Czy jest coś skutecznego na odkrztuszanie wydzieliny po anginie ropnej? Coś rozrzedzającego, żeby nie kaszleć tak męcząco? Lekarze u mnie w mieście to od lat wciskają sól emską. W czasie covida lekarka mi powiedziała, że nie ma innej opcji jak to wszystko wykrztusić... Serio? A teraz jestem właśnie po anginie ropnej i znów to samo

#medycyna #lekarz #zdrowie #covid19 #chorujzwykopem #choroby
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@text: Chcesz porozmawiać o faktach?

Mówicie o skutkach uboczynch PO COVIDZIE, bo przecież nikt się już od dawna nie szczepi.

A więc fakt jest taki, że matki mają dodatek w
  • Odpowiedz
@Orlenc:

Ale chodzi mi o procent, wyjaśnie z miejsca, bo wy piszecie o tym, że skoro wyszczepi się 100% społeczeństwa, to wiadomo że 100% w szpitalach to zaszczepieni, i tutaj nie mam zamiaru dyskutować, rozumiem to, jednak powinieneś sobie sprawdzić, jaki procent wsród zaszczepionych oraz jaki procent niezaszczepionych boryka się z tymi problemami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


problem jest taki że teraz prawie każdy, szczepiony czy
  • Odpowiedz
Mamy duży wzrost udarów i zawałów z powodu covid:

Nigdy wcześniej nie wyjeżdżaliśmy do tak wielu udarów. Jest ich co najmniej o 30 proc. więcej niż w ubiegłym roku - mówi Adam Stępka, ratownik i rzecznik łódzkiego pogotowia.


Wzrost jest też udarów u młodych, zdrowych ludzi:

A
hansschrodinger - Mamy duży wzrost udarów i zawałów z powodu covid:

 Nigdy wcześnie...

źródło: comment_1667125386jWAvx0Vd5wye7us6CRCmxC.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hansschrodinger: Radio bzdet w swojej wersji tego artykułu zrobiło ładnego fikołka wycinając fragmenty mówiące, ze większość z zawałem czy udarem to zaszczepieni zostawiając tylko że winny covid i dodając od siebie, że trzeba się szczepić, nosić maski i dezynfekować dłonie. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
https://zdrowie.radiozet.pl/Medycyna/Wiadomosci/Karetki-coraz-czesciej-wyjezdzaja-do-udarow.-Pacjenci-coraz-mlodsi
  • Odpowiedz
@Pieniek1991: 4 dawką w pl szczepią się tylko już chyba hipochondrycy i covidianie. Widziałem komentarze matek co nie mogą się doczekać 3 czy tam 4 dawki dla dziecka paro letniego, jakiś obłęd.

Widziałem dane z Izraela parę miesięcy temu, to 3 albo 4 dawką w służbie zdrowia zaszczepiło się tylko 20 procent lekarzy i pielęgniarek. Szury chyba jakieś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak upadł mit, że
  • Odpowiedz
  • 2
Tak a propo covid to dzisiaj totalnie znikąd przypomniała mi się piosenka legendarnego zespołu Nagły Atak Spawacza, konkretnie "Mietek drugi", a z racji, iż słuchałem ich onegdaj bardzo często to znałem tekst na pamięć i nagle doznałem olśnienia.

Przeanalizujmy fragment refrenu:
"Wielki mały człowiek dostał już koronę
I tak zdobył przyszłość a ja chyba płonę"

A
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio korzystałem sporo z usług lekarzy i fizjoterapeutów - prywatnie. Mój wniosek jest następujący - obowiązek noszenia maseczek i troska członków szeroko pojętej opieki medycznej o nasze zdrowie oraz strach o ich własne znika wraz z pojawieniem się odpowiedniej opłaty za daną usługę.

#covid19 #lekarz #medycyna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bardamu: No jasne, że takie kokosy przytulili by chętnie. Ale 200 000 nadmiarowych zgonów powinniśmy długo pamiętać i rozliczy winnych. Bo następny raz może być gorszy...
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach