Po jakże udanej kampanii marketingowej, gdzie reklamowało produkt pewnie ponad 3/4 społeczeństwa na świecie — robiąc tatuaże, głosząc w TV, dumnie okazując kartonik z ukochaną marką — a tych, którzy nie chcieli produktu ukochać skłonni byli własnoręcznie zatłuc na ulicy, zakrzyczeć albo donieść do organów ścigania ..pora zacząć naprawdę zarabiać na produkcie, bo i tak wierny klient w strachu i błagalnym wzrokiem zakupi:

Pfizer planuje sprzedawać swoją szczepionkę przeciw COVID-19 z marżą 10
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niewiempoco: Oby w reszcie świata było tak samo i koniec darmowych dawek. Wprowadzić odpłatność co najmniej na takiej samej zasadzie jak na grypę. A covidziarze niech szykują kasę na kolejne dawki ćpanka. Dzisiaj dolar 4.85 zł więc 630 zł za dawkę to dla mnie uczciwa cena.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Witam, jestem, odpowiadam.

W twoim pytaniu idzie wyczuć ironie, więc ironicznie kontr zapytam, dlaczego w szpitalach, jest większy procent zaszczepionych niż niezaszczepionych?

Pytam o procent z tego powodu, że oczywiście skoro 70% społeczeństwa się zaszczepiła to jest ich więcej, czyli i więcej leży w szpitalu, to logiczne, ale dlaczego większy procent zaszczepionych jest w szpitalu, niż jeżeli niezaszczepionych? ( ͡°
  • Odpowiedz
@Grooveer: ale z czym tu walczyć skoro ktos jest tak glupi że uważa że maska 4F z Lidla zapobiegła grypie, jednocześnie uważając że bardzo podobny do grypy typu A, wirus sc2, już się swobodnie przez tą maske przenosił i maska nie zapobiegała transmisji xD

Ta maska jak i pozostałe nadaja sie do filtrowania wody z piasku przy dziecięcych zabawach a nie do zatrzymywania wirusów.
Jesli sam w to Wierzysz to jesteś
  • Odpowiedz
@KlejnotChoroszczy: Test na myszach nie stanowi czerwonej flagi. Takze odpowiadając na Twoje pytanie,co się musi wydarzyc? Odpowiadam i nie jest to żadna nowość w sumie: Tragedia w najbliższej rodzinie spowodowaną tym preparatem.

Moja covidianska część rodziny szczepiąca się w 1 kolejności oczywiście widzi w tym same pozytywy. Niestety szczepionka załatwiła najwspanialszą kobietę po tamtej stronie rodziny. Szczepiła się żeby podróżować bo całe życie podrozuje i jest zdrowa jak ryba. Po
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mr_ponglish:

będziesz zarażał dopóki nie weźmiesz 4 dawek dwudawkowego preparatu
później też będziesz zarażał ale za to z błogosławieństwem wisielskiego i zarządu fizera
aha i testy to najlepiej zrób od razu 4, budżet państwa lubi to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Orlenc: nie chorowałem
Jest gorzej, bo trwa dłużej i objawy są trochę mocniejsze
30 lat
Choruję może 2 razy do roku na jakieś przeziębienia
Nie przyjmę szczepionki

Nie mam porównania z tym co było na początku, bo teraz wirus się trochę zmienił. Możliwe, że na początku gorzej się przechodziło chorobę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#nauka #covid19

Raport: spadek długości życia w pandemii w większości z 31 badanych krajów; Polska na czwartym miejscu

W większości z 31 badanych krajów świata w latach 2019-2021 nastąpił spadek przeciętnej długości życia – wynika z raportu brytyjskich i niemieckich specjalistów. Największy spadek w tym okresie odnotowano w Bułgarii, Słowacji i USA. Polska w tej statystyce znalazła się na czwartym miejscu.

Najnowsze
JANIEZOLTY - #nauka #covid19 

Raport: spadek długości życia w pandemii w większości ...

źródło: comment_1666333442fUlswxKchsSQuW6llXcqmS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach