Jak wiadomo kolumy z liczbami w tabeli alignujemy do prawej, ale jak to jest z liczbami z procentami, badz co gorzej, liczbami z jakas mala ikona za nia, gdzie sie tooltip pojawia na hoverze? Cos jak to:

I czy faktycznie jest szkola wyrownywania do prawej niezaleznie od zawartosci, jezeli jest to ostatnia kolumna? o.O
#ux #ui #design
pastaallacarbonara - Jak wiadomo kolumy z liczbami w tabeli alignujemy do prawej, ale...

źródło: Screenshot 2025-01-06 at 17.35.39

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w sumie to od kiedy te auta zaczęły jeździć po ulicy to zawsze zastanawiałem się który ładniejszy puma czy tigra, chciałbym poznać zdanie wykopków.

osobiście za gówniaka byłem fanem pumy, a tigre uważałem za babską. teraz po latach chyba jednak lepiej zestarzała się puma

#motoryzacja #samochody #design
stary_grat - w sumie to od kiedy te auta zaczęły jeździć po ulicy to zawsze zastanawi...

źródło: Untitled-2

Pobierz

która ładniejsza

  • puma 60.5% (187)
  • tigra 39.5% (122)

Oddanych głosów: 309

  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swoją drogą co to w ogóle znaczy xD fryzjer jakiś gorszy lepszy? pamiętam że mówiło się tak o audi tt pierwszej generacji


@stary_grat: bo miały vibe niepoważnego samochodu XD taki co chce być sportowy, ale nim nie jest do końca XD
  • Odpowiedz
🎨🐶 Chciałem kwiatowy plakat z moim psem, ale nigdzie nie mogłem go znaleźć – więc zrobiłem go sam! 🌸 Teraz mogę zamienić Twojego psa w dzieło sztuki do Twojego domu! 🏡

👉 https://www.etsy.com/listing/1843116117/customizable-dog-portrait-poster

🐾 #psy #grafika #sztuka #zwierzeta #dom #dekoracja #wykoppsiarze #design
tomaszs - 🎨🐶 Chciałem kwiatowy plakat z moim psem, ale nigdzie nie mogłem go znaleź...

źródło: temp_file7071048230033665782

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym tu jebnac na ścianę jakaś fajna tapetę (jasną) i szukam i szukam i nie mogę znaleźć nic co by mi się podobało i pasowało... Może ktoś ma jakiś pomysł. Przy okazji listwy będę wymieniać i na końcu jeszcze drzwi bym okleił bo ten kolor to masakra

#projektowanie #wnetrza #projektowaniewnetrz #mieszkanie #dom #design #remontujzwykopem
Megalogin - Chciałbym tu jebnac na ścianę jakaś fajna tapetę (jasną) i szukam i szuka...

źródło: IMG_20241204_213837

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wystrojwnetrz #pytanie #wnetrza #urzadzajzwykopem #design

Która lampa będzie pasować do fotelu typu uszak (będzie stać obok niego) w kolorze butelkowej zieleni? Kolor ścian typowy, klasyczny beż.

https://www.ikea.com/pl/pl/p/roedflik-lampa-podlogowa-do-czytania-jasnobezowy-60561936/#content - jasno beżowa

https://www.ikea.com/pl/pl/p/roedflik-lampa-podlogowa-do-czytania-szarozielony-90563571/#content - szaro zielona
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach