Ludzie ktorzy przeszli koronawirusa bez szczepienia sa duzo bardziej narazeni na choroby ukladu krazenia. Nie dzieki, wole sie zaszczepic.


@BayzedMan: Czekam na te powikłania, nieszczepiony, covid zaliczony w sierpniu 2022, całe dwa lata życia bez żadnego przestrzegania obostrzeń więc może i wcześniej miałem ale o tym nie wiem bo przeziębień trochę było.
Miałem umrzeć i miało być drugie Bergamo i się nie doczekałem. Więc może z powikłaniami się uda. HALO gdzie
  • Odpowiedz
Amsterdam, Holandia.
Wczorajsze umawianie terminu na wizytę u laryngologa w jednym z dużych szpitali.
Zwykła wizyta, bez udziwnień.
Pierwszy wolny termin: 14 grudnia 2022.!!

A
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#covid19 #psychologia #ciekawostki
Od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie i u ludzi z mojego otoczenia dziwną tendencję, od czasów Covida lawinowo przybyło przypadków chorób psychicznych, które są moim zadaniem mocno zwiazane z Covid.
Jeśli chodzi o mnie nigdy nie miałem problemów z psychiką, ale wszystko się zmieniło od pierwszej fali covid. Po przebyciu choroby zauważyłem u siebie nigdy wcześniej nie występujące u mnie symptomy, otępienie, problem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No właśnie, a jak się zakończyły wielkie, narodowe badania nad skutecznością amantadyny?
Wszyscy umarli?
Ktoś coś wie? Chyba mi umknęło, a chętnie poczytam.
Pytanie do 18+, także ty @Grooveer się nie łapiesz.

#koronawirus #covid19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EntryMode:

1. Szury, w czasie akcji szczepień: umrzecie parę tygodni po szczepieniu
2. Szury, parę miesięcy po zaszczepieniu większości: umrzecie rok po szczepieniu
3. Szury, rok po pierwszej serii szczepień: umrzecie dwa lata po szczepieniu
4. Szury, kiedy zbliżają się dwa lata od akcji szczepień: umrzecie 5 lat
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wycz: no popatrz, szczepiłem się na krztusiec, gruźlicę, polio i tężca i nic z tego nie dostałem. Ale jak zaszczepisz się na kowid 5x to i tak go dostaniesz. Ale to bardzo skuteczna szczepionka, nie to co na polio albo gruźlicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wyobraźcie sobie jak byśmy się zachowywali, gdyby jakiś wirus miał przyjść zza granicy. Nie mówię o niewiadomo czym, ale coś na zasadzie zapalenia płuc, które nie każdego trafi, ale jest wysoko zaraźliwe i zaczyna się masowa panika.

Jak myślicie, jak byśmy się zachowywali? Wyobrażam sobie, jak chodzimy w maseczkach albo na potęgę wykupujemy płyny do dezynfekcji rąk… albo w ogóle zawieszamy wszystkie aktywności i ograniczamy kontakty międzyludzkie na poczet siedzenia w domu!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak myślicie, jak byśmy się zachowywali?


@tojapaweu: Po tym co o----------i w "pandemii", to nikt by w to teraz nie uwierzył. Niestety takie są skutki jak sobie ktos robi globalne jaja i zarabia wmawiajac ludziom śmiertelną chorobę.
Gdy naprawde przyjdzie taki prawdziwy śmiertelny wirus to zanim ktokolwiek uwierzy ze TYM RAZEM po 2 latach kłamstw, mówią prawdę, to już będzie za późno.
  • Odpowiedz