#anonimowemirkowyznania
Czołem Ekipo. Tu niebieski level 35-40. Czy z pierwszymi randkami to zawsze tak jest, że musi się coś wydarzyć, coś zaiskrzyć, żeby coś z tego było? Niby się umawiam z #tinder #badoo, średnio z raz na 1-2 tygodnie i nic z tego dalej nie wychodzi. Gadka o zainteresowaniach, świecie. Nawet się klei, przeważnie bardzo, nie ma niezręcznej ciszy. Ale potem nic. Jak mi się
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: poznałem swoją dziewczynę na tinderze i postępowałem według konkretnego planu. W skrócie wygląda to tak:

1. Nie pisz za dużo w pw na tinderze. Najlepiej w jakiś zabawny sposób skomentuj coś z opisu lub zdjęcie, chwilę pogadajcie o pierdołach i dość szybko (mniej więcej w 3-5 wysłanej przez Ciebie wiadomości) zaproponuj kawę/herbatę.
2. Laska pojawi się na spotkaniu, które powinno trwać max 1,5h, aby zainteresowana kobieta była Tobą zaciekawiona chciała
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz: czyli facet ma wokół Ciebie skakać i swoim zachowaniem wręcz błagać o randkę z Tobą. A jak już to zrobi to po jakimś czasie i tak go wywalisz do kosza bo kobiety się takimi gośćmi na dłuższą metę nudzą. Ale spoko, randkuj sobie i postępuj z facetami tak, jak chcesz- to nie jest moje życie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Poznajcie nowego #incel - #zodiakcel

Większego raczyska dzisiaj nie przeczytacie

Nie liczy się wygląd, charakter, kasa, status. Liczy się tylko dopasowanie znaku zodiaku, a do Julek ze znaku RAK nie pasuje żaden inny znak ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#redpill #blackpill #tinder #badoo
P.....c - Poznajcie nowego #incel - #zodiakcel 

Większego raczyska dzisiaj nie prz...

źródło: comment_16666031416i0rJZktQTeV8GRs0hACGU.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kreek: Kolejny dowód, że dla kobiet nie liczy się charakter, czy "serce", ale wyłącznie prymitywne cechy świadczące o dobrych genach, pozycji i majątku.
  • Odpowiedz
@przepan:

Klikamy swoje imię, które znajduje się w lewym górnym rogu.
Klikamy ikonę koła zębatego znajdującą się w prawym górnym rogu. Następnie wyświetlą nam się "Ustawienia"
Po wejściu w "Ustawienia" klikamy w napis "Usuń konto" znajdujący się na samym dole.
  • Odpowiedz
Dziś na reddicie przypadkiem trafiłem na post, w którym ludzie dzielili się swoimi sposobami na poznawanie nowych ludzi. Pojawiła się tam kilkukrotnie wzmianka o portalach randkowych. Sens był mniej więcej taki, że niektóre randki nie kończą się ani zauroczeniem, ani też totalnym niewypałem i w takim przypadku można kontynuować znajomość na stopie koleżeńskiej.

Bardzo mnie to zaciekawiło, ale jako że nie używałem nigdy portali randkowych, zwracam się do was z pytaniem, czy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Pralko-suszarka: Głupi jesteś. Niewiele brakło, abyś stracił odznakę Czarodzieja. Miałeś więcej szczęścia niż rozumu, chwilą i byś wszytko s--------l. Mogłeś tyle przegrać....

Witamy w klubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FajnyQmpelPL: Myślę, że najprędzej poznasz ludzi wchodząc na grupę związaną z jakimś zainteresowaniem. Przykładowo wchodzisz i piszesz: "Szukam ekipy ma gokarty - grupowo taniej." i już jest jakiś podkład. Poza tym, bardzo dużo znajomości miałem w grach. Wówczas bylem tylko łebkiem, wiec wiadomo że się z tymi ludźmi nie spotykałem, ale na dzień dzisiejszy jakbym dalej grał to chętnie bym poznał osobiście ludzi z "klanu". Ogólnie ciężki temat, wiem bo
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137: gościu, 50% sukcesu to twarz, 50% sukcesu to morda

gość 190 z ryjem 4/10 nigdy nie zrozumie karła 170cm i ryjem 4/10, to jest półka wyżej - pół-człowiek-pół-przegryw

I zmień ten obrzydliwy avatar ile razy mam ci pisać
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc ten cały post to najprawdziwsza prawda. Cała wiedza na temat redpilla, blackpilla, pua, relacji damsko-męskich, własnych obserwacji z całego życia i różnych związków prowadzi do tego wniosku. Nie istnieje coś takiego jak rozwój osobowości, który zwiększa Twoje szanse na ,,poderwanie" dziewczyny, ponieważ podryw nie istnieje i to są czysto geny. Możesz zwiększyć swój social skill ale on tak jak i siłka (gymcelizm) jest jedynie malutkim elementem składowym Twoich szans matrymonialnych
  • Odpowiedz
@NadmiarNiedoboru ma to swoje biologiczne i ewolucyjne wytłumaczenie. Kobiety szukają takich samców alfa bo agresja równa się siła, siła równa się zdrowie. To gwarantuje przetrwanie i obronę potomstwa. Świat ruszył do przodu, niestety sporo część kobiet nadal została w jaskini i szuka takich malpoludów. Widać to na przykład w teledysku "Disney", autorstwa Kizo, gdzie piękna blond niewiasta ugania się za australopitekiem xD
  • Odpowiedz
@Nemayu: Ludzie to zwierzęta. Dobór naturalny, życie i ewolucja nie mają żadnego "wyższego" celu poza replikacją białka zwanego DNA. Świadomość nawet u ludzi inteligentnych i uduchowionych jest też ograniczona. Tak po prostu jest i tyle. Nie ma co idealizować ludzi i łudzić się, że mogą być czymś lepszym.
  • Odpowiedz