Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

sarakael
via iOS- 7
Ekspertom po prostu kończą się środki do życia wiec i pandemia by się zdała ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) szmaciarze

DoTheMonkey
via Android- 0
@Manah ONA WRÓCIŁA XD
Co w sytuacji gdy nie czuje się najlepiej i zrobiłem sobie test z apteki i wyszedł pozytywny? Umawiać się w poniedziałek z lekarzem rodzinnym żeby wystawił l4? Czy muszę to gdzieś zgłosić jeszcze? #covid19 #zdrowie #pracbaza
Nigdy wcześniej tego nie miałem. Ostatnio u lekarza rodzinnego byłem jakoś w 2017 roku. Nawet nie wiem czy kobita jeszcze przyjmuje
Nigdy wcześniej tego nie miałem. Ostatnio u lekarza rodzinnego byłem jakoś w 2017 roku. Nawet nie wiem czy kobita jeszcze przyjmuje
@maniok: umów się na telepoarade, dostaniesz L4 nie musisz nawet iść i nie musi to być twoja doktor prowadząca.
- 0
@krzysztof2033: dzięki
- 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@Grooveer: jeżeli miałem covid rok temu a teraz przyjmę preparat to nie mam co się martwić o jakiekolwiek powikłania po chorobie?
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Znany australijski dj TYDI opowiada o swojej chorobie której dostał po szczepieniu na covid.
Opowiada też m.in. o tym jak lekarze bali się wpisać jego objawy jako nop ze strachu przed utratą licencji.
#szczepienia #covid19 #australia #zdrowie #neurologia #ciekawostki może ktoś z tagu #muzykaelektroniczna go kojarzy?
Opowiada też m.in. o tym jak lekarze bali się wpisać jego objawy jako nop ze strachu przed utratą licencji.
#szczepienia #covid19 #australia #zdrowie #neurologia #ciekawostki może ktoś z tagu #muzykaelektroniczna go kojarzy?

@hansschrodinger: xD
- 5
@RaV_Oyabun: zabawne dopóki nie dotyczy ciebie
- 206
- 165
@klatra_: xD
źródło: comment_1667030533NY9ntQrb8X47B17goCTVoa.jpg
Pobierz- 298
@klatra_: xD
źródło: comment_1667032832tEwPFPkBlgk6DJ6OLhh4pg.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@America dodam tylko że ta koleżanka i Ci poszczepieni co na to chorują, raczej nie symulują. Im na prawdę coś jest. Z-----e płuca itp. po Covidzie to jest fakt. Tylko czemu nie znam nikogo, kto by się nie zaszczepił a ciężko to przeszedł i miał jakieś powikłania? Za to prawie wszyscy zaszczepieni opowiadali jak ciężko przeszli szczepienie. Jeżeli nawet po pierwszej dawce luz to po kolejnej, 2 dni z życia wyjęte.
@America: @tentakijeden: Już nawet było o tym: https://www.wykop.pl/link/6876405/coraz-wiecej-udarow-i-zawalow-u-mlodych-ludzi-lekarze-to-powiklania-po-covid19/
Większość tych z udarami i zawałami których jest 30% więcej to zaszczepieni.
Będę miał niezły ubaw jak to się potwierdzi.
To będzie oznaczało, że owce co poszły po szczepienie nie tylko zarażają się, nie ograniczają transmisji, przechodzą covid tak samo randomowo jak nieszczepieni, mogą mieć takie same powikłania i jeszcze mają dodatkowo większe ryzyko zawału i udaru. xD
Oczywiście już
Większość tych z udarami i zawałami których jest 30% więcej to zaszczepieni.
Będę miał niezły ubaw jak to się potwierdzi.
To będzie oznaczało, że owce co poszły po szczepienie nie tylko zarażają się, nie ograniczają transmisji, przechodzą covid tak samo randomowo jak nieszczepieni, mogą mieć takie same powikłania i jeszcze mają dodatkowo większe ryzyko zawału i udaru. xD
Oczywiście już
konto usunięte via Android
- 0
- 2
@Krupier: Najpierw spróbuj oddać nie mając maski na gębie
@Copperhead: Pan Dociekliwy opisał taką sytuację wczoraj. W punkcie krwiodawstwa pielęgniarki w maską pod brodą, a jego bez maski nie wpuściły.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@fan_comy: Udało mi się zasnąć i zapowiedz temu uff człowiek nie docenia jak jest zdrowy.
@Kodzirasek ja zawsze się boje, że się udławie rzygami
Były wicepremier Australii, naukowiec-lekarz ze Stanford oraz pani naukowiec m.in. z Yale o "szczepionkach"
Padają takie stwierdzenia że zarząd Pfizera trafi za nie do więzienia i zapłacą górę odszkodowań
#koronawirus #covid19
Padają takie stwierdzenia że zarząd Pfizera trafi za nie do więzienia i zapłacą górę odszkodowań
#koronawirus #covid19

@poradnikspeleologiczny a to nie w Australii pałowali ludzi za brak szczepień czy coś?
- 0
@samur80: tak ale to nie on pałował
538
Chiny. Koszmar wrócił do Wuhan. Zablokowano miasto, 800 tys. osób na kwarantann

Państwo Środka prowadzi bezwzględną walkę z nowymi zakażeniami, stosując politykę zero COVID. Mieszkańcy miasta, od którego rozpoczęła się pandemia w 2019 roku, znów nie mogą wychodzić z domu. Chiny nałożyły na 800 tys. ludzi kwarantannę, a...
z- 178
- #
- #
- #
- #
- #
- #
8
Dyktatura KE do spraw pandemii? Niemieckie interesy z Chinami, jak z Rosją!

Kliknij by zobaczyć więcej
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 116
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 27
@Roger_Casement: Tu w formie filmu:

- 41
@Roger_Casement: a po pewnym wyroku w stanach zaczęli masowe kasować wpisy na twitterze, w tym pewien reumatolog przekwalifikowany na wirusologa
50
Dostajemy za dużo szczepionek na COVID. "Prowadzimy negocjacje"

Prowadzone są negocjacje z kilkoma krajami, bo alternatywą jest ich utylizacja – mówi wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Przyznaje, że do Polski trafia po prostu zbyt dużo preparatów na COVID-19.
z- 21
- #
- #
- #
- #
- 1
Balsamiści z całego świata donosili już o dziwnych skrzepach w żyłach niedawno zmarłych, skrzepach, których, jak mówią, nigdy nie widzieli przed wprowadzeniem eksperymentalnych „szczepionek” na celebryte wirusa.
https://detektywprawdy.pl/2022/10/24/dyrektor-zakladu-pogrzebowego-mowi-ze-95-zwlok-otrzymalo-dzganki-w-ciagu-2-tygodni-od-smierci/
Ktoś coś wie o tych balsamistach?
#koronawirus #covid19 #detektywprawdy
- 2
Ktoś coś wie o tych balsamistach?
@wrzesien: to było twoim pytaniem!
..więc hui cie obchodzi „the” problem!
Z góry zakładasz i słusznie iż nikt nie zna żadnych balsamatorów/balsamistów (więc jakimi oni mogliby być autorytetami?!)
I tak mnie zaraz zablokujesz jak każdy inny troll i
konto usunięte via Android
- 0
Ty to chyba jakiś oplacony propagandysta.Wirus grypy mial przerwe hahaha to jest tak dobre jak te wszystkie fikolki ekspertow w czasie pandemii.Teraz to moj drogi wyjdą, ale wasze NOPy poeliksirach , a nie grypa z urlopu wrocila hahahhaha ludzie uszczypnijcie mnie to chyba sen xD
@Grooveer to sie teraz popisales O.o takiego ogara udajesz , a nie wiesz , ze NOPy moga sie pojawic nawet po kilkunastu latach?
Najgorsze, że teraz jak będzie ta najbardziej zaczadzona zima, to nawet jak wyjdziesz z maską na dwór, to szury będą się głupio gapić, że wirusa się ludzie boją dalej xD
#covid19 #smog #przemyslenia #wirus
#covid19 #smog #przemyslenia #wirus
nie wylaz z piwnicy jak dotychczas to wszystko sie ulozy, no chyba ze po 5dawke to wtedy nie wstyd tylko odpowiedzialnosc za babcie :)
@SmugglerFan: no i w wilgotnym powietrzu się to wszystko łatwiej utrzymuje



















