@AnonimoweMirkoWyznania: Kobiety dostają tam dużo wiadomości i mogą sobie wybierać komu odpiszą, raczej nie zaczną rozmawiać ze wszystkimi, bo nie nadążą odpisywać. Jak mają taki wybór to przerywają rozmowę bo ktoś nowy zagada i może będzie fajniejszy. One często tam szukają atencji i to dostają, niektóre czegoś więcej i jak trafisz, to pogadasz dłużej.
Wyobraź sobie, że do jednego pomieszczenia wchodzi 1 kobieta i 30 chłopa, każdy próbuje jakoś zagadywać
  • Odpowiedz
ostrzegam: Ile trzeba wam wrzucać,że aplikacje randkowe żerują na samotności mężczyzn, mają 3 razy więcej facetów w bazie jak kobiet i sprowadzają relację do kliknięcia w bok przy byle głupocie ? Będzie ci cholernie trudno i grozi ci załamanie nerwowe od tego opie. Idź na normalna imprezę (nie do klubu bo kluby to taki sam rak - nie bez przyczyny często kluby wpuszczają dziewczyny za darmo) czy gdzieś albo zagadaj na
  • Odpowiedz
Czy warto brnąć w znajomość z kimś kto odpisuje raz czy może dwa razy na 24h?

#tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #badoo #randkujzwykopem #podrywajzwykopem

Pytanie jak wyżej.

  • Jestem niebieski - tak. 10.4% (23)
  • Jestem niebieski - nie 74.3% (165)
  • Jestem różowa - tak 5.0% (11)
  • Jestem różowa - nie 10.4% (23)

Oddanych głosów: 222

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ogólnie to nie. Osoby zaintersowane sobą ze sobą rozmawiają. Jeśli ktoś nie jest zainteresowany to się nje odzywa. I nie mówię i pisaniu 24/7 tylko po prostu, chociaż krótka rozmowa.


@girlsjustwannahavefun: Nie zgadzam się. Niektórzy nie potrafią pisać z innymi przez internet, a gdy spotykają się już gdzieś to mogą rozmawiać całą noc.
  • Odpowiedz
Pytanie do ludzi niebędących Chadami 9/10 i siedzący na tych apkach. Wam się naprawdę chce prowadzić rozmowy z tymi laskami bez zainteresowań (bo 99% z nich to wino, Netflix i podróże), które odpisują jednym słowem jak mają humor, bo jak nie mają to nie odpiszą w ogóle XD?

Spróbowałem raz i nigdy więcej.

Rada dla zastanawiających się czy to instalować - nie róbcie tego w trosce o swoje zdrowie psychiczne.

#tinder
zarzudka - Pytanie do ludzi niebędących Chadami 9/10 i siedzący na tych apkach. Wam s...

źródło: comment_1666800871ndoUdEEGi9vijcqsIqFK5K.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pralko-suszarka: Cenzura czy nie, to w sumie kłóciłbym się, czy udostępnianie prywatnych rozmów jest normalne, szczególnie że ty po prostu chcesz pocisnąć z niej bekę publicznie XD

Pewnie tobie też zajebiście miło byłoby czytać komentarze na swój temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To całe shadowbanowie zaczeło się na początku 2020. Pamietam przez 2018-2019 miałem prawie 2000 par i to ciągle na jednym koncie.

Teraz to trzeba robić nowe konto co 2 msc, bo przez pierwsze 2-4 tygodnie wpadają pary, a potem się gada z tymi, z którymi sparowało xD

Najgorsze w tym wszystkim to ten nowy nr, który warto mieć za każdym razem, bo maila założyć to nie problem, a ze
  • Odpowiedz
czempionberserker: Aplikacje randkowe dużo obiecują, a praktycznie nic nie dają. Jak Tinder dopiero wchodził na rynek to faktycznie dało się go używać, jako przeciętny z wyglądu gość miałem luźno 30-50 par. Potem widocznie zmienili model biznesowy z "dobierania ludzi w pary" na "golenie frajerów z kasy". Przecież im zależy żeby facet był samotny, bo wtedy będzie kupował te boosty i inne premium żeby mieć chociaż cień nadziei.
Po 2020 roku tak
  • Odpowiedz
#badoo Potrzebne te premium plus za 9dych na tym Badoo? Ktoś korzystał z tego? Przecież mogę cały czas komuś dać polubienie. Niech ktoś opisze zalety jeśli takowe istnieją
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach