nie uważacie, że kominex vel jasonhunt, utrzymujący, że z tylko bloga da się żyć, nie dość, że obniżył standard tekstów, to jeszcze wrzuca dosyć mało tych notek...? :/ gdzie tu sens, jeśli faktycznie tylko z tego się utrzymuje? czy wówczas jedna dziennie to nie standard?
no i oczywiście polecajcie blogi, przynajmniej dwa, jeśli także polecacie swój ( ͡ ͜ʖ ͡)
#blog
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, pomocy! Czasami bloguje i teraz wprowadzam nową "serię" wpisów z różnymi artykułami (jest parę luźnych, ale większość jest bardziej profesjonalna), śmiesznymi obrazkami, komiskami i innymi. Tylko nie mam pomysłu na fajną nazwę, ktoś coś? Będę wdzięczny ()
#pomocy #kichiochpyta #kreatywnosc #copywriter #blog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@policjaa: jezu, pamietam czasy, jak komin robil porzadne notki i w sieci bylo tylko jedno jego zdjecie, ktore nawet nie bylo pewne, ze jest jego, a on sam je usuwal, gdy ktos je wrzucal w komentarzach xd a teraz juz tam nie zagladam
  • Odpowiedz