Wpis z mikrobloga

@Grooveer: Chcesz źródło? Najlepsze?

Idź do szpitala i przelicz zaszczepionych i niezaszczepionych.

Jestem w stanie iść o zakład, że jeżeli pójdziesz na jakikolwiek oddział covidowy-płucny czy gdziekolwiek chcesz szukać umierających na covida, to znajdziesz tam znaczącą większość zaszczepionych, i może kilku niezaszczepionych.

Tak mi się przewijasz często i ciągle pytasz o źródła o źródła, jak taki typowy gość który już nie wie co powiedzieć, więc może wystosuj pisma do szpitali w
@Grooveer: blah blah blah, radze ci przemyśleć to co przeczytałeś.

Tak bo to oczywiste, że jak zaszczepisz 100% społeczeństwa to zawsze zaszczepiony będzie w szpitalu.
Jak wyszczepisz 70% społeczeństwa to równierz normalne jest, że w szpitalu może być więcej szczepionych.

I tutaj przestałeś przetwarzać...

Jeżeli masz 100 osób, a następnie zaszczepisz 70 z nich
To masz wyszczepienie 70%, czyli jesteśmy mniej więcej w naszej sytuacji.

I teraz, pierwsza najważniejsza sprawa, jest
@Grooveer: wiedziałem, że odwrócisz kota ogonem jak ci wyjaśnie twój paradoks...

Pokazałem ci, jak udowodnić samemu sobie czy masz racje, przelicz procent ludzi na oddziałach, masz prawo napisać pismo do szpitali a oni ci odpowiedzą na takie pytanie. Ale wolisz powiedzieć ''sciana tekstu'' bo nie masz argumentu, takiego poważnego.

Jeżeli jesteś zwykłym człowiekiem, to możesz teraz udowodnić sobie a może i nam, kto wie.

Albo jesteś opłacony do pisania tych głupot,
@Orlenc ja słucham ekspertów wykształconych znanych z twarzy i imienia i nazwiska a nie anonimowych wykopków. Dr. Tomasz Rożek nagrał film na youtube o paradoksie wyszczepialności. Daleko Ci do niego.
@Grooveer: Srożek... mówie ci sprawdz sam na oddziałach covidowych, nie słuchaj nikogo ani mnie ani ziemby ani rożka, tylko zwyczajnie sam sprawdź. A jak ci doktor rożek powie na jutubie, że gówno jedzone złotą szpachelką smakuje jak malinowy sorbet, też będziesz wpierdzielał, czy wpierw powąchasz i przemyślisz?

Na oddziałach covidowych masz dowódy, ale po co ci one, masz jutubera przecież
@Grooveer: Tak udostępnia, ukrywając podział szczepiony nieszczepiony oraz podział wiekowy.

Już nie wspominając o tym, że rożek uciekł z wykopu po filmiku o covidzie, gdzie wytknięto mu mase manipulacji. Wziął kite i się zawinął, nawet nie wyjaśnił, nie przeprosił

A ty jesteś jednak jakimś trolem, podałem ci konkrety a ty dalej manipulujesz, i nawet nie myślisz o tym, żeby sprawdzić fakty. Witam na mojej czarnej liście, zapraszam zapraszam
@Orlenc tak już lecę do szpitali każdemu rabdomowi z ulicy udzielają szczegółowych danych jakich random sobie życzy. Ale wiem przynajmniej, że prawie każdy lekarz w szpitalu powie mi, że warto się zaszczepić przeciw Covid-19.