Ekspertom po prostu kończą się środki do życia wiec i pandemia by się zdała ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) szmaciarze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co w sytuacji gdy nie czuje się najlepiej i zrobiłem sobie test z apteki i wyszedł pozytywny? Umawiać się w poniedziałek z lekarzem rodzinnym żeby wystawił l4? Czy muszę to gdzieś zgłosić jeszcze? #covid19 #zdrowie #pracbaza

Nigdy wcześniej tego nie miałem. Ostatnio u lekarza rodzinnego byłem jakoś w 2017 roku. Nawet nie wiem czy kobita jeszcze przyjmuje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@America dodam tylko że ta koleżanka i Ci poszczepieni co na to chorują, raczej nie symulują. Im na prawdę coś jest. Z-----e płuca itp. po Covidzie to jest fakt. Tylko czemu nie znam nikogo, kto by się nie zaszczepił a ciężko to przeszedł i miał jakieś powikłania? Za to prawie wszyscy zaszczepieni opowiadali jak ciężko przeszli szczepienie. Jeżeli nawet po pierwszej dawce luz to po kolejnej, 2 dni z życia wyjęte.
  • Odpowiedz
@America: @tentakijeden: Już nawet było o tym: https://www.wykop.pl/link/6876405/coraz-wiecej-udarow-i-zawalow-u-mlodych-ludzi-lekarze-to-powiklania-po-covid19/
Większość tych z udarami i zawałami których jest 30% więcej to zaszczepieni.
Będę miał niezły ubaw jak to się potwierdzi.
To będzie oznaczało, że owce co poszły po szczepienie nie tylko zarażają się, nie ograniczają transmisji, przechodzą covid tak samo randomowo jak nieszczepieni, mogą mieć takie same powikłania i jeszcze mają dodatkowo większe ryzyko zawału i udaru. xD
Oczywiście już
  • Odpowiedz
Balsamiści z całego świata donosili już o dziwnych skrzepach w żyłach niedawno zmarłych, skrzepach, których, jak mówią, nigdy nie widzieli przed wprowadzeniem eksperymentalnych „szczepionek” na celebryte wirusa.


https://detektywprawdy.pl/2022/10/24/dyrektor-zakladu-pogrzebowego-mowi-ze-95-zwlok-otrzymalo-dzganki-w-ciagu-2-tygodni-od-smierci/

Ktoś coś wie o tych balsamistach?

#koronawirus #covid19 #detektywprawdy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś coś wie o tych balsamistach?


@wrzesien: to było twoim pytaniem!
..więc hui cie obchodzi „the” problem!
Z góry zakładasz i słusznie iż nikt nie zna żadnych balsamatorów/balsamistów (więc jakimi oni mogliby być autorytetami?!)
I tak mnie zaraz zablokujesz jak każdy inny troll i
  • Odpowiedz
Ty to chyba jakiś oplacony propagandysta.Wirus grypy mial przerwe hahaha to jest tak dobre jak te wszystkie fikolki ekspertow w czasie pandemii.Teraz to moj drogi wyjdą, ale wasze NOPy poeliksirach , a nie grypa z urlopu wrocila hahahhaha ludzie uszczypnijcie mnie to chyba sen xD
  • Odpowiedz
nie wylaz z piwnicy jak dotychczas to wszystko sie ulozy, no chyba ze po 5dawke to wtedy nie wstyd tylko odpowiedzialnosc za babcie :)
  • Odpowiedz