@Grooveer: Jak oceniasz to że zainteresowanie czwartą dawką dwudawkowej szczepionki jest prawie zerowe? Przepototężne szury to spowodowały czy może wystarczyło zakończyć panikę w TV i ludzie mają wielkiego covida w dupie tak jak grypę? Moze jak te szczepionki zaczną działać to chętnych będzie więcej.
I obiecywałeś że już nie będziesz dawał tutaj znalezisk bo zakopujemy. Ale to dzisiejsze też zaraz będzie zakopane. xD
  • Odpowiedz
@Pitu33: różnica między szurską teorią spiskową, a obiektywnymi faktami, o których "przecież od początku było wiadomo" wynosi jakieś 3 miesiące. Przeżyjmy to jeszcze raz: przewińcie tak mniej-więcej do początku zeszłego roku i poczytajcie jak traktowano wszystkich, którzy kwestionowali zdolność szczepionki do przerwania transmisji wirusa. O 30k zgonach na omicron dziennie już nawet nie chce mi się wspominać.
  • Odpowiedz
@Alky: początek pandemii
normalni ludzie - no zobaczymy jak to się rozwinie
szury -O---------------E APOKALIPSA ZGINIEMY DZIE TE SZCZEPIONKI W CHINACH UMARŁ JUŻ 3 CZŁOWIEK LUDZIE NOŚTA MASKI WYKUPUJEMY ZAPASY NA DWA LATA DAWAĆ DEZYNSEKCJĘ OD WUJKA STASZKA W POSTACI BIMBRU 97%
rok później
normalni - noszę maskę bo i tak obniża znacznie możliwość zachorowania na wirusy, poczekam na drugą dawkę, pierwszą już mam
szury - J---Ć MASKI TEN WIRUS
  • Odpowiedz
@Bulletproof-50: Laryngolog wyjaśnia niedobór cynku nie mówiąc tego wprost. Wiedzą tajemna że covid po prostu bardziej wysyca organizm z pierwiastków i witamin i tyle. Czy inne wirusy mogą robić tak samo? Oczywiście i tylko idiota covidianina może myśleć że tak nie jest bo dla niego istnieje na świecie tylko 1 wirus.
Juz w 2020 lekarze z hipszanii udowodnili na podstawie badań swoich pacjentow, zależność poziomu cynku od przebiegu choroby i
  • Odpowiedz
@wojna: Tak jak jeat cykl stonogi. Tak można śmiało wstawic cykl covidowych teorii spiskowych.
1. Zaprzeczanie im
2. Milczenie
3. Nieprzyznawanie racji że były prawdziwe oraz Mówienie że nikt nie zaprzeczał i nic nie twierdził i na żaden temat nie wygładzał twierdzeń oraz nikogo nie przekonywał.
  • Odpowiedz
Ehh co za syf,nagly bol gardla i dziwne klucia w stawach,bol ledzwi jakbym nabawil sie kontuzji po treningu.Rowno rok temu te same objawy,nigdy wczesniej nie przechodzilem choroby w taki sposob i tym razem zrobilem test,wyszedl pozytywny.Nawet przy gwaltownym ruchu uklucia w nerce,gdzie mam kamienie.Nie moge spac i leze z temp 38.5 (nigdy nie zbijam dopoki nie rosnie wyzej) wiec pierwszy raz na #nocnazmiana siedze.Czy to covid czy zwykla grypa to
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pacjent_420: Jego główna teza z filmiku jest mniej więcej taka: FED podnosi stopy żeby emerging markets weszły w wysoką inflację, bo to podnosi presję na Chiny które dużo tam poinwestowały -> czyli w jeszcze większym skrócie -> fed walczy z chinami a nie z inflacją. Plus do tego komentarze że to jest be bo Chiny ciężko pracowały na swoją pozycje :D

No już ten tl;dr mniej więcej pokazuje jakimi fikołkami musiał
  • Odpowiedz
@Pacjent_420: No to właśnie zachęcam do zmiany podejścia - zamiast spędzać godzin na oglądaniu wątpliwej jakości autorytetów, zacznij czytać książki i uznaną prasę. A potem wchodzić w polemikę.

Zwróć uwagę na to, czy 20 lat temu więcej ludzi było stać na nowy samochód, czy może dziś? O ile wzrosła sprzedaż nowych samochodów przez ostatnie 30 lat na świecie a o ile wzrosła liczba ludności.

To jest właśnie to co prezentuje
  • Odpowiedz
a masz jakieś dane ile w tym jest zaszczepionych, a ilu nieszczepionych?


@Orlenc: takie dane były do kwietnia tylko
W zarażeniach zaczęło się od pewnej redukcji, a skończyło się na zwiększeniu zarażania się.
W zgonach różnica była znacząca, szczególnie jak się wzięło poprawkę na różnicę wieku, ale również topniała.
Na omicron poprzednie wersje szczepionki mogą być kilkukrotnie mniej efektywne, więc dane musiałyby to rozróżniać.
  • Odpowiedz
Szurki covidowe z prosiakiem na czele wyzywały wszystkich od zabójców, bom nie szczepiony XDDDDDD, wychodzi jakiś szefo Hajzera i z uśmiechem na ustach mówi ze nigdy tego nie badali XDDDDDDDD, a tera halo moderacja ? banować bo fakenewsy, a czego wy oczekujecie ze wam w TVP czy moze TVN o tym powiedza ? XDDDDDDDDD, zapraszam na 5 dawkę bo zaraz 4 skończy swój okres działania XDDDD
#koronawirus #szczepienia
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mial ktos z was problem z wypadaniem wlosow po przejsciu covida? Jakos pol roku po przechorowaniu po kazdym myciu glowy wanna jest pelna wlosow. Wlosy staly sie mniej gestsze i troche powiekszyly sie zakola. Idzie to jakos naprawic czy jestem skazany na lysienie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#covid #covid19 #wlosy #dermatologia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach