Gdy zobaczyłem najnowszy teledysk lady gagi poczułem mocny niesmak. Jak wielu zauzważyło, przychodzi na myśl vibe 2009, kiedy dominował wizualny minimalizm, flat design, frutiger metro, dorfic, spodnie nie były w sklepach jak dzisiaj, szerokie, tylko 99% było rurkami, t-shirty miały duże dekoldy, za krótkie rękawki, a każdy inny styl ubioru był dostępny jedynie w internecie, lub jakimś nsizowym bazarze.
Lata 2019-2025 odtworzyły klimat miksu lat 80, późnych 90, czasów wczesnych lat 2000,
Jarkendarion - Gdy zobaczyłem najnowszy teledysk lady gagi poczułem mocny niesmak. Ja...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#architektura #architekturawnetrz #wnetrza #design
Klatka schodowa na piętro. Na ścianę chciałbym dać coś innego niż farba. Myślałem o płytach HDF 3mm ale wybór wzorów zerowy, a płyty MDF 10mm już chyba za ciężkie na montaż na klej, a nie chcę montować na wkręty. Klinkier elastyczny ELASTOLITH nie pasuje małżonce. HELP. Jakieś inne pomysły?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie wiecie czy jest jeszcze do dostania legalny Adobe Master Collection cs6?

Nie stać mnie na wydawanie 300 zł miesięcznie na CC, szczególnie że przez pierwsze 2 lata przewiduje marne zarobki i nie jestem pewien powodzenia pomysłu.

Na allegro jakieś podejrzane firmy. Niby zarzekają się, że legalne ale średnio w to wierze. Czy może ktoś ma nie potrzebne już Adobe Master cs6 lub Adobe CS 6 Design & Web Premium w
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@feroze_adrien: Photoshop i Lightroom obecnie to 10 euro miesięcznie.

Cs6 nie ma tylu opcji że nie wyobrażam sobie pracy na tym. Wszystko zajmowałoby 3-4 razy więcej czasu.
  • Odpowiedz
Hej Mircy, razem z moim wspólnikiem szukamy designera, który zaprojektuje dwa loga oraz przygotuje zestaw grafik pod media społecznościowe, maila itp. Czy jest ktoś taki na wykopie? Będziemy wdzięczni za komentarz lub priv. Jeśli macie kogoś do polecenia spoza wykopu, również będziemy wdzięczni za informację.

#design #logo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zamiast tego Możesz użyć narzędzia Przytnij (Crop) w Excelu:
Wstaw zdjęcie do Excela (Wstaw → Obraz).
Kliknij zdjęcie → Format obrazu → Przytnij.
Przytnij zdjęcie do wybranego fragmentu.
Jeśli chcesz "skopiować" fragment, duplikuj obraz (Ctrl + C → Ctrl + V) przed przycięciem.
  • Odpowiedz
Cześć wszystkim,

Podczas planowania układu kuchni w moim jeszcze nieodebranym mieszkaniu napotkałem pewne trudności z rozmieszczeniem sprzętów (lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, zlew) i optymalizacją dostępnej przestrzeni.

Na załączonym zdjęciu możecie zobaczyć najlepszy układ, który razem z przyjaciółmi wymyśliliśmy, aby maksymalnie zwiększyć powierzchnię blatu. Niestety, istnieją pewne niedogodności. Ściany kuchni mają wymiary:

-
Maggic - Cześć wszystkim,

Podczas planowania układu kuchni w moim jeszcze nieodebran...

źródło: kuchnia

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja polecam ogólnie nie dawać lodówki obok piekarnika tylko właśnie obok zlewu żeby był odstęp, zaplanowanie moje kuchni kosztowało sporo pieniędzy ale nie żałuje. Nie ma co oszczędzać, dorzucam foto od swojego architekta wnętrz, pzdr.
macieywtf - Ja polecam ogólnie nie dawać lodówki obok piekarnika tylko właśnie obok z...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak wiadomo kolumy z liczbami w tabeli alignujemy do prawej, ale jak to jest z liczbami z procentami, badz co gorzej, liczbami z jakas mala ikona za nia, gdzie sie tooltip pojawia na hoverze? Cos jak to:

I czy faktycznie jest szkola wyrownywania do prawej niezaleznie od zawartosci, jezeli jest to ostatnia kolumna? o.O
#ux #ui #design
pastaallacarbonara - Jak wiadomo kolumy z liczbami w tabeli alignujemy do prawej, ale...

źródło: Screenshot 2025-01-06 at 17.35.39

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w sumie to od kiedy te auta zaczęły jeździć po ulicy to zawsze zastanawiałem się który ładniejszy puma czy tigra, chciałbym poznać zdanie wykopków.

osobiście za gówniaka byłem fanem pumy, a tigre uważałem za babską. teraz po latach chyba jednak lepiej zestarzała się puma

#motoryzacja #samochody #design
stary_grat - w sumie to od kiedy te auta zaczęły jeździć po ulicy to zawsze zastanawi...

źródło: Untitled-2

Pobierz

która ładniejsza

  • puma 60.5% (187)
  • tigra 39.5% (122)

Oddanych głosów: 309

  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swoją drogą co to w ogóle znaczy xD fryzjer jakiś gorszy lepszy? pamiętam że mówiło się tak o audi tt pierwszej generacji


@stary_grat: bo miały vibe niepoważnego samochodu XD taki co chce być sportowy, ale nim nie jest do końca XD
  • Odpowiedz