@Adamerio: Moim zdaniem to ogólnie uwaga kontrowersyjna opinia, ale duża część tych rzeczy które zobaczyliśmy na wszystkich materiałach związanych z szóstką to są zaimplementowane jakieś rzeczy które trochę później dodawali na online. Nawet jak słyszę, że ma być tam jakiś magazyn w którym masz gromadzić towary. Przecież w GTA Online ten motyw już jest przeruchany na wszystkie sposoby było DLC import export chociażby, klub nocny, takie dlc z lotniskiem.
@Cztero0404: No tak ale mają wymyślić koło na nowo? W gta online jest tyle rzeczy napchanych że ciężko już coś nowego wymyślec wiec logiczne że będą brali duzo rzeczy z gta online np auta zobacz sobie trailer i ile z tych aut jest w online
Planuję dorobić sobię niewielką półkę montowaną bezpośrednio do ściany(410x180mm). Na półce będą stały butelki z wodą i 0,8kg puszki - która z opcji będzie pewniejsza i jak najlepiej zamontować ją do ściany? Materiał - płyty wiórowe Egger. #meble #stolarstwo #stolarz #meblenawymiar #pytanie #pytaniedoeksperta #egger
Chciałbym kupić pierwszy odkurzacz pionowy - czy reklamowany #dyson jest rzeczywiście wart swojej ceny i poradzi sobie z codzienym brudem i sierścią? Na Media expert tyle samo dobrych opinii co i słabych. Jaki model jest wart uwagi? Czy może lepiej zainteresować się polecanymi tutaj odkurzaczami Dreame? #odkurzacz #pytanie #pytaniedoeksperta #sprzatanie #odkurzacze #agd #odkurzaczpionowy
@Adamerio: Jak masz odkurzacz na kablu, to ma on większą moc ssania niż topowy Dyson, który wśród akumulatorowych ma największą. W akumulatorowych dużą rolę odgrywają turboszczotki. Ciężko dostać uczciwą opinię, bo jak ktoś jakiś kupi to raczej jest zadowolony i nie ma innych do porównania. Ja posiadam Dysona v15 od 3 lat i jest git, ale nie miałem żadnego innego i ciężko mi się odnieść. Nie mam zwierząt, więc nie
Mam problem z fugą - Fuga Sopro Saphir, kolor Anemon. Na zdjęciu fuga i silikon w tym samym kolorze. Fuga rozmieszana i rozrobiona zgodnie z instrukcją - co mogło pójść nie tak? Obstawiałem możliwość niedomytej gąbki po wcześniejszym fugowaniu, ale pomimo szorowania i kilkukrotnego szorowania kolor jest bez zmian :( Czy używał ktoś jakiegoś impregantu, który dodatkowo przyciemnia fugę i mógłby coś polecić? Wyskrobywanie szczelin z racji delikatności płytek nie wchodzi w
@Adamerio jest taki środek do barwienia fug. Nazywa fuga fresca i jest z Mapei. Masz tam różne kolory odpowiadają próbnikom fug z tej firmy ale jakiś odpowiedni się znajdzie. Efekt to może nie być na zawsze ,ale na jakiś czas wystarczy. A przy kładzeniu fug można zepsuć to na kilka sposobów. Źle rozmieszać ,za wcześnie zmywać ,użyć kamienistej wody, trzeba to mieszać chyba też dwa razy zgodnie z instrukcją. Znam to
Ma ktoś jakiś sprawdzony patent na rozgięcie narożnika do tynków na kąt 90°? Oryginalnie jest to dość ostry kąt, zależy mi na ładnym, jednolitym rozgięciu na praktycznie jego całej długości (2.5m) coś jak narożnik aluminiowy do gipsów^^ #budowa #remontujzwykopem #remont #pytanie #pytaniedoeksperta #tynki #naroznik #wykonczenia
Skarga/reklamacja - w #pocztapolska przerabiał ktoś temat?
Sprawa dotyczy małej przesyłki zagranicznej z Węgier której koniec końców nie otrzymałem i od wczoraj jest na etapie powrotu do nadawcy. Sprzedający wysłał mi po nadaniu przesyłki zdjęcie z adresem - wszystkie dane były poprawnie wprowadzone z numerem telefonu włącznie. Przesyłka dotarła do Polski do odpowiedniego urzędu pocztowego - na trackingu węgierskim mam dwukrotny status" "adres niedostępny". Na stronie poczty polskiej mam dwukrotny
@MisterMinister: też tak chciałem zrobić, wczoraj dzwoniłem na infolinię powiedziano mi, że przesyłka ma już status "zwracania" i nie da się nic zrobić...
@cybulion: wczoraj na infolinii i dziś w siedzibie oddziału poczty odpowiedzialnego za dostarczenie pod wskazany adres - zostałem odesłany na poniedziałek bo " nie ma dziś kierownictwa" xd
@pcela: dzwoniłem jednak mimo X wykonanych połączeń nikt nie odebrał. Przesyłka jest już u nadawcy na kopercie wszystkie dane są poprawne i czytelne, jest nawet mój nr telefonu. Sprzedający nie wie co mogło pójść nie tak i pisze mi abym ja spróbował złożyć skargę na poczcie polskiej.
Spółdzielnia w przyszłym tygodniu uzupełnia wodę w CO. Czy trzeba przerabiać instalację? Tam będzie grzejnik typu drabinka. Jeśli tak, to, ktoś w poniedziałek musi przyjść i przerobić. W tym kącie prawdopodobnie stanie pralka (chyba że zmieści się koło prysznica).
A te opcje to:
1) Uciąć rurę od CO i zespawać wyżej - rury idące do drabinki będą widoczne nad pralką 2) Zabudować całkowicie rury i do drabinki będą wychodzić ze ściany - chyba nie trzeba
Jaka zabudowa karnisza jest wg Was najlepsza? Na rynku są dostępne rozwiązania z płyty GK, styropianu i polistyrenu - co wybrać? Po montażu ma być docelowo pomalowana w kolor sufitu^^
@Adamerio: z GK może wyjść dość grube, bo muszą zmieścić się mocowania. Ja mam w salonie z jakiegoś tworzywa obrobione gładzią i pomalowane. Ładnie wygląda bo ma 3 cm grubości, natomiast majster się wściekał bo miał problem z położeniem tego. Finalnie zrobił ładnie
@Adamerio ja mam z takiego utwardzanego styropianu, który można malowac. Kleisz to normalnie na klej montażowy, akrylem uzupełniasz spoiny i malujesz tym samym co sufit i wychodzi super.
@DurzyHarakter30: skalpel, cążki, papiery ścierne/na gąbce lub pilniczki, klej np. Tamiya extra thin, pędzle, farby typowo pod pędzel np. Hataka ma jedną linię lub lifecolor, szpachlówka
Jan Kowalski
nie lubię kawy,
fanatyk maszyn drogowych, a w szczególności walców i rozściełaczy xd
/B2A4/
Nie zbieraj kropek. Łącz je.
#gta6 #heheszki #rockstar
źródło: 1000091289
Pobierz