via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Grooveer: Tak zapieprzają z narracją, że już kolejne dawki wrzucają bez sprzęgła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ledwo weszła czwarta a tu już piąta. A myśmy się zastanawiali, dlaczego rządy zamawiają do przodu 10 dawek na głowę.
  • Odpowiedz
@matkakrawcowaojciecstefan: tak, zaspokoiłeś moją ciekawość, rozczarowałem się prawde mówiąc, bo myślałem że zdobyłeś jakieś niezwykłe dowody na to że się opłaca, ale dziękuje za precyzyjną odpowiedź. Nie moge się odwdzięczyć, bo nie mam ani jednej i nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
NIE, nie stworzono nowego szczepu COVID-19 o 80% śmiertelności

Boston University odpiera serię wprowadzających w błąd twierdzeń dotyczących badań prowadzonych w uniwersyteckim National Emerging Infectious Diseases Laboratories (NEIDL). Raporty, które po raz pierwszy pojawiły się w poniedziałek w brytyjskim Daily Mail, twierdziły, że naukowcy z laboratorium "stworzyli nowy śmiertelny szczep COVID". W oświadczeniu w poniedziałek po południu, BU nazwał raporty, które zostały odebrane przez inne źródła, w tym Fox News, "fałszywymi i niedokładnymi"
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NIE, nie stworzono nowego szczepu COVID-19 o 80% śmiertelności >>> ZNALEZISKO

Ok, rzadko się kłócę, ale tutaj aż warto prostować. Pojawiło się znalezisko, oparte na Daily Mail tutaj, gdzie pada stwierdzenie, że stworzono nowy szczep COVID-19, z 80% śmiertelnością. Tylko, że to nie prawda.

Wyjaśnienie w znalezisku, dementi prosto z Uniwersytetu Bostońskiego.

#fakenews #swiat #koronawirus #medycyna #covid19 #teoriespiskowe #
MalyBiolog - NIE, nie stworzono nowego szczepu COVID-19 o 80% śmiertelności >>> ZNALE...

źródło: comment_1666085962X9Q0QpsOux5A0C6w1u7avX.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ufo369: po COVID zmiany pozapalne to norma, nie ma czym się za bardzo przejmować, pewnie dostaniesz następne RTG za pół roku żeby obserwować dynamikę zmian.
Jak napisałem wcześniej wszystko świadczy o zmianach poinfekctjnych
  • Odpowiedz
@BayzedMan: A moja bratowa stracila matkę, znalem ją również dobrze. To miala byc ostatnia chemia z jej rakiem bo wyniki juz byly dobre i wszystko wskazywalo na wyleczenie. Przeziebila sie po przyjeciu chemii, do szpitala nie chcieli jej przyjac bo z gory zalozyli ze kowid i kazali siedzidc w domu. Po 3 dniach dopiero mimo prosc wczesniejszych zostala przyjeta na oddzial juz z zapaleniem pluc i zmarla pod respiratorem. Zeby
  • Odpowiedz
Post od wirusolog profesor Agnieszki Szuster - Ciesielskiej:

"Szanowni Państwo,

Ostatnio antyszczepionkowcy zachłystują się informacją o braku badań dotyczących transmisji koronawirusa po podaniu szczepionki. Dlaczego jest to burza w szklance wody?

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grooveer: Już Ci pisałem kilka razy.
Przestań promować ta szurniętą babe która chciała zamykać wszystkich w obozach i zlikwidować gospodarke zamykając ją całkowicie aby ludzie sie nie spotykali.

TO jest idiotka nadajaca sie do zakładu zamknietego bez okien i klamek.
  • Odpowiedz