Taka mnie rozminął wzięła:
Bus, którym zdarza mi się jeździć zalicza trzy miasta, do miasta Z bilet kosztuje 25 zł, do miasta Y 17, natomiast do miasta X by d-----ć dogorywajacemu Pksowi i pociągom tylko siedem.
No i pytanie jest takie: czy kierowca może selekcjonować pasażerów? Najpierw bierze tych co płacą najwięcej i tak dalej. Wiadomo jest to logiczne, a p---------e narodowych czempionów o tym by nie maksymalizować zysków to żart, ale
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co to za magia, że jak jadę autobusem to jest gorąco, a jak się otworzą drzwi to jest chłodniej?

Autobus ma sprawną klime

#pytanie #autobusy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kierowcy autobusów to jednak świry, wczoraj sobie chciałem wejść na przejście dla pieszych i Steve Wonder by mnie przejechał. Nawet machaniem ręki nie pomogło, ani razu nie spojrzał ( ͡° ͜ʖ ͡°). Może ogarnę nagranie.
#drogi #stopcham #autobusy #samochody
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@PanOrnitolog: mi się udało bo zaczęło lać i grzmieć więc postanowili uciec ze spaceru z obrazkiem. A mam linię na lotnisko to ludzie ciutke się spieszą. Aż szkoda mi tych turystów z zza granicy jak by mieli oglądać te zabobony
  • Odpowiedz