Wpis z mikrobloga

No i trzydziestka stuknęła.
Moim celem przed trzydziestką było zaruchanie w końcu, także ten rok był wyjątkowym tryhardem na babsztyle.

Przez cały rok miałem tylko trzy spotkania z trzema różnymi dziewczynami z badoo z prawie 200 do których napisałem xD I co najlepsze, matchy miałem może z dwa. Z jedną byłem ustawiony na segzy, to zrezygnowała mimo że spotkania przebiegło spoko.
Druga jakaś jebnięta. Mimo że samo spotkanie było świetne, po spotkaniu też trzymaliśmy kontakt, pierwszy raz woziłem babę samochodem, były plany związane z hotelem, to odwlekała kolejne spotkania, odwlekała i w końcu przestałą odpisywać xD
Trzecia próbowała mnie na hajs zrobić. Ciągle tylko narzekałą jak ją były skrzywdził i komornik siedzi oraz prosiła o pieniądze xD Taka @rozowyslonikx tylko podniesiona do kwadratu, bo nie chciała tylko darmowego żarcia ale żeby pomóc jej długi spłacić których miała na kilka tysięcy XD

Z żadną nie spotkałem się ponownie i żadnej nie zaliczyłem.
Skończyłem ostatecznie z laską z datezona za hajs....pięć stów straciłem a jej nie wydymałem bo mi ze stresu nie stanął ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Także trzydziestka stuknęła, cel nie został osiągnięty, do widzenia. Nic na tym świecie nie zależy od ciebie, nie warto było się wychylać z piwnicy ZNOWU. Czasami mam wrażenie, że jestem głupszy od #przegryw siedzących w piwnicy, nie robiący NIC żeby wyjść z przegrywu, bo oni przynajmniej wiedzą, że nic im to nie da, a ja jak frajer jakieś nadzieje sobie robię.
#blackpill ciągle działa i nic nie zapowiada się, żeby miało się to zmienić.

Rzucam pracę w diabły i zamykam się w piwnicy na pełny etat

Linki do wszystkich wpisów z podsumowaniem jakby komuś się chciało czytać ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.wykop.pl/wpis/67189847/po-raz-kolejny-publikuje-wpis-ktory-zostal-usuniet/
https://www.wykop.pl/wpis/67982789/druga-czesc-wpisu-czyli-opis-spotkania-z-cichodajk/

#tinder #badoo #rozowepaski #seks
  • 45
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Pralko-suszarka: Głupi jesteś. Niewiele brakło, abyś stracił odznakę Czarodzieja. Miałeś więcej szczęścia niż rozumu, chwilą i byś wszytko #!$%@?. Mogłeś tyle przegrać....

Witamy w klubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka mnie by tylko wkurzało, że mi nie stanął i mnie to jakoś teraz ogranicza. Że zostanie mi złe wspomnienie i będę się tym dręczyć. Wielu facetom nie staje przez stres, natura. Poszukałabym lepszej pro, która da większe poczucie komfortu, z którą będzie jakaś chemia.
  • Odpowiedz
Poszukałabym lepszej pro, która da większe poczucie komfortu, z którą będzie jakaś chemia.


@WielkiNos: Pewnie, wyczaruje sobie taką. W tym kraju. Z takimi p0lkami ( _)

mnie by tylko wkurzało, że mi nie stanął i mnie to jakoś teraz ogranicza


@WielkiNos: No mnie wkurzyło, bo 500zł poszło
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka masz forum garsoniery. Szwagry czy jak im tam sobie polecają różne panie. Z resztą Mirki też ci mogą kogoś polecić. Gadałam kiedyś z jednym, który chodził regularnie i opowiadał, że w jego obecności pani odmawiała innym klientom jak dzwonili. Zaproponowała mu obiad, porozmawiali. Brzmiało profesjonalnie.
  • Odpowiedz
masz forum garsoniery.


@WielkiNos: Od kilku lat tam jestem. Zbiorowisko nekrofili jedbanych, bo jedyne pozytywne recenzje jakie są w okolicach na które patrze to milfy. Żadnych młodych i szczupłych lasek.

Z resztą Mirki też ci mogą kogoś polecić.


@WielkiNos: Jakoś nikt nigdy nie pomógł xD

Gadałam kiedyś z jednym, który chodził regularnie i opowiadał, że w jego obecności pani odmawiała innym klientom jak dzwonili. Zaproponowała mu obiad, porozmawiali. Brzmiało profesjonalnie.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka masz forum garsoniery. Szwagry czy jak im tam sobie polecają różne panie. Z resztą Mirki też ci mogą kogoś polecić. Gadałam kiedyś z jednym, który chodził regularnie i opowiadał, że w jego obecności pani odmawiała innym klientom jak dzwonili. Zaproponowała mu obiad, porozmawiali. Brzmiało profesjonalnie.


To brzmi jakby dziwka się w nim zabujała i próbowała wejść z nim w interakcje pozazawodowa w tym przypodobac sie ostentyjnie odmawiajac innym. To brzmi mocno
  • Odpowiedz
To brzmi jakby dziwka się w nim zabujała i próbowała wejść z nim w interakcje pozazawodowa w tym przypodobac sie ostentyjnie odmawiajac innym. To brzmi mocno nieprofesjonalnie. ¯\(ツ)/¯


@Niemamwiedzy a dla mnie daje facetowi w ten sposób poczucie, że jest wyjątkowy. Z resztą to nie jeden opisywał podobne historie, bo gdyby tylko on to też bym tak mogła pomyśleć.

@Pralko-suszarka a co jest złego w milfach? Niektóre przegrywy piszą, że przy takich
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka no to idź do divy jakiejś i jakkolwiek zle to zabrzmi takiej bardziej przeruchanej.

Młoda dupa to pewnie nie ma doświadczeniami z takimi jak Ty, skoro zazwyczaj wystarczy że będzie leżała i pachniała a młodym ciałem załatwi sprawę.
Raczej potrzebna Ci bardziej doświadczona która niejednego prawiczka takiego jak Ty już wyruchała.
  • Odpowiedz