Wpis z mikrobloga

@FajnyQmpelPL: Absolutnie nie jest to dobre miejsce aby poznać znajomych. Kobiety albo w ogóle nie będą dawały lajków, albo będą ghostować jak okaże się, że ty tak na serio znajomych szukasz. Przerabiałem ten temat. Żeby było śmieszniej, spotkałem sięwtedy z najbardziej strakcyjną dziewczyną w mojej karierze. Se wymyśliłem #!$%@? szukanie przyjaźni... xd Jeśli zaś chodzi o facetów, to po 15 minutach okazują się gejami, którzy albo chcą ci coś wsadzić, albo
@FajnyQmpelPL: Myślę, że najprędzej poznasz ludzi wchodząc na grupę związaną z jakimś zainteresowaniem. Przykładowo wchodzisz i piszesz: "Szukam ekipy ma gokarty - grupowo taniej." i już jest jakiś podkład. Poza tym, bardzo dużo znajomości miałem w grach. Wówczas bylem tylko łebkiem, wiec wiadomo że się z tymi ludźmi nie spotykałem, ale na dzień dzisiejszy jakbym dalej grał to chętnie bym poznał osobiście ludzi z "klanu". Ogólnie ciężki temat, wiem bo tez
@FajnyQmpelPL: zależy od lokalizacji, ogólnie bez szału, ale są. Fotki sam ustawiasz, ale raczej bez fotek to ciężko będzie w ogóle kogoś poznać.

Możesz też próbować na spotted, że szukasz kogoś na piwo, pobiegać czy coś, co jakiś czas widzę takich ludzi