Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 12
Melduję, że @x3noN jest bardzo prawilnym mireczkiem! Dostarczył nagrodę w organizowanym przez niego # rozdajo i jest zajebiście.
Gorąco polecam tego użytkownika, zostawiam pozytywik i liczę na rewanżyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://allegro.pl/uzytkownik/sklepslowackipl
#chwalisie #slowacja #kofola #slodycze #wygranko
Gorąco polecam tego użytkownika, zostawiam pozytywik i liczę na rewanżyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://allegro.pl/uzytkownik/sklepslowackipl
#chwalisie #slowacja #kofola #slodycze #wygranko
źródło: comment_1628106820ppJLxGW1Xoxx6wqgZO4SAK.jpg
PobierzWreszcie doszedl nowy plecak fotograficzny #lowepro jaram sie jak mają dziecko, i nie mogę doczekać pierwszej wyprawy (◔‿◔)
#fotografia #chwalisie #podroze
#fotografia #chwalisie #podroze
źródło: comment_1624988212t5QCb2MDp2xbZQ7iGRagFj.jpg
Pobierz@nexpo: o, to ja chciałam brać 350. Może się na ten większy kiedyś porwę, a na razie będę kombinować z tym, co mam
- 1
@starsi_panowie: wcześniej miałem Hama katoomba 150 bodajże, dawał radę, choć nauczyłem się statyw nosić w ręce:p co nie zmienia faktu, że był bardzo fajny, tylko dużo mniejszy:)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Miałem wybór, albo mieszkanie w bloku z wielkiej płyty plus generalny remont, albo mieszkanie od dewelopera, wybrałem wielką płytęi nie żałuję, pełno zieleni, cisza, sąsiadów ani nie widać ani nie słychać, dałem z remontem tyle co u dewelopera a taki widok mam za oknem (。◕‿‿◕。)
#chwalisie #deweloperka #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
#chwalisie #deweloperka #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
źródło: comment_16203911734PLkNKEThbPvZNiYS7UKOa.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Wczoraj pierwszy raz w życiu latałem dronem i o boże jakie to jest zajebiste. DJI Mavic mini 2.
Teraz moje życie bez drona już nigdy nie będzie kompletne
#drony #chwalisie #fotografia
Teraz moje życie bez drona już nigdy nie będzie kompletne
#drony #chwalisie #fotografia
źródło: comment_1614844648SE8upwhx3O2XvmusWPI9L0.jpg
Pobierz@MackaCthulhu: Jak się do niego zmiesciles
- 5
@MackaCthulhu: pozdro kumplu, ja pierwszy raz latałem w weekend :D Również mini2 - czekamy na ładną pogodę i w drogę :D
- 27
- 1
@pug_in_stug: coś takiego, ale najpierw papiery ścierne na mokro od 200 do 2000
źródło: comment_16117408606wUDyciAC61B7VoV1j6NSe.jpg
Pobierz- 1
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Jerzy_Kudelski: o ja se właśnie jadę.
Taka prawda
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 4
Podchodzę do zdrapek bardzo sceptycznie i zwyczajnie nie gram, natomiast na jakieś 5 zdrapek które znalazłem na chodniku 3 były wygrane.
Z godzinę przed wigilijna kolacją wyskoczyłem do żabki po ostatnie zakupu, mijam okoliczny skwer po czym zauważał kątem oka zdrapkę. Minąłem ja po czy zatrzymałem się i przypomniały mi się wcześniejsze zdrapki, które okazały się wygrane. Wróciłem do niej, biorę do ręki i widzę 3 takie same znaki kontrolne, już wiedziałem
Z godzinę przed wigilijna kolacją wyskoczyłem do żabki po ostatnie zakupu, mijam okoliczny skwer po czym zauważał kątem oka zdrapkę. Minąłem ja po czy zatrzymałem się i przypomniały mi się wcześniejsze zdrapki, które okazały się wygrane. Wróciłem do niej, biorę do ręki i widzę 3 takie same znaki kontrolne, już wiedziałem
źródło: comment_1609017383oe0Ya8f2nYbT9gf7NT4gJV.jpg
Pobierz- 0
@Pociongowy: tylko malo miejsca na wpisy:p
@nexpo: a francuzi za gdansk krwi przelewac nie chcieli
Dzisiaj adoptowałam czworonoga z bardzo zadbanego schroniska. Poznajcie Ringo :) Widać, że ludzie tam pracujący mają bardzo dobre podejście do zwierząt i to się im chwali.
Niestety czworonogów coraz więcej przybywa, natomiast nie mają wystarczających funduszy na powiększenie ilości boksów, stąd podsyłam Was do zbiórki.
Każdy grosik jest cenny :) -- > Zbiórka
#chwalisie #adopcja #zwierzaczki #pies #pieseczkizprzypadku #schroniskodlazwierzat #
Niestety czworonogów coraz więcej przybywa, natomiast nie mają wystarczających funduszy na powiększenie ilości boksów, stąd podsyłam Was do zbiórki.
Każdy grosik jest cenny :) -- > Zbiórka
#chwalisie #adopcja #zwierzaczki #pies #pieseczkizprzypadku #schroniskodlazwierzat #
źródło: comment_1598301922xP3SwEr1rj2usCqJybsbyi.jpg
Pobierz@Kwasna_Ostryga co mu jest ze nosi kołnierz?
- 1
@ultek85: Wiesz co, najlepiej do nich po prostu pojedź, tam są bardzo fajni pomocni wolontariusze, którzy zrobią z Tobą mały wywiad na temat potrzeb, jakiego psa chcesz itd. Dopiero jak zdecydujesz się na jakiegoś to wówczas wypełniasz ankietę :) Najlepiej pojechać, poważnie mówię, to nie jest zobowiązujące, możesz poznać psiaki, zobaczyć czy to w ogole jest „twoja bajka”
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@malarielka Małgorzata ;-)
- 0
@Toratora na polke z pewnością będę wychowywał, na patriotkę, nie nacjonalistę, świadomą swojej wartości, godności, tolerancyjną i wolną.
Niegdysiejsze, wielowiekowe szlachectwo zobowiązuje. ;-)
Niegdysiejsze, wielowiekowe szlachectwo zobowiązuje. ;-)


























#pdk #morsowanie #humor #chwalisie
@error666: w-------ś się w kałużę?