Dzisiaj minie miesiąc abstynencji #alkoholizm . W nawiązaniu do poprzedniego mojego wpisu ,kiedy były to początkowe 5 dni. Trzymam się dzielnie i czuję się tak świetnie, że zamiast kryzysów to tylko napędza mnie każdy kolejny dzień do pozostania w trzeźwości.
Poprawa na każdej płaszczyźnie od czystego umysłu, wracającej pomału większej koncentracji, poprawa w myśleniu, jedzeniu, gdzie w końcu MAM SIŁĘ!, a nie zwlekam się z łóżka jak wcześniej, gdzie chciało
Poprawa na każdej płaszczyźnie od czystego umysłu, wracającej pomału większej koncentracji, poprawa w myśleniu, jedzeniu, gdzie w końcu MAM SIŁĘ!, a nie zwlekam się z łóżka jak wcześniej, gdzie chciało














Mirki, czy warto się pchać za kwotę plus minus 10k (na sam zakup) w Volvo s40/v50 w dieslu 2.0 w manualu w przebiegi 300/350k km? Mówię tu o takich realnych przebiegach i serwisowanych autach. Czy te przebiegi to już według was koniec auta i nie warte jest to 10k zł?
źródło: img_e67dbaad152604584f8386587b9cd22d141760
Pobierz