Wpis z mikrobloga

lewica ma taką ciekawą przypadłość że jak nie są u władzy to chronią uciśnionych (proletariuszy, kobiety, czarnych, gejów, lesbijki... )

a jak dochodzą do władzy to uruchamiają NKWD i budują łagry...
zaciekle pakują tam każdego kto się z nimi nie zgadza (lub zagraża ich władzy) nawet tych których wcześniej chronili...

W przypadku covida lewica coś się p---------a, nie ogarnęli że aktualnie są w opozycji, a już chcieli łagry budować... LOL

#bekazlewactwa #bekazcovidian #covid19 #koronawirus
A.....y - lewica ma taką ciekawą przypadłość że jak nie są u władzy to chronią uciśni...

źródło: comment_1666776058GRpGhReyBGec61tKvrK5v5.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adam_Prosty: zupełnie jak pisiory, dopóki byli w opozycji wspierali każdy protest, kwiczeli że PO zadłuża kraj. Dostali się do władzy i wsparcie protestów zgasło jak zdmuchnięta świeczka a zadłużają wielokrotnie gorzej.
  • Odpowiedz
  • 26
@Entelechia połowa nie... Ale wiele osób trafiło na kwarantanne w zamknietym obozie. W Chinach cały czas funkcjonują.

Nie wyśmiewaj faktów bo ci to nie wychodzi.
  • Odpowiedz
Nie lewica, skrajna lewica. Podobnie zreszta skrajna prawica. Hasla rozne, metody te same.


@olo1917: jakoś nie widziałem żeby skrajna prawica chciała odbierać prawa obywatelskie nieszczepionym

a to widziałem jak skrajna lewica i umiarkowana lewica i tylko odrobinę lewica bardzo tego pragnęła :)
  • Odpowiedz
@Adam_Prosty: Nie żebym był lewakiem, ale skrajna prawica za to ma katozjebów u siebie i skazują na śmierć kobietę w ciąży gdy ciąża jest zagrożeniem życia, albo płód ma wadę genetyczną i umrze w męczarniach.
Każda skrajność jest zła.
  • Odpowiedz
  • 3
@Adam_Prosty

@olo1917: jakoś nie widziałem żeby skrajna prawica chciała odbierać prawa obywatelskie nieszczepionym


No pewnie że nie, bo to są antyszczepionkowcy.
Ale już dla LGBT to z chęcią zabraliby wszystko, łącznie z życiem. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz