Wszystko
Najnowsze
Archiwum
10
Nasi dziadkowie w drodze do szkoły

...(ಠ‸ಠ)...
z- 7
- #
- #
- #
7
Podpisano umowę na dostawę elektrycznych autobusów za 62 mln zł

Na jednym ładowaniu przyjechał z Warszawy do Gdańska. Za 14 miesięcy nad Motławę przyjedzie w sumie 18 takich autobusów które potrafią przejechać dziennie dystans 300-400 km. Na ul. Elektryków w stoczni podpisano umowę z dostawcą elektrycznych autobusów MAN, za które Gdańsk zapłaci prawie 62 mln zł.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte
- 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte
- 188
@LegendarnyKremDoSmarowaniaDupy: Ciekawe jak taką puszkę schłodzisz latem i ogrzejesz zimą.

KwadratowyKogut
- 267
@LegendarnyKremDoSmarowaniaDupy: wesoło do pierwszej wizyty kanarów
@cavird: @KapitanPolska: a ja ostatnio miałem taki
źródło: comment_1661239122EjVJDJPGHLDBmKnNfx5rtC.jpg
Pobierz@Lardor: paskudztwo. Jestem #teamtylkoeurov ewentualnie Eev
Krakowski rodzynek - autobus MAN SG242
Pierwszy fabrycznie nowy autobus po upadku PRL zakupiony poza obszarem demoludów. Pierwszy powiew zachodu jeżeli chodzi o komunikacje miejską w nowo powstałej III RP
MPK Kraków nie zdecydowało się na zakup kolejnych egzemplarzy ze względu na tylko 3 pary drzwi w tym modelu. Sam koncern MAN był bardziej zainteresowany wymianą taboru we wschodnich Niemczech, które po zjednoczeniu stały się dla niego ogromnym rynkiem zbytu, niż modernizowaniem sowich autobusów
Pierwszy fabrycznie nowy autobus po upadku PRL zakupiony poza obszarem demoludów. Pierwszy powiew zachodu jeżeli chodzi o komunikacje miejską w nowo powstałej III RP
MPK Kraków nie zdecydowało się na zakup kolejnych egzemplarzy ze względu na tylko 3 pary drzwi w tym modelu. Sam koncern MAN był bardziej zainteresowany wymianą taboru we wschodnich Niemczech, które po zjednoczeniu stały się dla niego ogromnym rynkiem zbytu, niż modernizowaniem sowich autobusów
źródło: comment_16593506233lUKwLImg2BowkEVNLQYRq.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 2
Może to głupie pytanie, ale czemu tak jest, że z autobusu czasem pachnie jakby zapachem maggi? Myślałem, że tylko ja mam takie skojarzenie, ale dzisiaj dziewczyna też tak powiedziała gdy obok nas przejeżdżał bus i zacząłem się zastanawiać co tam może mieć taki zapach xd.
Ktoś ma jakiś pomysł?
#autobusy #mpk #kzkgop #ztm
Ktoś ma jakiś pomysł?
#autobusy #mpk #kzkgop #ztm
Tapicerka foteli
- 2
@Marekexp: menele smarują się maggi żeby tak od nich nie j----o
konto usunięte via iOS
- 4
Ale klimacik lat 90 (。◕‿‿◕。)
- 2
konto usunięte via Android
- 9
- 7
@Just_Piotrek entuzjazm
źródło: comment_1659028073PxpmZPj49eVuRsumcfAdHF.jpg
Pobierz@Just_Piotrek: te reklamy z ofertami pracy jako kierowca autobusu są coraz głupsze
W akcji Jelcz L11 w wersji z automatyczną skrzynią biegów. Mapa Fikcyjne Pomorze, przejazd na linii 1, początek na przystanku Przylesie Pętla, natomiast koniec na Osiedlu Leszczynki. Moją szczególną uwagę przykuł model miasta, zwłaszcza w scenerii wieczorowej, takiej, jaką macie okazję zobaczyć w tym filmiku. Mapa świetnie wykonana, przechodzenie pieszych przez pasy również stanowi ciekawy, realistyczny smaczek. Cóż - nie będę się więcej rozpisywał, po prostu zapraszam Was do zapoznania się z

- 1
@Dziki_Odyniec: Hej, jasne. Jeśli chodzi o symulatory autobusu to na pewno właśnie OMSI 2, The Bus (z tego co wiem gra jest niedokończona, ale dostępna chociażby na Steamie), Bus Simulator. Jeśli chodzi o autokary to polecam Fernbus Simulator, Tourist Bus Simulator. Pozdrawiam
@bartek-michalik-56: Dzięki wielkie. Pozdrawiam.
Mapa: https://strefa-omsi.pl/Watek-OMSI-2-W...
Autobus: https://strefa-omsi.pl/Watek-OMSI-2-M...
#omsi #omsi2 #wroclaw #breclau #breclav #mercedes #mercedesbenz #citaro #wroclawbus #autobus #omsi4gb #omsi60fps #omsiprzegub #przegubowy #wroclawskie #marudy #symulator #symulatory #symulatorautobusu #bus #bussimulator #omsi2mods #thebus
Autobus: https://strefa-omsi.pl/Watek-OMSI-2-M...
#omsi #omsi2 #wroclaw #breclau #breclav #mercedes #mercedesbenz #citaro #wroclawbus #autobus #omsi4gb #omsi60fps #omsiprzegub #przegubowy #wroclawskie #marudy #symulator #symulatory #symulatorautobusu #bus #bussimulator #omsi2mods #thebus

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Trasa na linii 114, mająca swój początek i koniec na Metrze Młociny.
Mapa: https://strefa-omsi.pl/Watek-OMSI-2-W...
Autobus: https://strefa-omsi.pl/Watek-OMSI-2-S...
Malowanie: Dołączone do modelu
#omsi #omsi2 #symulatory #symulatorautobusu #bus #bussimulator #omsi2mods #thebus #autobusy #autobus #warszawa #mazowieckie #omsiwarszawa #autobusywarszawa #warszawskieautobusy #warsawbus
Mapa: https://strefa-omsi.pl/Watek-OMSI-2-W...
Autobus: https://strefa-omsi.pl/Watek-OMSI-2-S...
Malowanie: Dołączone do modelu
#omsi #omsi2 #symulatory #symulatorautobusu #bus #bussimulator #omsi2mods #thebus #autobusy #autobus #warszawa #mazowieckie #omsiwarszawa #autobusywarszawa #warszawskieautobusy #warsawbus

@bartek-michalik-56 linki nie działają :/
- 1
@pozmu: nie wiem co się stało, ale trzymaj nowe:
Mapka: https://strefa-omsi.pl/Watek-OMSI-2-Warszawa-By-dbogusz2--12540
Autobus: https://strefa-omsi.pl/Watek-OMSI-2-Solbus-SolCity-Pack--26862
Mapka: https://strefa-omsi.pl/Watek-OMSI-2-Warszawa-By-dbogusz2--12540
Autobus: https://strefa-omsi.pl/Watek-OMSI-2-Solbus-SolCity-Pack--26862
Przejazd na mapie Warszkowa, mający swój początek na przystanku Jezioro Warszkowskie, a koniec w Centrum. Dość krótka trasa na linii 51, z ciekawszych miejsc, zwracających uwagę na pierwszy rzut oka to z pewnością tytułowy manifest w centrum miasta, sama galeria, osadzona w nieco bardziej ustronnym miejscu, mnóstwo lasów, które zdecydowanie dopełniają i upiększają przejazd modelem 120MM/3 w wersji facelift. W oczy rzucają się również autobusowe ładowarki, jedna z nich, stojąca chociażby w

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
2
Autobusy Wrocław 2022

Autobusy w Wrocławiu w przeciwieństwie do tramwajów nie mają niebieskiego malowania
z- 2
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@GoddamnElectric gdzieś w lutym tego roku to było, jadę tramwajem, a do mnie emerytka, że chce tu usiąść, ustąpiłem jej, patrzę że wokół mnie jest mnóstwo miejsc wolnych, mówię jej, po co musiałem wstawać, skoro mogła pani zająć inne miejsce, bo chciała koniecznie tam. Kurtyna. I to jeszcze zdecydowanie niemiłym tonem tak gadała. Eh. (╯°□°)╯︵ ┻━┻
@GoddamnElectric: to jako electric nie wiesz że #s------------------m
7
Sukces Solarisa! Zakontraktowano 2000. autobus elektryczny

Produkcja elektrycznych autobusów zapewniła spółce Solaris partnerów biznesowych w całej Europie. Właśnie zakontraktowano 2000. autobus.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- 17
@Jurajczyk_Slaski: nie jestem na bieżąco w tym temacie ale jeśli się nie mylę to właśnie Gorzów był pierwszym miastem bez akwariów
@Fasol88 powinien być jakiś tag na to
- 2
Chyba zacznę nosić ze sobą listę chorób jakie mam, żeby pokazać jak najstępnym razem w autobusie usłyszę tekst w stylu "młody, zdrowy, a miejsce zajmuje".
#autobusy #starebaby #zdrowie #niepelnosprawnosc
#autobusy #starebaby #zdrowie #niepelnosprawnosc
- 0
@M-ever: ojoj p--------e
- 4
@KapitanPolska: raz ustąpiłem takiej facetce miejsca bo się domagała a nie chciałem słuchać awantur i miałem nadzieję, że zaraz jakieś miejsce się zwolni. Ogólnie nie mogę stać za długo a jechałem dość daleko. 15 minut i siup atak epilepsji jak siemano. Potem ktoś inny ustąpił mi miejsca a ta babka udawała, że nic nie widzi.




















