#zima #motoryzacja #samochody #auto #snieg #rozowepaski #niebieskiepaski
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Niedługo się zacznie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#zima #motoryzacja #samochody #auto #snieg #rozowepaski #niebieskiepaski
#zima #motoryzacja #samochody #auto #snieg #rozowepaski #niebieskiepaski
źródło: comment_al4K8HYrWwBdH6BXJlH280ucybxf73kW.jpg
Pobierz- 846
@niepanimaju:
ale wiesz że chodzi tu w dużej mierze o wilgoć? Odszraniałaś kiedyś przednią szybę przymarzniętą od środka? Bo widzę że chyba nie.
przestań kupować auta na ktore cie niestac xD albo po prostu samochod jest dla ciebie jakims super ważnym elementem zycia xD
ale wiesz że chodzi tu w dużej mierze o wilgoć? Odszraniałaś kiedyś przednią szybę przymarzniętą od środka? Bo widzę że chyba nie.
- 1239
- 0
Ktoś może posiada jakieś opinie na temat firmy ERA? Chcę kupić cewkę zapłonową i cena mi się podoba, ale nie wiem jak z jakością xd. Lepiej dopłacić drugie tyle, czy brać i się nie bać?
https://www.czesciauto24.pl/era/14556482
#motoryzacja #chevrolet #auto #samochody #mechanikasamochodowa
https://www.czesciauto24.pl/era/14556482
#motoryzacja #chevrolet #auto #samochody #mechanikasamochodowa
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 54
Dymaxion - prototyp autobusu o niskim zużyciu paliwa z 1933 roku. Powstały jedynie trzy egzemplarze. Na tym samochodzie jest wzorowany Volkswagen Transporter.
_______________________
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i subskrybowania mojego kanału historycznego na YT ➡️ Andrzej Włusek - Historia poza horyzont a na FB znajdziesz mnie TUTAJ
#historykon #historia #motoryzacja #nauka #historiajednejfotografii #ciekawostkihistoryczne #ciekawostki #zainteresowania #
_______________________
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i subskrybowania mojego kanału historycznego na YT ➡️ Andrzej Włusek - Historia poza horyzont a na FB znajdziesz mnie TUTAJ
#historykon #historia #motoryzacja #nauka #historiajednejfotografii #ciekawostkihistoryczne #ciekawostki #zainteresowania #
źródło: comment_wW89HT4NrymbO5xtshdef4tNFtfcQvP4.jpg
Pobierz@sropo: bez T4 ni ma kariery
- 24
@sropo: to zdjęcie ktore wrzuciłeś to jakis współczesny fikolek na temat dymaxiona, tu mas zdjecie z epoki:
UPDATE to render
ale łap +.
UPDATE to render
ale łap +.
źródło: comment_vjPdhZYgeUwBHvPYGzgYr7HPhgJ8pI96.jpg
Pobierz10
Kable rozruchowe - zrób to sam

Zamiast kupować badziewie z marketu, możemy sami zrobić przewody rozruchowe. Andrzej z kanału mrAkumulator demonstruje, jak je zrobić we własnym zakresie.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
3
Jak namalować Bentley'a?

W tym video znajdziesz sposób jak namalować luksusowe samochód Bentley Flying Spur farbami akrylowymi na płótnie.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Jak od strony prawnej wygląda sprzedaż auta bratu? Dozwolone czy nie bardzo pośród członków rodziny? #sprzedaz #auto #samochody #sprzedamauto
@monteskjusz: A jaka różnica komu sprzedajesz? Bratu daj darowiznę, unikniecie podatku
- 1
@Ubea_pl: super, poczytam jak wrócę do domu, dziękuję
- 0
- 0
Mirki, kamera do 300zł, góra 400zł? Częsta jazda w nocy, jakości w tym budżecie nie spodziewam się oszałamiającej, ale nie chciałbym, aby znak na nagraniu był jednym wielkim pikselem xd Widziałem, że polecacie Viofo A119, ale widzę też, że są różne wersje. Czym one się różnią? Albo Xiaomi 70mai, ale do xiaomi nie jestem jakoś pozytywnie nastawiony (jak później z gwarancją, jak z niezawodnością?).
W ogóle kamerka ma być prezentem, a sam
W ogóle kamerka ma być prezentem, a sam
@Nights: A119 w różnych wersjach dużo się nie różnią masa klipów na yt.
Sam mam wersję PRO z GPS i 3-4 dni do tyłu mam nagrań 1-2 H jazdy i 8 H trybu parkingowego dla karty 128GB
Przy karcie 32GB Zazwyczaj 1-2 Dni nagrań w tej samej jakości. Długość klipów można sobie zmienić od 1 min do bodajże 10, co do ładowania to podpinam ją tylko rano i zostawiam w
Sam mam wersję PRO z GPS i 3-4 dni do tyłu mam nagrań 1-2 H jazdy i 8 H trybu parkingowego dla karty 128GB
Przy karcie 32GB Zazwyczaj 1-2 Dni nagrań w tej samej jakości. Długość klipów można sobie zmienić od 1 min do bodajże 10, co do ładowania to podpinam ją tylko rano i zostawiam w
@Nights: viofio a119, możesz rozważyć a119s która lepiej nagrywa w nocy. Z kolei zwykła a119 lepiej widzi w dzień. Forum autowrzuta.pl tak znajdziesz wszystko.
Jaki jest średnio koszt wymiany opon na zimowe ze zmianą felg z letnich?
I zmieniać już na zimowe czy się jeszcze wstrzymać?
#opony #auto #samochody #mechanikasamochodowa #pytanie
I zmieniać już na zimowe czy się jeszcze wstrzymać?
#opony #auto #samochody #mechanikasamochodowa #pytanie
- 1
@kuba130000: od 80 do 200 zł w zależności od lokalizacji (regionu kraju czy zakładu wulkanizacji), opony (zwykła czy Run Flat), rodzaju felgi (stalowa czy aluminiowa) oraz jej średnicy (13-22 cale).
Przykładowo: Ok 200 zł zapłacimy w Warszawie za przekładkę 19 calowej opony typu run flat montowanej na feldze aluminiowej. Ok 80 zł zapłacimy w Nakle nad Notecią za przekładkę 14 calowej opony montowanej na feldze stalowej.
Przykładowo: Ok 200 zł zapłacimy w Warszawie za przekładkę 19 calowej opony typu run flat montowanej na feldze aluminiowej. Ok 80 zł zapłacimy w Nakle nad Notecią za przekładkę 14 calowej opony montowanej na feldze stalowej.
- 2
@kuba130000: mi wczoraj zawołali 60 :) 15 stalówka na średnim zadupiu
5
Koniec popularnego testu dwumetrowca? Autocentrum.pl sprzedane.

Oponeo.pl sprzedało na rzecz Wirtualna Polska Media wszystkie akcje Autocentrum.pl. Zachar Zawadzki, dotychczasowy prezes Autocentrum.pl S.A., będzie pełnił rolę ambasadora obszaru motoryzacja Wirtualnej Polski.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
Jestem o krok od zakupu Nissana Qashqai 1.7 150 km, 2019 rok, nowy. Jeżeli jeździcie takim autem z takim silnikiem dajcie znać jak wrażenia i jak wam się auto sprawdza w codziennym użytkowaniu. Jeżeli nawet nie macie tego konkretnego silnika to też napiszcie jak wam się użytkuje. Każdy komentarz jest dla mnie cenny.
#nissan #qashqai #motoryzacja #suv #auto #carboners
#nissan #qashqai #motoryzacja #suv #auto #carboners
- 0
@Nihilnovii katalogowa 132,500 ostatecznie zapłaciłem 104. Wyposażenie to edycja limitowana N-Motion. (Wcześniej napisałem N-Connecta ale to błąd).
@Benny_SaSinbe: jeżdżę qashqaiem od ponad 2 miesięcy. 2016 silnik 1.5 dci. Póki co nie ma żadnych problemów, przyjemnie się jeździ, spalanie niskie (za bardzo nie liczę ale wychodzi Około 5,5-6,5). Kamery 360 nie raz bardzo się przydały także bardzo fajny bajer.
- 0
Witam, sprawa dotyczy poczciwego Focusa Mk1 1.8 TDDI. Problem polega na tym, że auto kilka dni temu zaczęło dosyć regularnie gasnąć w trakcie jazdy, raczej na niskich obrotach w zakresie 1,5-2,2 tysiące rpm.
Najczęściej dzieje się tak podczas hamowania przed skrzyżowaniem, ale nie tylko. Na odcinku 30 km potrafi się to zdarzyć kilka razy. Mechanik na razie rozkłada ręce i mówi, że problem może leżeć wszędzie. Komputer nie pokazuje żadnych błędów.
Auto
Najczęściej dzieje się tak podczas hamowania przed skrzyżowaniem, ale nie tylko. Na odcinku 30 km potrafi się to zdarzyć kilka razy. Mechanik na razie rozkłada ręce i mówi, że problem może leżeć wszędzie. Komputer nie pokazuje żadnych błędów.
Auto
- 1
@broker: Wygląda na problem z elektryką - jakby było przerywane zasilanie sterownika silnika. Czyżby nie zapalały się te same kontrolki, które normalnie się zapalają po włączeniu auta?
No i faktycznie masz tam pompę rotacyjną, także może w ogóle nie być czujnika położenia wału.
No i faktycznie masz tam pompę rotacyjną, także może w ogóle nie być czujnika położenia wału.
@broker: no to masz czujnik położenia wału korbowego.
Ja postawiłbym na coś związanego z układem ładowania:
- Masa główna do sprawdzenia. Ta co idzie od klemy minusowej do karoserii.
- Akumulator spadek napięcia przy rozruchu/obciążeniem.
- Alternator skoki/spadki napięcia. Trafiony regulator. Rolka jednokierunkowa.
- Koło pasowe na wale korbowy
Ja postawiłbym na coś związanego z układem ładowania:
- Masa główna do sprawdzenia. Ta co idzie od klemy minusowej do karoserii.
- Akumulator spadek napięcia przy rozruchu/obciążeniem.
- Alternator skoki/spadki napięcia. Trafiony regulator. Rolka jednokierunkowa.
- Koło pasowe na wale korbowy
2
Convertible Dreams - zbudowanie bardzo pięknego samochodu

Газ 21 кабриолет ВОЛГА ручная...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Murki, korzystacie z klimatyzacji w samochodzie przez cały rok, czy wyłączacie na zimę?
#klimatyzacja #samochody #auto #motoryzacja #drogi
#klimatyzacja #samochody #auto #motoryzacja #drogi
- 1
@jestemmimas: caly rok. fajnie suszy szyvbe.
- 0
@jestemmimas: Na klimie jest mniej duszno.
- 1
Jest tutaj ktoś kto w niedawnym czasie spóźnił się o 3-4 dni z przedłużeniem OC na auto?xD wiem jakie za to grożą kary, ale chcialbym wiedzieć jak faktycznie jest z ich egzekucją i czy faktycznie są nakładane za każdym razem czy tylko wybiórczo.
#auto #ubezpieczenia #samochody
#auto #ubezpieczenia #samochody
- 1
Mirki eksperci wypowiedzcie się na temat samochodu:
Hyundai i20 1.25 LPG Classic
Pojemność 1248 cm3
Rok produkcji 2013
Rodzaj paliwa Benzyna + LPG
Przebieg 198 000 km
Hyundai i20 1.25 LPG Classic
Pojemność 1248 cm3
Rok produkcji 2013
Rodzaj paliwa Benzyna + LPG
Przebieg 198 000 km
@kravi93: 30k rocznie takim miejskim pierdkiem jest chyba i tak wysokim przebiegiem?
- 2
@FlyorDie: Miałem takie służbowe... Przy przebiegu 60 k zaczęły plastiki strasznie trzeszczeć w środku. Ogólnie nie podoba mi się jazdą tym samochodem, dziwne przełozenia skrzyni + trudne do wyczucia sprzęgło, ale jeździłem nim tylko z tzw. doskoku , może to kwestia przyzwyczajenia. I 20 to jednak taki miejski samochód. W dłuższych trasach trochę dają w kość wąskie fotele. Co do awarii to to nic poważnego się nie działo, tylko szyba
Hej Mircy!
Posiada ktos stacje 7” 1DIN na Androidzie lub innym systemie? Dzień mojej starości sie h wiec może bym sobie zrobił prezen a testów takich urządzeń jak na lekarstwo w necie, chyba że z przed 5 lat. Głownie zależy mi na BT, GPS i kamerce cofania, wiadomo ze android daje na pewno większe możliwości... widziałem ze można rozbudować takie zestawy o jakieś chińskie czujniki ciśnienia w oponach, diagnostykę na OBD czy
Posiada ktos stacje 7” 1DIN na Androidzie lub innym systemie? Dzień mojej starości sie h wiec może bym sobie zrobił prezen a testów takich urządzeń jak na lekarstwo w necie, chyba że z przed 5 lat. Głownie zależy mi na BT, GPS i kamerce cofania, wiadomo ze android daje na pewno większe możliwości... widziałem ze można rozbudować takie zestawy o jakieś chińskie czujniki ciśnienia w oponach, diagnostykę na OBD czy
źródło: comment_zejJ89uqT3yOK395yLag8IafWFfTWy2O.jpg
Pobierz- 0
Co doradzicie?
Planuje zakup nowego Tucsona, ale bardzo mocno zastanawiam się nad wersją silnikową.
Zastanawiam się, czy podstawowy silnik 1.6 GDI w tucson ma wystarczającą moc, czy nie będę klnął jeżdząc nim w trasy załadowany?
Jakieś doświadczenia? Rady?
Pytanie poważne bo różnica między 1.6 GDI a 1.6 TGDI to 20K, które nie uśmiecha mi się wydawać jeżeli nie jest to konieczne.
Planuje zakup nowego Tucsona, ale bardzo mocno zastanawiam się nad wersją silnikową.
Zastanawiam się, czy podstawowy silnik 1.6 GDI w tucson ma wystarczającą moc, czy nie będę klnął jeżdząc nim w trasy załadowany?
Jakieś doświadczenia? Rady?
Pytanie poważne bo różnica między 1.6 GDI a 1.6 TGDI to 20K, które nie uśmiecha mi się wydawać jeżeli nie jest to konieczne.
Co wybrać?
- 1.6 GDI 132Km 6.4% (7)
- 1.6 T-GDI 177KM 57.3% (63)
- 20lat premium, bitcoin- JANUSZ 36.4% (40)
- 3
@itchee: T-GDI minimum.. ogólnie te silniki w Hyundaiach takie trochę niejadące... zamulona skrzynia, a silnik mimo że w ciul kunia, to jakoś tak ciągnie, jak Natasza pierwszego dnia w lesie...
- 3
@itchee: jeżdżę od 5 lat 1.6 GDI w podobnej gablocie i powiem ci, że muł straszny. Przesiadłem się z 1.4 Tjet, który był przy tym mega zwinnym silniczkiem. Tzn. wolnego ssaka trzeba nauczyć się kręcić do do 5-6k rpm, choć dźwięki już są w tym zakresie nieprzyjemne, ale jak tak go wykręcisz to coś tam wyprzedza.
Mimo że TIRa na trasie nadal strach wyprzedzać to jednak da się jechać ze
Mimo że TIRa na trasie nadal strach wyprzedzać to jednak da się jechać ze





























Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora