używał głównie do biegania, silka oraz rower. Zależy mi żeby było można wgrać na niego muzykę i połączyć z słuchawkami. Myślałem nad venu 2 i 255 music który z tych dwóch jest lepszy bądź jeszcze jakiś inny model byście polecili? Budżet do 1500
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

153 047,28 - 11,26 = 153 036,02

45' BS + 8x100m Podbiegi
Nadszedł dzień ochłodzenia. Lało od rana do 17, byłam ciekawa jak będzie mi się biegało w niższej temperaturze po ostatnim 1,5 miesięcznym tuptaniu w saunie. Nie zawiodłam się!
Kurcze blade! Ja utrzymywałam tempo w strefie 2 tętna o jakieś 15-20 sekund szybciej jak nie więcej (ʘʘ). Nabijałam kilometry w tempie od 5:33 do 5:53, gdzie ostatnimi tygodniami przy tym
enteropeptydaza - 153 047,28 - 11,26 = 153 036,02

45' BS + 8x100m Podbiegi
Nadszedł...

źródło: elo

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

153 231,32 - 17,00 = 153 214,32

Powoli zaczynają się konkretne dystanse ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dzisiejsze 100 minut spokojnego biegu. Pierwsza godzina w pełnej nasłonecznionej betonozie, potem zrobiło się przyjemniej gdy chmury nadeszły. Nogi ciężkie, oj bardzo po wczoraj. Natomiast serducho super współpracowało!
Dziś wypróbowałam dwa żele widoczne na załączniku. Nie było potrzeby poszukiwania toalety, oba zdały test ( ) High5 bardzo mnie zaskoczył jak extra wodnisty
enteropeptydaza - 153 231,32 - 17,00 = 153 214,32

Powoli zaczynają się konkretne dys...

źródło: 171

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki orientujecie sie czy garmin robi jakies promki na swieta albo magiczny black friday? poluje na saphire 7 od czasu smierci mojego chinsklego huawei gt2 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#garmin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@highjack: raty, potem mozesz otworzyc konto prze zinfokinie via telefon.
Sa tylko 2 warunki do spelnienia ktore sa wazne, wplyw na konto z konta osoby/instytucji trzeciej. Przelewanie z wlasnego konta w innym banku nie zadziala.
I bodajze jedna tra sakcja karta w miesiacu.
  • Odpowiedz
@Polski_Polak_K--s_PL: I tak i nie. Garmin i tak jest nieco zbyt optymistyczny bo maksymalny czas odpoczynku to chyba 5 dni a np. taki Daniels liczy jeden dzień bez akcentów biegowych na każde 3 km zawodów. Ja to traktuję raczej jako ciekawostkę w zegarku.
  • Odpowiedz